www.asu.pl :: Zobacz temat - kto zagazuje mi Voyagera 3,3 z 96 roku
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kto zagazuje mi Voyagera 3,3 z 96 roku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
JarekGG
*
*


Dołączył: Jun 22, 2007
Posty: 52

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 21:22    Temat postu: kto zagazuje mi Voyagera 3,3 z 96 roku Odpowiedz z cytatem

tak jak w temacie, szukam dobrego fachowca od instalacji gazowej. chciałbym sekwencje i zbiornik z 60 litrów w miejsce koła zapasowego. moze ktos sie zajmuje takimi instalacjami do Amerykanców? czytałem cos o 'lukim' ale nie wiem czy sie tym zajmuje? bo szukam kogos kto gazował juz takie aut bo nie zabardzo mi sie chce jezdzic i wszystko rególowac. pozdrawiam
Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luky gazuje takie auta przed sniadaniem:)
dzwon do goscia i nie trac czasu i pieniedzy na partaczy/eksperymentatorow!
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
slew
*
*


Dołączył: Sep 26, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie kupuje voyagera le 3,3 z 97r. i chce zalozyc sekwencje. do Czestochowy sie nie wybiore ale slyszalem ze lukiego firma ma w Trojmiescie filie. Luki, czy polecasz tam robic? Smile
I jaką instalacje najlepiej założyć? Czy ktos tutaj z Trojmaista zakładał instalacje podobnie jak ja chce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JarekGG
*
*


Dołączył: Jun 22, 2007
Posty: 52

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja załozyłem jestem z okolic Kartuz! byłem u Lukiego i nie narzekam. mam sekwencje i smiga jak odrzutowiec.... Laughing
czek mi sie nie pali jak cos to moge podac numer do Lukiego. acha cos wspominał ze maja tu filie ale (chyba nie) wasztat. gas to
D T gas ja nie narzekam ale mozesz poszukac Wink
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec tak: w okololicach trojmiasta jest mnowstwo warsztatow instalujacych dt gas i w trojmiescie tez-nawet chyba ktorys serwis amerykancow seriwsuje dt gas-ale zadnego dokladnie nie znam-jeden tylko kiedys cos ode mnie chcial, bo klientowi jego popsulo sie auto w czestochowie

ja tam mam chyba 5 klientow ktorym zagazowalem auta-ale nawet nie wiem gdzie serwisuja...a gdzies napewno bo jeden juz natrzaskal ponad 40 000mil...

co do cen to chyba jest roznie-dobry warsztat chyba z 3700-4000 wezmie za instalacje.

ja jako przecietny warsztat biore 3000 za 6 garow:)
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slew
*
*


Dołączył: Sep 26, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luky, na stronie Twojej firmy znalazlem oddział handlowyTwojej formy z Gdańska: GDAŃSK 80-216 UL. SOBIESKIEGO 14.
Zakładają do takiego jak ja za 3600zł. Cena jak na Trojmiasto bardzo atrakcyjna bo w wiekszosci wachaly sie od 4tys w górę.
No i teraz pytanie. Czy rzeczywiście warto tą instalację czy może szukać dalej czegoś możę lepszego?
Przyznam że czytając opinie o Tobie i zakładanych instalacjach to najchętniej założyłbym u Ciebie ale jako że jest to dla mnie za daleko poważnie myślę o założeniu w tym oddziale. Wiem, że w sumie najwięcej zależy od tego co montuje i w tej kwestii pewnie będę musiał zdać się na ten warsztat i liczyć że zrobią to profesjonalnie ale powiedz mi czy polecasz typ instalacji jaki zakładacie? czy szukać czegoś innego?

JarekGG, a gdzie masz instalacje? Zamiast koła zapasowego? Jak tak to gdzie koło? Z tyłu wozisz czy możę masz piankę?
Luky, a jak najczęściej ludzie rozwiązują temat koła zapasowego? Wożą je w środku wozu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powiem ci jak tam chlopaki zakladaja bo nie znam tamtejszych mechanikow. a co do samej instalacji, no coz... zapytaj sie uzytkownikow
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slew
*
*


Dołączył: Sep 26, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luky, to zadam inaczej pytanie, a gdybyś miał teraz do swojego załozyć taką instalację to byś założył czy wybrał coś innego?
czy jest ktoś na forum kto ma taką instalację? jak się sprawuje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slew - masz pytania lekko nietaktowne jak na forum. Musisz pisać inaczej albo inaczej robić wywiad Smile Trudno aby Lucky Ci odpowiedział, przynajmniej na forum...
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slew napisał:
luky, to zadam inaczej pytanie, a gdybyś miał teraz do swojego załozyć taką instalację to byś założył czy wybrał coś innego?
czy jest ktoś na forum kto ma taką instalację? jak się sprawuje?


zalozylbym ta:) i nawet zalozylem:)
codow sie nie spodziewaj-po prostu bedzie chodzic na gazie tak jak na benzynie i nic wiecej-palic bedzie tak jak inne samochody na innych instalacjach-czyli roznie:)
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slew
*
*


Dołączył: Sep 26, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam nietaktowne Wink chcialem znac opinie i tyle, bez sciemniania i mysle ze sie udalo.
dzieki luky, o to wlasnie mi chodzilo Wink zadnych cudow tylko jak jest tak wiec w srode jade go zagazowac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 600zl mnie by sie chcialo z gdanska jechac do czestochowy. przy okazji bys pod obrazem sie pomodlil o zdrowie dla silnika:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slew napisał:
e tam nietaktowne Wink chcialem znac opinie i tyle, bez sciemniania i mysle ze sie udalo.
dzieki luky, o to wlasnie mi chodzilo Wink zadnych cudow tylko jak jest tak wiec w srode jade go zagazowac.


cudow..Smile
zadzwon tylko wczesniej 691300444- koszt 3000
+ pielgrzymka na jasna gore i msza za 40zl-dopiero z kwitkiem po odbior auta
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slew
*
*


Dołączył: Sep 26, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za propozycje ale dla mnie troche za daleko i śpieszy mi się. choć przyznam że cena i renoma bardzo zachęcające.
szkoda że nie oferujesz usług na miejscu Smile bo jestem zdany na miejscowych gazowników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qmarkus
*
*


Dołączył: Dec 31, 2006
Posty: 167
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz może i daleko ale jak ci Luky założy to przynajmniej masz pewność że Cię nie oleje jak będzie się coś działo. Mi parę razy auto zgasło z niewiadomych przyczyn a on już mnie namawia żebym do niego przyjeżdżał bo mi chce " na wszelki wypadek " pół instalacji za darmo wymieniać Shocked Very Happy . Esdarek dobrze Ci radzi za 600zł to chyba warto podjechać do Częstochowy? Przyjedziesz rano a wieczorem już do domu zagazowany będziesz wracał. Ja przynajmniej mogę Ci szczerze polecić "gazowanie w Częstochowie". Wink
_________________
Windstar 97r. 3.0 zielony metalik- Luky już się nim zajął Wink
Kwiat Doblo- muł roboczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
slew
*
*


Dołączył: Sep 26, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałem się na Trójmaisto. Częstochowa była za daleko choć gdybym mieszkał gdzieś bliżej typu Warszawa to z pewnością bym się zdecydował. Filia firmy Luky-ego więc przynajmniej taniej niz u konkurencji. Dalem 3,6tys a w innych oscylowała 4,6 do 5,6 tyz zł.
I już mam pytanie bo nie jestem do końca zadowolony Smile (zaraz ktoś mi powie "a nie mówiłem" Smile ) mój Voyager Grand 97r. 3,3 pali 15/100 LPG w mieście. Nie jest to za dużo? Ktoś pisał że taki jak mój pali mu 13.
Czy można coś z tym zrobić? Jak pojadę do serwisu gdzie zakładałem to co mogę zaproponować żeby sprawdzili, poprawili?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam77
*
*


Dołączył: Jul 07, 2007
Posty: 216
Skąd: Bielawa.Windstar 3.0l 95r+gaz

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pali ci bradzo dobrze , a te 13l po miescie to pewnie hybryda Very Happy, mojemu winiemu cos nie teges z gazem bo ostatnio wciągnoł prawie 19l/100, ale Luky ma na to lekarstwo Razz .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
slew
*
*


Dołączył: Sep 26, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie testowałem ile po mieście pali benzyny ale na trasie brał 10/100 więc spodziewałem się że LPG zmiesci sie w 13.
Luky, a Ty jak myślisz, da się coś jeszcze wyregulować ? zaznaczę że jeżdże bardzo spokojnie Smile
_________________
Chrysler Grand Voyager LE 3,3 + lpg 1997rok


Ostatnio zmieniony przez slew dnia Pon Paź 08, 2007 20:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15 w mieście to bardzo dobrze Exclamation
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uwazam ze to bardzo dobry wynik
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Trykacz
*
*


Dołączył: Aug 22, 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 09, 2007 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucky,
Ponieważ nie masz widocznego PW muszę spytać na forum.
Czy możesz mi powiedzieć czy podczas jazdy na gazie (sekwencja) powinno się odcinać zasilanie pompy paliwa? Trochę mnie wkurza dolewanie za 20 zł paliwa przy każdym tankowaniu gazu. A może przyczyna leży gdzie indziej?
Pozdrawiam
Tryk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bosman
*
*


Dołączył: Mar 18, 2008
Posty: 137
Skąd: HEL

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slev czy gazowałeś auto na Sobieskiego w dt-gas ? Ja gazowałem tam poprzednie auto i przejechałem już jakieś 40000 i byłem tylko na przegladach gwarancyjnych. Instalacja hula jak należy. A teraz muszę zagazować voyka. Jeżeli tam zakładają też do niego instalki to tam jadę. odezwij się na gg 4468169
_________________
dodge caravan 3,3 '97
http://www.hel55.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=486
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mdzalewscy
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 220

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slew napisał:
mój Voyager Grand 97r. 3,3 pali 15/100 LPG w mieście. Nie jest to za dużo? Ktoś pisał że taki jak mój pali mu 13.
Czy można coś z tym zrobić? Jak pojadę do serwisu gdzie zakładałem to co mogę zaproponować żeby sprawdzili, poprawili?

potwierdzam iż 15 w mieście przy normalnej jeździe to dobry wynik.

Czy auto jeździ podobnie jak na benzynie ?
_________________
CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trykacz napisał:
Lucky,
Ponieważ nie masz widocznego PW muszę spytać na forum.
Czy możesz mi powiedzieć czy podczas jazdy na gazie (sekwencja) powinno się odcinać zasilanie pompy paliwa? Trochę mnie wkurza dolewanie za 20 zł paliwa przy każdym tankowaniu gazu. A może przyczyna leży gdzie indziej?
Pozdrawiam
Tryk


nie powinno sie odcinac pompy paliwa-jesli juz przelaczy na gaz to pobiera tylko gaz-nie rozumiem czemu musisz tankowac zawsze za 20zl-benzyna jest potrzebna do rozgrzania auta i gdy ci sie gaz skonczy.

tankowac mozesz co jakis czas np za 100zl, a nie co chwila za 20zl.

pamietaj tez o dwoch rzeczach-pompka paliwa jest zanurzona w benyznie i ta benzyna ja chlodzi-wiec miej zawsze coajmniej rezerwe w baku. a dwa ze benzyna tez paruje i traci wlasciwosci-wiec nie mozesz tez tankowac raz na rok, albo np zatankowales w okresie letnim-a masz ja jeszcze w okresie zimowym.

wychodzi z tego ze tankowac czesto nie musisz, ale za rzadko tez nie:)
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ArtoArto
*
*


Dołączył: Mar 03, 2008
Posty: 268
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego zagazowałem w Redzie. Cena 3300. Co prawda jeżdżę dopiero 2 tygodnie Wink ale jestem zadowolony... odpukać. Ale mój kolego gazował tam swoje 2 bejce i też było wszystko OK.

Pozdrawiam
_________________
Dodge Grand Caravan Sport 3,3 - 2000r. - zagazowany

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group