www.asu.pl :: Zobacz temat - [SPRZEDAM] Chrysler Sebring Coupe
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[SPRZEDAM] Chrysler Sebring Coupe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 13:52    Temat postu: [SPRZEDAM] Chrysler Sebring Coupe Odpowiedz z cytatem

Sprzedam mojego Chryslerka lub zamienie na Oldsmobile Aurora... Wink

Rok produkcji: 1995, Przegląd: 07/2008, 181 000 km, 170 KM, Pojemność skokowa: 2497cm3 V6, benzyna+LPG, Liczba drzwi: 2/3, srebrny metalik

Dodatkowe wyposażenie:
el. szyby, el. lusterka, el. reg. fotela w 8 kierunkach, reg.kierownica, klimatyzacja, immobiliser, tempomat, centralny zamek, poduszka powietrzna (kierowca/pasażer), radio / CD JVC, wspomaganie kierownicy, instalacja gazowa sekwencyjna założona 2 miesiące temu, butla w kole, welurowa tapicerka, bezwypadkowy
Opis pojazdu: w ostatnim czasie wymieniona wiekszosc elementow ktore powinny byc wymienione przy tym przebiegu, czyli: pasek rozrzadu, napinacz i rolka, wszystkie filtry i oleje, świece, klocki hamulcowe [przód+tył], wymienione komplentne elementy eksploatacyjne skrzyni (tarczki, uszczelnienia, filtry, oringi na tłoczkach, olej itp) wszystkie wahacze z przodu i końcówki drążów kierowniczych, nic nie puka i nie stuka, żadnych luzów...

Jestem właścicielem od 2 lat, poprzedni był od początku i był to również pasjonat amerykańskich aut, dlatego jest zadbane, spala 12l/100km gazu, garażowane, dynamiczne, jeżdżone głównie na trasy, sportowy wygląd, trudno się za nim nie oglądnąć, w końcu auto dłuższe i szersze od niejednego kombi [4.77m], przez to dużo miejsca w środku i bardzo pojemny bagażnik, dwa komplety opon 205x55x16" [letnie+zimowe] Niedrogie części, wręcz tańsze jak podobnej klasy europejskie, większość elementów zawieszenia pasuje od Mitsubishi Eclipse/Galant.

Cena 14.5 tysiąca naturalnie do negocjacji Smile

Gdyby ktoś pytał dlaczego sprzedaję, potrzebuję auta 4 drzwiowego [żona ma dość wysiadania z auta kiedy zabieramy pasażerów], po drugie chce zmienić na auto z silnikiem V8, takie jak napisałem wyżej.

Zobaczyć je można osobiście umawiając się wcześniej pod nr tel 606 74 83 65
Autko kilka razy wiozło młodych do ślubu zobaczyc mozna tu:
http://youtube.com/watch?v=Mh-F8wwg9vo
http://youtube.com/watch?v=AuE5Tmo8D5o

jak brzmi silnik V6 w tym autku tu:
http://youtube.com/watch?v=xfpN1c0Iq78
a jak wyprzedza pod górkę [żona za kierownicą] tu:
http://youtube.com/watch?v=6foXfDZLxQo




_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 7:39    Temat postu: zona Odpowiedz z cytatem

Heh... Widze ze zona ma ciezką noge... Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mnie pamięć nie myli i przypadkiem... wypolerowałeś swoje reflekotory na błysk? Bo na foto jakieś matowe są.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byl zalozony przez darryda temat,jak doprowadzic do nowosci reflektroy zrobione z poliweglanow Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomaj napisał:
Czy mnie pamięć nie myli i przypadkiem... wypolerowałeś swoje reflekotory na błysk? Bo na foto jakieś matowe są.


no na tych zdjeciach sa fotki jeszcze sprzed polerki, pozniej nie robilem dobrych zdjec samochodzikowi...bo albo byl nie umyty, albo nie wyszly jak nalezy... Wink
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group