www.asu.pl :: Zobacz temat - Fajna ulica ...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fajna ulica ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 15:57    Temat postu: Fajna ulica ... Odpowiedz z cytatem

http://www.poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,439427,3
Laughing
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslalem ze wiele widzialem nonsensow ...........

ale ten nonsens jest wyjatkowo "przyjemny"

ale chyba bardziej mnie przynajmniej "oslabiaja" oznakowania na naszych drogach i reakcjie kierowcow na żółte pasy na bialych pasach

ostatnio "gość" pukal sie w glowe w moim kierunku ze mu zajechalem droge on uparcie jechal miedzy bialymi pasami a ja uparcie między żółtymi
az sie zacząlem zastanawiac ze moze ja nie mam racji

znowu zbaczam z tematu ..... mam rade dla wszystkich którzy chca miec udaną randkę - uwówcie sie z dziewczymną na tej ulicy !!!!! a moze to chodzi po prostu o majowe wydmy .............

a co do oznakowania w wawie co za mania - niewiem jak gdzie indziej w polsce - robic zakrety w lewo z oznaczeniem na drogowskazach w prawo tak jak na siekierkowskim no ale moze to by bylo zbyt proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tematu można zboczyć... jak sie jedzie od Centralnego w wawie to przed skrzyżowaniem z trasą łazienkowską koło GUS-u trzy pasy robią "myk" (o dwa pasy!) w prawo, żeby zrobić miejsce do skrętów w lewo. Jadąc tam raz zostałem niemiłosiernie strąbiony przez kogoś kto uważał, że ma prawo pojechać prosto przecinając się przez dwa pasy bez kierunkowskazu.

Niech mi krakowiacy wybaczą, ale rejestrację miał z KR na początku... i weź tu nie miej uprzedzeń...
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sylwia
*
*


Dołączył: Jun 11, 2007
Posty: 54
Skąd: KrakĂłw

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm....u nas najbardziej dają w dupę warszawiacy Twisted Evil ale zdaję sobie sprawę, że wiele osób ma służbówki zarejestrowane na firmy często z innego miasta... Ja nie, ale ... mam rejestrację zaczynającą się na ST Wink
_________________
Plymouth Grand VOYAGER 3,3l 96 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Maav
*
*


Dołączył: Oct 18, 2005
Posty: 399
Skąd: Nal Hutta (Wawa)

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie u siebie się najlepiej jeździ, a jak się trafi do nieznanego miasta, to lepiej nie mówić Wink
_________________
//'07 Saturn VUE 3.5 V6 Aut FWD, miejski potforek z kosmosu

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam się jeździ dobrze w każdym mieście... jadę sobie zgodnie ze wszystkimi przepisami, nie słyszę klaksonów bo hałasy z zewnątrz nie dochodzą, jak potrzebuję się wciąć to wciskam pedał gazu... i tyle Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group