www.asu.pl :: Zobacz temat - Problem z panelem klimy VOYAGER 98r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z panelem klimy VOYAGER 98r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jarkks
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 16:19    Temat postu: Problem z panelem klimy VOYAGER 98r Odpowiedz z cytatem

Jestem nowy na tym fotum ale mam nadzieje, ze ktos mi pomoże

Niedawno zakupilem Chryslera Grand Voyagera 98r 3.3l LE wersja europejska. Samochod jest troche zaniedbany i ma cos wykombinowane z panelem klimy (tym gdzie sie ustawia temp, nadmuch itp). Mowiac kombinowane mam na mysli, ze jest on poprostu nie od tego samochodu. Poszukuje tej czesci juz od kilku miesiecy i dowiedzialem sie, ze kolor kostki powinien powinien byc taki jak gniazdo w panelu. U mnie kostka jest biala (i ma podpilowany zabek) i gniazdo jest w kolorze czarnym. Jak moge sprawdzic jaki powinien byc ten panel. W serwisie krzykneli mi 1500zl za panel, dla mnie to sporo za duzo. Bardzo bym prosil o informacje jak go szukac. Jedni sprzedawcy mowia ze powinienem szukac do wersji EU a inni mowia o kolorze kostki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są, o ile się nie myle cztery rodzaje tego panelu, no i wszystkie mają te same kształty i mocowania (niestety na kostki nigdy nie zwracałem uwagi) Cool , tylko Ty napisałeś problem, a mi się wydaje, że jak wszystko działa to nie ma problemu - przypuszczam, że większość z urzytkowników tego forum ma w swoich furakach przynajmniej jedną nieoryginalną część ale jak działa to im to nie przeszkadza Wink
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jarkks
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedz, ale chodzi o to ze nie dziala i nie moge sterowac tym co sie steruje z tego panela. Czyli temp, klima, wycieraczka tyl itp. Problem polega na tym ze chce kupic i nie wiem na co patrzec. Wiem ze powinien byc z ustawianiem temp dla kierowcy i pasazera odzielnie oraz oraz regulacja nawiewu na tyl, ale to mi nie wytarczy. Wiem tez ze sa z gniazdem w kolorze niebieskim, czarnym i bialym a niektorzy jeszcze twierdza ze sa inne do wersji EU i US. Dla mnie to za duzo niejasnosci zeby kupowac na chybil trafil. W serwisie wiedza jaki powinien byc panel na podstawie nr VIN.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarkks
*
*


Dołączył: Jul 17, 2007
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiedzialem sie czegos nowego co do tych paneli. Nie ma wersji europesjkich i amerykanskich. Jest kilka rodzajow ale niema rozdzialu co do kontynentu. Dzis wlozylem panel od swojego z US do wersji EU i wszystko dziala. Wazne jest aby kostka byla tego samego kolory co gniazdo i warto tez zwrocic uwage czy mamy wentylacje na tyl. Jesli tak to powinien byc pionowy suwak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O cos takiego ci chodzi?
http://tiny.pl/5mmg
http://tiny.pl/5mm7
http://tiny.pl/5mmw
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group