www.asu.pl :: Zobacz temat - Czyżby coś bardzo nie tak ze skrzynią? - Voyager 3,3 97r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czyżby coś bardzo nie tak ze skrzynią? - Voyager 3,3 97r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
karasiu
*
*


Dołączył: Aug 27, 2007
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 14:29    Temat postu: Czyżby coś bardzo nie tak ze skrzynią? - Voyager 3,3 97r Odpowiedz z cytatem

Witam,
jako świeży posiadacz Chryslera i "nowy" na Forum, na wstępie pozdrawiam wszystkich Użytkowników i liczę na Waszą przychylność w rozwiązaniu mojego problemu.
...po kolei:
po zatrzymaniu na światłach , zamierzam ruszyć, puszczam hamulec i nic. konsternacja. gaszę, odpalam, macham dźwignią, żaden bieg nie "łapie". wreszcie wszedł D, przejechałem nie więcej niż 100-200m z towarzyszącym jeździe dzwiękiem "zzzziiiiii" i nastąpiło rozłączenie. po -nastym odpaleniu wskakuje bieg i znowu 100-200m "zzzziiiii" i stoimy. takimi "sokami" przejechałem ok 1km na najbliższy parking.
uprzedzając podstawowe pytania: samochód sprawdzony pod kompem po zakupie - ok 2 tyg temu w ASO, nie wykazywał żadnych błędów, olej w skrzyni klarowny, stan sprawdzony na pracującym silniku w normie, przygotowuje sie do wymiany a tu takie cośSad. przydatne może może będzie jeszcze jedno. kilka dni temu po odpaleniu i wrzuceniu biegu nie było reakcji na dodanie gazu, samochód stał, obroty staly, pedał w podłodze i nic. ponowne odpalenie i wszystko gra. ogłupiałem.
moje pytanie do Was jak w temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki poziom oleju na poczatek, czy wlasciwy?
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karasiu
*
*


Dołączył: Aug 27, 2007
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poziom przy "ciepłym", pracującym silniku - MAX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje jeszcze kwestia filtra w automacie, miałem przypadek że skrzynia nie działała już, a po zdjęciu miski okazało się że filtr był praktycznie zalepiony Cool
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group