www.asu.pl :: Zobacz temat - Elektryczne składane lusterko - voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Elektryczne składane lusterko - voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 2:01    Temat postu: Elektryczne składane lusterko - voyager Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej mam już zrobione ale zawsze znajdzie się coś czego nie da się za przystępne pieniądze kupić lub naprawić. Takim diabelnie denerwującym pierdołkiem jest luterko elektrycznie składane.
Mechanizm składania w tym lusterku został poważnie uszkodzony. Cały korpus silniczka jest pęknięty i brakuje jego części. Nie jestem w stanie odtworzyć żadną masą brakującego korpusu bo nie mam wzoru.
Czy ktoś już próbował przerabiać lub zastosować od inego auta składanie?
Na allegro ze spokojem można kupić el. składane lusterka do innych aut za 150zł w górę, do voyka to minimum 500zł i często już na foto widać że było taśmą oklejone. Nie wiem dlaczego lusterka 96-00 są znacznie droższe od tych z nowego modelu.
Zaczynam mocno myśleć nad zakupem lusterka od seata bo są najtańsze i przerobienia mechanizmu do voyka. Może się jednak okazać, że mechanizm jest obudową lusterka lub nie wytrzyma ciężaru lusterka voyka.
Wiedziałem o tym lusterku przy zakupie ale myślałem, że pękł jakiś plastik zabezpieczający, a w środku niczego takiego nie ma. Teraz mam oklejone taśmą... Sad

Cisza jak makiem zasiał... tylko ja mam problem z elektrycznie składanym lusterkiem?
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group