www.asu.pl :: Zobacz temat - łożyska ,piasty
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

łożyska ,piasty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
max6261
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 12
Skąd: Oslo

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 20:47    Temat postu: łożyska ,piasty Odpowiedz z cytatem

kilka dni temu zaprowadziłem auto na wymianę łożyska tylnego po lewej w grand Voyager 98r 2.5TD łożyska nie mieli był jakiś zestaw naprawczy z piastą powiedziałem ok to wymieńcie dwie strony potem dzwonią ze przyda sie wymiana szczęk i wszystkich sprężynek wiec ja na to ok odebrałem auto i zauważyłem ze coś spartolili nie przykręcili przewodu hamulcowego z tylu ale na dodatek tego gdy hamuje przy prędkości około 20 do 0 występuje hałas jakby hamował hamulcem na kole zębatym i przeskakuje na zębach tego wcześniej nie miałem pojechałem jeszcze raz na sprawdzenie przewód dokręcili ale co do hamowania powiedzieli ze jest wszystko ok jak dla mnie nie było tego wcześniej wiec nie jest dobrze co to może być bo widocznie oni sami nie wiedzą a mnie to zaczyna denerwować taki szum sprawdziłem jeszcze klocki przednie ale nie to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ci nie przykrecili przewodu? przecie przy wcisnieciu hamulca caly plyn hamulcowy by zlecial! jesli nie zlecial to masz cos nie tak...:/
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group