www.asu.pl :: Zobacz temat - Wymiana "recall" w polskim serwisie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymiana "recall" w polskim serwisie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 16:00    Temat postu: Wymiana "recall" w polskim serwisie Odpowiedz z cytatem

Jak to jest - czy polskie ASO musi obsłużyć auto, nawet jeśli nie było kupione w Polsce? Chodzi mi o "wezwanie do wymiany".
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No raczej TAK Smile
Inaczej recall nie miałby sensu, nie ?
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mistic
*
*


Dołączył: Jan 27, 2008
Posty: 18
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 13:33    Temat postu: recall... taśma pod kierownicą Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Dodge`a Grand Caravana z 1996 r z zepsutym tempomatem.

Byłem na stronie chryslera i faktycznie dotyczyła by mnie wymiana 4 części. 3 z nich wygasły, ponieważ minął termin.
Natomiast kwestia która mnie najbardziej dotyczy czyli taśmy pod kierownicą były niby aktualny.
Ubrałem się jak na właściciela dodge`a przystało i zawitałem do serwisu najbliżej mnie - Inter-car ZABRZE. Na dzień do bry stwierdzili, że nie ma wogóle takiej opcji, że mi to wymienią. Po dłuższej dyskusji stwierdzili, że jednak spróbują to przepuścić przez system i oddzwonią do mnie. Niestety zadzwonili, że centrala z Warszawa im tego nie pokryje.

Przed momentem zadzwoniłem do serwisu w Bielsku. Czekam na odzew.
Z tego co czytałem na forum asu, wymiana tej części się poprostu należy i koniec. Prawda jest taka, że tylko niektóre serwisy się tego podejmują.
Co gotówka, to gotówka... ewentualnie karta kredytowa...

Ma ktoś pomysł co zrobić, jak po raz kolejny dostanę odmowe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda ze nie uzywasz szukaj tylko zakladasz nowy temat . Zerknij na : http://asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=41386&highlight=#41386 pozdr.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group