www.asu.pl :: Zobacz temat - Town&Country
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Town&Country

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 17:06    Temat postu: Town&Country Odpowiedz z cytatem

Witam mozecie mi cos powiedziec na temat Town&Country z roku 96,97 .Miedzyinnymi chodzi mi o zakup w polsce zeby byl juz zarejstrowany ,jak myslicie czy warty jest zakup w Polsce znalazlem pare w otomoto i juz sam niewiem czy Town czy Grand podpowiedzcie cos o silnik niepytam tylko 3,3 albo 3,8 powiedzcie mi czy kazdy z nich ma board computer na podsufitce nawincie jak najwiecej ciekawostek na temat tych dwoch modeli.POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno lepiej sprawić sobie Town&Country bo jest lepiej wyposażony.Wśród europejskich Voyków ciężko znaleźć takiego jak prawie każdy TWC. Wg mnie powinieneś szukać takiego od jesieni97 czyli z dużym grillem. Trochę więcej pali ale doskonałą trakcję ma wersja AWD. Najwięcej na rynku jest wersji LXI. Najlepsza jest oczywiścieLimited
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alladyn jak chcesz zobaczyc jak wygląda Chrysler Town&Country to poglądaj te aukcje na ebay.com.
http://tiny.pl/56rt
T&C to jest najlepiej wyposażony minivan ze stajni Chryslera i na zewnątrz rózni się od Voyagera i Caravana grillem, chromową listwa na zderzakach i listwach bocznych, zreszta sam pooglądaj foty z tych aukcji.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 18:28    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Dzieki a powiedzcie czy warto kupic z POLANDA ,jak myslicie czy sa jakies obawy zwiazane z zakupem w Ojczyznie.POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej kupic bezposrednio że żródła czyli z USA, w Polsce to te samochody dostaja troszke więcej w dupke jak te jeżdzone po highwayah, oczywiście nie mówie o samochodach z dużych metropolii
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 17:57    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Witam, jak myslicie wy bo z tego co czytam to wszyscy mowia ze 3.3 silniki sa bezawaryjne oczywiscie w CHryslerze Voy ,a co powiecie o 3.8 ,czy jest to jednostka tak samo bezawaryjna czy moze ma jakies felery ,bo jesli ma to bede musial szukac europejczyka z podobnym wyposarzeniem.dzieki i POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,8 to praktycznie ten sam silnik co 3,3 Wink ,tylko blok jest inny
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITOJ-CIE
jam jest tym szczesliwym posiadaczem Town & Country Limited 98' 3,8L
co do silnika dla mnie ideał - malo który wypas daje mi rade jak startuje ze świateł - oczywiscie nie nagminnie to robie
założylem gaz i jest w miare tanio 40 zeta na 100 km w mieszcie na trasie nawet 33 zeta na 100 km
kupiłem ten wóz w polsce w maju 2006 roku ale nie z komisu - miał przejechane 75000 km i był to jeden z trzech samochodów w rodzinie wiec moglem wierzyc w przebieg co sie potem potwierdziło - stan podwozia idealny !!! oczywiscie jak kazdy sprowadzany ( gosc go sprowadzil dla siebie z Kanady samochód byl kilkumiesięczny ale na pewno był lekko uszkodzony ) miał wymienione błotniki przednie i naprawiane drzwi o czym sie dowiedzialem póżniej ale w miare dobrze zrobione - praktycznie gdyby nie moja obsesja na jakies stuki i piszczenia to NIC bym do tej pory nie robił - przejechalem 40tyś km - z wyjatkiem oczywiście hamulców - które zreszta warsztat spieprzył niestety i jade teraz do szczecinka ( jestem z pruszkowa Smile bo juz nie mam sily do tutejszych fachowcow . samochód szczerze polecam fotele gwarantuja pelne zadowolenie - klima super ( no chyba ze trafil mi sie taki egzemplarz ) oleju troche spalal ale wlalem inny olej i prawie spadlo do zera ( z przesada mówiąc )

sorki za rozbiegana wypowiedz ale sie spiesze

pozdrawiam janusz - jak masz jeszcze jakies pytanie - odpowiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 9:11    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Witam dzieki za odpowiedz ,i powiedz mi jaki gaz montowales ,czy kupiles juz z gazem i jak sie ta twoja instalacja sprawuje.Pozdrawiam
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaz montowałem bo poprzedni wlasciciel byl ( i jest ) majetny Smile ( teraz smiga 300C ) a instalacje montowalem w warszawie na łopuszańskiej , firma jakaś KME podobno polska sekfencja .
sprawuje sie DOBRZE o dziwo , pomijajac fakt złego podłaczenia czujnika gazu do komputera ( gazowego na szczescie ) ale wymiana gwarancyjna była a teraz wymienialem zawor w zbiorniku ( nie odbijał od początku ) ,

przejechałem 31 tyś km na gazie i jak na razie jest super .. odpukać


pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 17:34    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Dzieki ,a zawor moze miales podgiety zeby wiecej gazu wchodzilo ,ja tak mialem i tez nieodbijalo.Pozdrawiam
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAWóR od poczatku nie odbijal - czyli albo byl jakis feler albo wstawili uzywany - podgiety

wymienilem bo na gwarancji - a pozatym z gazem nie ma zartow Smile

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group