www.asu.pl :: Zobacz temat - halogeny
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

halogeny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
max6261
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 12
Skąd: Oslo

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 10:36    Temat postu: halogeny Odpowiedz z cytatem

pytanie za 100 punktów nie działają halogeny bezpiecznik,żarówki są ok gdzie sie znajduje kostka od halogenów w chrysler gradu Voyager 2.5 TD 97/98 R lub jaka jest przyczyna niedziałania halogenów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariuszek
*
*


Dołączył: Feb 13, 2007
Posty: 96
Skąd: Płońsk...

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A światła przeciwmgielne z tyłu są....
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3.3L 96
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
max6261
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 12
Skąd: Oslo

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tył działa tylko problem z przodem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRZEJDZ PO KABLACH MOŻE JEST GDZIEŚ JAKIŚ DODATKOWY BEZPIECZNIK(kiedyś tak miałem w starym dodge-było przez kogoś przerabiane)
PZDR Adamko.

a może brak masy
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze brak masy????
sprawdz czy dochodzi napiecie do kostki?
najpierw z masa gdzies z jakiejs sruby a pozniej z kostki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
max6261
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 12
Skąd: Oslo

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masa jest ok porostu niema plusa szukałem po instalacji ale nie mogę odnaleźć kostki podpowiadającej za halogeny prawdopodobnie jest uszkodzona lub jej niema
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 1:28    Temat postu: kostka Odpowiedz z cytatem

A przekaznik Fog lamps ?? Moze on siedzi.
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
max6261
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 12
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przekaznik Fog lamps gdybym tylko wiedział gdzie sie on znajduje ułatwiło by całość szukałem lesz bez jakich kolwiek planów instalacji trudno jest go odnaleźć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

max zapytaj na stronce tajemnicevoyagerow
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
fx
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 54
Skąd: LUBUSKIE

PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam dzisiaj właśnie walczyłem ze swoimi halogenami mam a nie świecą,
sprawdziłem bezpieczniki, przekażniki wszystko ok, rozebrałem nadkola kostki wiszą nie podpięte, podpiołem i dalej nic, wykręciłem włącznik świateł sprawdzam wystawia 12v po włączeniu halogenów ale one nie świecą więc mierniczek w rączki i "same halogeny sterowane masą i masa pojawia się po włączeniu czyli uciekło zasilanie które powinno być podłączone na stałe przez bezpiecznik do aku lub jakiegoś stabilizatora, podpiołem 12v bezpośrednio z aku przez bezpiecznik 15A z tego co pamiętam kabelek różowy ( możliwe że z paskiem innego koloru )" i zostałem oświecony. Very Happy wydaje mi się że masa jest stabilizowana bo miałem na na masie około 2V czyli (aku około 13,8V - około 2V daje nam = 12V może się myle ale dopiero teraz jak pisze przeanalizowałem moją dzisiejszą zabawe a może to był tylko spadek napięcia na kablach, kostkach albo coś się zaindukowało ważne że świeci Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
max6261
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 12
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez próbowałem niestety nie mogłem odnaleźć przekaźnika fog lamps wniosek mój jest taki ze gdzieś zaginął plus po podpięciu bezpośrednio plusu z akumulatora do halogena wszystko jest ok działa również na włączniku lecz trochę słabo świeca ale nie zrobię kichy i nie będę extra dodawał zasilania z akum. do halogenów po to mam instalacje oryginalną wiec gdzie jest przekaźnik na pewno go znajdę ale to wymaga czasu z którym u mnie kiepsko chyba ze ktoś wie to by ułatwiło zakres szukania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
max6261
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 12
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
max zapytaj na stronce tajemnicevoyagerow

bardzo chętnie bym to zrobił lecz nie mam dostępu do forum zarejestrowanie wymaga opłaty której na chile obecna nie mogę uczynić gdyż nie jestem w kraju wiem ze mogę przesłać lecz za dużo załatwiania i czekania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fx
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 54
Skąd: LUBUSKIE

PostWysłany: Sob Lip 28, 2007 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myśle że w miom i twoim przypadku problem nie leży po stronie przekażnika ponieważ przekażnik napewno jest i jest dobry, ponieważ sterowanie z przełącznika jest +12v a same halogeny są sterowane masą czyli musi być przekażnik i jest sprawny bo steruje pojawia się masa po włączeniu( nie wieżę żeby sterowanie do halogenów było elektroniczne ze względu na obciążenie 2x55W ) czyli brak samego zasilania bezpiecznik, kabel, kostka a i może sterownik zwany "body komputer" może z niego wychodzi zasilanie do halogenów w końcu odpowiedzialny jest za: reflektory, wskazania licznika, centralny zamek, oświetlenie wnętrza, i inne.
co do samego świecenia jeżeli na samym halogenie jest 12v a on świeci słabo zobacz jakiej mocy masz żarówki z tego co pamiętam są to H3 i w sklepie miałem do wyboru 20W i 55W może masz 20W?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arczi
*
*


Dołączył: Jun 03, 2007
Posty: 46
Skąd: Iłowa /k Ĺťagania

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałem tak że jeden świecił a drugi nie, no więc żarówka jest dobra, masa jest, przewody też są raczej dobre, kostka i podłączenie też jest dobre, a halogen nie świecił, co zrobiłem? Smile) po zamontowaniu oczywiście zauważyłem że nie świeci, no to wystarczyło go lekko klepnąć i zaświecił Very HappyVery HappyVery Happy co prawda głupia metoda ale zadziałało, samóch amerykański ale ruska metoda jest dobra na wszystko hahahaha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

max6261 napisał:
tez próbowałem niestety nie mogłem odnaleźć przekaźnika fog lamps wniosek mój jest taki ze gdzieś zaginął plus po podpięciu bezpośrednio plusu z akumulatora do halogena wszystko jest ok działa również na włączniku lecz trochę słabo świeca ale nie zrobię kichy i nie będę extra dodawał zasilania z akum. do halogenów po to mam instalacje oryginalną wiec gdzie jest przekaźnik na pewno go znajdę ale to wymaga czasu z którym u mnie kiepsko chyba ze ktoś wie to by ułatwiło zakres szukania

przekażnik(jesli nie jest elektroniczny )przy włączeniu oddaje dzwięk styków,jeśli nic nie słychać po włączeniu włącznika znakiem tego jest brak zasilania na przekażnik lub uszkodzony jest Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group