www.asu.pl :: Zobacz temat - tankowanie a gaz
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tankowanie a gaz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
anka
*
*


Dołączył: Mar 09, 2006
Posty: 147
Skąd: Debrzno

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 9:03    Temat postu: tankowanie a gaz Odpowiedz z cytatem

przyjechałam niedawno z południa Polski i chciałam podzielic sie z wami przygodą, która spotkała mnie i moja rodzinkę.
Wracając zatankowalismy gaz na stacji byle jakiej niestety na początku nie odbił reduktor gosciu sam musial go wyłaczyc acha tankowaliśmy do pełna. Po zatankowaniu samochód odpalił na benzynie ale przy przełąnczaniu na gaz od razu nam gas raz, drugi, trzeci i tak chyba z dziesiąty. Mąż odpalił na benzynie odjechalismy od dystybutora no i zaczęło sie szukanie jaka to przyczyna przecież przejechaliśmy ponad 800km i bylo wporządkku a tu teraz taka niemiła niespodzianka. Mąż wziął sprtawdził filtr odłaczył akumulator no i tak zeszła prawie godzina a był upał jak cholera. Zatankowlismy benzyne no i jedziemy dalej oczywiscie na benzynie wszystko bylo ok jednak mężowi nie dało to spokoju staneliśmy i znów zaczął sie przegląd najpierw sprawdziliśmy ile mamy w butli gazu byl full za duzo chyba w reduktorze mąż odkęcił zawór i upuścił troche gazu i co zdarzył sie cud odpalil na benzynie a pożniej przełączył sie na gaz bez problemów nie zgaszając juz silnika pojechaliśmy dalej po przyjeżdzie na miejsce tak na probe znow zgasiliśmy silnik ale niestety nie odpalił. dopiero po 2 godz. postoju przełączył sie normalnie na gaz i do tej pory jest dobrze .
_________________
chrysler voyager 3.3 LE 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
anka
*
*


Dołączył: Mar 09, 2006
Posty: 147
Skąd: Debrzno

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jaka to byla przyczyna tego ze tak sie zachowywal samochód co sie stalo ze nie mogl sie przełaczyc na gaz. może ktos wie co sie stalo?
pozdrawiam serdecznie Wink
_________________
chrysler voyager 3.3 LE 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka napisał:
nie wiem jaka to byla przyczyna tego ze tak sie zachowywal samochód co sie stalo ze nie mogl sie przełaczyc na gaz. może ktos wie co sie stalo?
pozdrawiam serdecznie Wink


moim zdanie to zbieg okolicznicznosci i to ze wielozawor nie odbil i ze jest pelna butla nie ma nic wspolnego z tym ze nie chcial sie przelaczyc na gaz.

posprawdzajcie czy przewody i wtyczki przy cewkach nie sa zasniedziale, czy masa sie nie poluzowala gdzies.

jesli jescze raz zdazy wam sie cos takiego sprawdzcie czy cewki wam "pstrykaja" czyli z tylu jedna i z przodu dwie, chyba ze to sekwencja to z przodu jedna
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anka
*
*


Dołączył: Mar 09, 2006
Posty: 147
Skąd: Debrzno

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne jest to ,że wszystko bylo wporządku do chwili kiedy tylko zjechaliśmy na tankowanie a tu od razu nie chcial sie przełączyć i odrazu gasl sama nie wiem dlaczego tak sie stalo
teraz jezdzimy normalnire nic nie trzeba bylo robic po zatankowaniu odrazu przelancza sie bez problemów na gaz
_________________
chrysler voyager 3.3 LE 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group