www.asu.pl :: Zobacz temat - chrysler Le Baron 2.2 turbo intercooler
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chrysler Le Baron 2.2 turbo intercooler

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
devil
*
*


Dołączył: Sep 04, 2007
Posty: 7

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 10:27    Temat postu: chrysler Le Baron 2.2 turbo intercooler Odpowiedz z cytatem

witam ostatnio zostalem zmuszony po zakupie autka do remontu silnika kapitalnego ( ktos nalal moto doktora i panewka poszla) jakby co to sluze pomoca w tym temacie.
jesli by ktos potrzebowal pomocy przy wanklu to tez polecam sie , moje poprzednie autko to mazda RX7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co niby złego zrobił motodoctor lałem go do różnych aut i nic im nie było Wink
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie - ciekawy temat.

Jak i co niszczy moto doktor ?
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
devil
*
*


Dołączył: Sep 04, 2007
Posty: 7

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla wyjasnienia nie niszczy ale jest to sposob na sprzedanie szmelcu bo zamiast naprawic latwiej jest dolac uszczelnic jakies stuki i sprzeedac tak jak to bylo w moim przypadku , a motodoktor nazwalem to cos co bylo wlane do srodka , bo takiej dziwnej mazi z miski olejowej nikt mi nie potrafil wytlumaczyc co to jest , najwazniejsze ze wszystko jest teraz ok , podobnie bylo z wanklem troszke poszukania lektury i sam naprawiam i sie udalo i naprawde jest kochany silnik do remontow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group