www.asu.pl :: Zobacz temat - [SPRZEDAM] Chrysler Sebring Coupe
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[SPRZEDAM] Chrysler Sebring Coupe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 12:57    Temat postu: [SPRZEDAM] Chrysler Sebring Coupe Odpowiedz z cytatem

Sprzedam mojego Chryslerka lub zamienie na Oldsmobile Aurora... Wink

Rok produkcji: 1995, Przegląd: 07/2008, 181 000 km, 170 KM, Pojemność skokowa: 2497cm3 V6, benzyna+LPG, Liczba drzwi: 2/3, srebrny metalik

Dodatkowe wyposażenie:
el. szyby, el. lusterka, el. reg. fotela w 8 kierunkach, reg.kierownica, klimatyzacja, immobiliser, tempomat, centralny zamek, poduszka powietrzna (kierowca/pasażer), radio / CD JVC, wspomaganie kierownicy, instalacja gazowa sekwencyjna założona 2 miesiące temu, butla w kole, welurowa tapicerka, bezwypadkowy
Opis pojazdu: w ostatnim czasie wymieniona wiekszosc elementow ktore powinny byc wymienione przy tym przebiegu, czyli: pasek rozrzadu, napinacz i rolka, wszystkie filtry i oleje, świece, klocki hamulcowe [przód+tył], wymienione komplentne elementy eksploatacyjne skrzyni (tarczki, uszczelnienia, filtry, oringi na tłoczkach, olej itp) wszystkie wahacze z przodu i końcówki drążów kierowniczych, nic nie puka i nie stuka, żadnych luzów...

Jestem właścicielem od 2 lat, poprzedni był od początku i był to również pasjonat amerykańskich aut, dlatego jest zadbane, spala 12l/100km gazu, garażowane, dynamiczne, jeżdżone głównie na trasy, sportowy wygląd, trudno się za nim nie oglądnąć, w końcu auto dłuższe i szersze od niejednego kombi [4.77m], przez to dużo miejsca w środku i bardzo pojemny bagażnik, dwa komplety opon 205x55x16" [letnie+zimowe] Niedrogie części, wręcz tańsze jak podobnej klasy europejskie, większość elementów zawieszenia pasuje od Mitsubishi Eclipse/Galant.

Cena 14.5 tysiąca naturalnie do negocjacji Smile

Gdyby ktoś pytał dlaczego sprzedaję, potrzebuję auta 4 drzwiowego [żona ma dość wysiadania z auta kiedy zabieramy pasażerów], po drugie chce zmienić na auto z silnikiem V8, takie jak napisałem wyżej.

Zobaczyć je można osobiście umawiając się wcześniej pod nr tel 606 74 83 65
Autko kilka razy wiozło młodych do ślubu zobaczyc mozna tu:
http://youtube.com/watch?v=Mh-F8wwg9vo
http://youtube.com/watch?v=AuE5Tmo8D5o

jak brzmi silnik V6 w tym autku tu:
http://youtube.com/watch?v=xfpN1c0Iq78
a jak wyprzedza pod górkę [żona za kierownicą] tu:
http://youtube.com/watch?v=6foXfDZLxQo




_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------


Ostatnio zmieniony przez darryd dnia Wto Lip 24, 2007 13:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało się w końcu gaz ustawić ?
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, kolesie w kolektor wmontowali rurki bezposrednio dajace wtrysk przy samych zaworach...i jest teraz ok...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group