www.asu.pl :: Zobacz temat - Sonda lambda
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sonda lambda

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Inmar
*
*


Dołączył: Jul 05, 2007
Posty: 34
Skąd: Jastrzębie ZdrĂłj

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 12:26    Temat postu: Sonda lambda Odpowiedz z cytatem

Mechanik mi oznajmił dziś,że mam se załatwić nową sądę.Na kompie pokazało mu,że nie działa.Jaką doradzacie i gdzie kupić.Tu znalazłem taką będzie dobra ? http://asu.pl/sklep/catalog/product_info.php?cPath=196_197_809&products_id=1218
_________________
Dodg Grand Caravan 1996 r 3,8 Gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
exuprad
*
*


Dołączył: Aug 21, 2007
Posty: 40
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W twoim samochodzie są cztery sondy lambda Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inmar
*
*


Dołączył: Jul 05, 2007
Posty: 34
Skąd: Jastrzębie ZdrĂłj

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mnie pocieszyłeś,tylko mechanik tego nie zauważył i mi nie powiedział która czy wszystkie są jednakowe ?
_________________
Dodg Grand Caravan 1996 r 3,8 Gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

exuprad napisał:
W twoim samochodzie są cztery sondy lambda Smile

cztery ?? czy dwie
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej ma 2 przed kat i 2 za. tymi za wogole bym sie nie przejmowal, sluza tylko do okreslenia czy sie spalilo wsio czy nie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dubelt napisał:
raczej ma 2 przed kat i 2 za. tymi za wogole bym sie nie przejmowal, sluza tylko do okreslenia czy sie spalilo wsio czy nie Smile


ale jesli nie jest prawidlowo to wyskakuje blad i swieci sie chcek-a to takie denerwujace...
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 14:48    Temat postu: Re: Sonda lambda Odpowiedz z cytatem

Inmar napisał:
Mechanik mi oznajmił dziś,że mam se załatwić nową sądę.Na kompie pokazało mu,że nie działa.Jaką doradzacie i gdzie kupić.Tu znalazłem taką będzie dobra ? http://asu.pl/sklep/catalog/product_info.php?cPath=196_197_809&products_id=1218


to ze nie dziala sonda nie znaczy ze jest do wymiany.

tak jak koledzy wczesniej pisali, niech ci powie ktora ta sonda nie dziala.
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Inmar
*
*


Dołączył: Jul 05, 2007
Posty: 34
Skąd: Jastrzębie ZdrĂłj

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytałem mechanika która sonda nie działa to powiedział,że nie sprawdzał,ale to obojętne bo są takie same.Mam kupić a on wymieni.Na marginesie do mojego to jaką i gdzie mam kupić ? Już wiem że raczej uniwersalnej nie kupować.Ten mechanik jest wk....y ale kasuje przyzwoicie i ma bardzo dobrą opinię w Jastrzębiu,z resztą naprawiam u niego od kilku lat rózne samochody.
_________________
Dodg Grand Caravan 1996 r 3,8 Gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INMAR to podaj adres tego mechanika??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Inmar
*
*


Dołączył: Jul 05, 2007
Posty: 34
Skąd: Jastrzębie ZdrĂłj

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jastrzębie ul.Gagarina -boczna Auto-Gaz miał kiedyś zakład na Pszczyńskiej
_________________
Dodg Grand Caravan 1996 r 3,8 Gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Inmar
*
*


Dołączył: Jul 05, 2007
Posty: 34
Skąd: Jastrzębie ZdrĂłj

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daro a gdzie ty naprawiasz swoje auto ? Bo nawet U Grunera w Bosch Serwis trzy razy naprawiali mi klimę i nie umieją znaleść gdzie jest nieszczelność.
_________________
Dodg Grand Caravan 1996 r 3,8 Gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
exuprad
*
*


Dołączył: Aug 21, 2007
Posty: 40
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi wywala błąd sondy lambda. Jednak sprawdziłem sondy i wszystkie działają, przechodzą ze stanu ubogiego na bogaty i na odwrót. Słyszałem, że ten błąd wywala tylko wtedy, jak sonda zawiesi się w pewnym stanie. Czy to prawda ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INMAR u grunera to bylem tylko raz na wymiane oleju w automacie i w ten sam dzien trasa od nich do żor i do pawlowic do domu i po zaparkowaniu caly olej na asfalcie ,wielkie dzieki za takie uslugi.
Ja jesli jest cos powaznego to jade odrazu do rybnik-klokocin choc jest drogi ale w okolicy niespodkalem sie z lepszym fachowcem.
pozdrawiam.
i jeszcze jedno jesli chodzi o elektryke to jest kakretny w zorach na klapczyka w moim windstarze z sonda poradzil sobie szybko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group