www.asu.pl :: Zobacz temat - Po co szukać za granicą ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Po co szukać za granicą ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 21:47    Temat postu: Po co szukać za granicą ? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie, wystarczy pogmerać w allegro i już są tanie furaki Laughing
www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2957911
www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2743859

a tu jakby ktoś chciał na firmę :
www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T315546
www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T341859
www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T345603
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co szukac za granica?
Ano po to:
-auto kupione np.od gebelsa je 90% przypadkow w srodku zadbane i serwisowane
-na dzien dobry nie trzeba robic zawieszenia
-nie jest skopana instalacja przez pseudogazownikow a co za tym idzie silnik jest w lepszej kondycji
-brak w takim aucie domowych przerobek czegokolwiek,np.migaczy czy swiatel
Przyklady mozna by mnozyc
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No akurat z gebelsami to już nie jest tak różowo, miałem u siebie kilka aut z takimi wynalazkami, nie powstydziłby się rodzimy rzeźbiarz Laughing .
Sam kupiłem kilka aut z allegro, oczywiście uszkodzonych i były to naprawdę ciekawe egzemplarze, klienci którzy je ode mnie kupili (po naprawie) jeżdżą i sobie chwalą. Oczywiście nie wszystkie auta są bez wad, już kilka razy po przyjeździe po auto okazywało się że, auta nawet nie są podobne do tych prezentowanych na zdjęciach, ale urzywane auto z każdego rynku i kraju jest loterią.
A akurat te sztuki powyżej, są całkiem ciekawe, nawet zamierzam jechać z klientami po Neona i Voyagera z padniętym silnikiem.
Jako ciekawostkę, choć dla mnie nie miłą, dzisiaj rano byłem u gościa po Pacifice 3,5 AWD Limited zza wielkiej wody, świerzo przywieziona (wczoraj na granicy) i wszystko byłoby OK gdyby nie, wytłuczone zawieszenie(doszczętnie - auto z 2005 roku - przebieg wg. licznika 62 000 mil), dźwięk silnika ( klekot by się nie powstydził - nawet TDI równiej i ciszej chodzą), a instalacja wyglądała jakby na szybko ją łatano - totalna porażka, a jak zadatek dawałem auto miało mieć problemy jedynie ze skrzynią biegów, tyle mojego że odzyskałem wszystkie pieniądze, jako przestroga dla innych Twisted Evil .
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
BoMBowiec
*
*


Dołączył: Dec 05, 2005
Posty: 132

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
Po co szukac za granica?
Ano po to:
-auto kupione np.od gebelsa je 90% przypadkow w srodku zadbane i serwisowane
-na dzien dobry nie trzeba robic zawieszenia
-nie jest skopana instalacja przez pseudogazownikow a co za tym idzie silnik jest w lepszej kondycji
-brak w takim aucie domowych przerobek czegokolwiek,np.migaczy czy swiatel
Przyklady mozna by mnozyc


Mitomania Laughing Laughing Laughing

Oczywiscie jak sie znajdzie auto bezposrednio od wlasciciela i to najlepiej pierwszego, ktore bylo oczkiem w glowie i bylo serwisowane w ASO i jezdzone tylko w weekendy bo na codzien wlasciciel latal sluzbowka to tak. Ale takie mozna i znalezc u nas... Poza tym takie auta w Niemczech maja swoja cene... Wszystko co jest tansze to wyeksploatowany zlom, albo tureckie rzezby... Wink
_________________
Maciej Mikler - Van Klub Polska - http://www.van-club.com
'85 Dodge Ram Van 5.2V8 - http://www.salonka.prv.pl
'04 Dodge Ram Pickup 5.7V8
'95 Cadillac Eldorado TC 4.6V8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny Neon z pierwszego linka Tomka jest w niezłym stanie ale jest trochę roboty przy nim. Znajomy chciał go żonie wziąć ale nie ma czasu go robić.
_________________
entuzjasta... bo nie mam już amerykańca ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie nie uogolniajcie. ja kupilem od 1-go wlasciciela,z ksiazka . mam tez wydruki z corocznych przeglodow z takimi danymi jak lambda, spaliny, sila hamowania,amory i ok 50 innych punktow. na kazdym tez wskazanie licznika. mam oryginalny przebieg 108kkm ,a zaplacilem grosze w porownaniu z cena w kraju(licze juz na gotowo z wszystkimi oplatami). mysle ze wszedzie mozna znalezc dobre auto ,ale tu zdecydowanie trudniej. jest zawsze z ktorejs tam reki i prawie zawsze latane metodami chalupniczymi(o dieslach z vw nie wspomne...) nikt w polsce nie serwisuje takich aut w autoryzowanych serwisach bo w wielu przypadkach takie nie istnieja.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, wszędzie można znaleźć ciekawe (zadbane) auta, tylko wymaga to czasu i cierpliwości, w moim pierwszym linku jest 300M z Zawiercia, jego stan jest po prostu rewelacyjny (gdyby nie padnięty silnik, to byście powiedzieli - egzemplarz wystawowy), dodam cena jest do konkretnej negocjacji (po rozmowie z właścicielem).
I z drugiej strony auto od helmuta, Neon Quiet'a, powiem tak jeszcze w Polsce nie widziałem Neona w tak rewelacyjnym stanie technicznym, jeszcze dalej zastanawiam się jak to auto dotrwało z fabrycznymi gałkami i łącznikami stabilizatora do chwili obecnej rewelka. Laughing

Szukajcie a znajdziecie Cool
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esdarek... takie przypadki jak u Ciebie zdarzają się od święta. Ja tam mam same złe przygody z tureckimi pajacami, już mam głeboko postępujący turkowstręt. Gebelsi to też niezłe przekrętasy i można się nieźle naciąć.
Jakby ktoś chciał kupić 300M z 99r. to kumpel ma na sprzedaż. Przytargał go sobie z usa do Polski i teraz sporadycznie nim ktoś jeździ żeby się nie zastał. Auto całkowicie bezwypadkowe i już wymienione ma amory na gazowe. Amerykanskie amorki rozpadły sie po 20kkm polskich dróg Very Happy Kolega nim nie jeździ bo dalej w USA siedzi Smile
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupilem po pewnym obywatelu austrii,wiedenczyku mgr inz.(na wszystkich papierach ten tytul:) mial go od nowosci. zero sladow turka.zadnych przerobek,zmian,unowoczesnien. stan jak z fabryki+naturalne zuzycie.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
BoMBowiec
*
*


Dołączył: Dec 05, 2005
Posty: 132

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 1:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
ja kupilem po pewnym obywatelu austrii,wiedenczyku mgr inz.(na wszystkich papierach ten tytul:) mial go od nowosci. zero sladow turka.zadnych przerobek,zmian,unowoczesnien. stan jak z fabryki+naturalne zuzycie.


Ale kicha, bo to wersja europejska i nie ma tego klimatu pomaranczowych pozycyjnych ani wielkich czerwonych lamp tylnych ... powiedzial bym sheniowany fabrycznie Laughing Laughing Laughing

Taki nocny wredny zarcik Twisted Evil
_________________
Maciej Mikler - Van Klub Polska - http://www.van-club.com
'85 Dodge Ram Van 5.2V8 - http://www.salonka.prv.pl
'04 Dodge Ram Pickup 5.7V8
'95 Cadillac Eldorado TC 4.6V8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 2:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group