www.asu.pl :: Zobacz temat - Kolektor wydechowy przedni 3,3 96' Dodge Grand Caravan
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolektor wydechowy przedni 3,3 96' Dodge Grand Caravan

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
viwaldi
*
*


Dołączył: Jun 28, 2007
Posty: 53
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 8:28    Temat postu: Kolektor wydechowy przedni 3,3 96' Dodge Grand Caravan Odpowiedz z cytatem

Witam

Chętnit kupię kolektor wydechowy przedni Dodge Grand Caravan 3,3 LE 96-2000. Za rozsądne pieniadze :)

Mam lekkie pęknięcie, narazie jeżdze ale sam najwyższy tylko wie kiedy mi się rozpadnie :)

Jeżeli ktoś ma w dobrym stanie, chetnie odkupie. Może jakieś namiary kto może mieć.

Przy okazji jeszcze pytanie czy jest tam jakaś uszczelka czy jest na sztywno dokręcane do bloku.


Pozdrawiam
_________________
Dodge Grand Caravan 96' LE 3,3 Canada zagazowany- Sprzedany Sad
Ford Explorer III 02' 4,0L wersja XLS zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam lekko pęknięty ale nic nie przepuszcza więc nie naprawiam. Z doświadczenia wiem, że kolektor wydechowy z powodzeniem można pospawać i to dobrze migomatem Smile Tylko bezpiecznie jest go zdjąć do spawania.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
viwaldi
*
*


Dołączył: Jun 28, 2007
Posty: 53
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Wymieniłem Smile koszt części 250 pln - robocizna 0 pln, czas około 1 h. Warto było wymienić okazało się że pod spodem też jest pęknięty. I niedługo by sie rozpadł ( a przy tym może uszkodzić wiatraki, chłodniece i nie chce mysleć co jeszcze ). Wymiana prosta śruby w idelanym stanie.

Co do spawania to się też zastanawiałem, ale ( spawanie około 100 pln, szlifowanie około 50 pln. no i dopasownie bo musi to idelanie pasować Smile
_________________
Dodge Grand Caravan 96' LE 3,3 Canada zagazowany- Sprzedany Sad
Ford Explorer III 02' 4,0L wersja XLS zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viwaldi napisał:
Witam

Wymieniłem Smile koszt części 250 pln - robocizna 0 pln, czas około 1 h. Warto było wymienić okazało się że pod spodem też jest pęknięty. I niedługo by sie rozpadł ( a przy tym może uszkodzić wiatraki, chłodniece i nie chce mysleć co jeszcze )


Oj... a to mój ma tylko małe pęknięcie 2-3cm na jednym z łuków. Najwyraźniej to wada fabryczna tego kolektora bo prawie każdy voyek jakiego przed zakupem ogląałem miał spękany Smile
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group