www.asu.pl :: Zobacz temat - Kody w Luminie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kody w Luminie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 23:26    Temat postu: Kody w Luminie Odpowiedz z cytatem

Czy w Luminie sa wyswietlane jakies kody, kiedy jakas czesc zaczyna szwankowac. Wiem ze w "Szerokim" takie cos istnieje i po ilosci mrugniec kontrolek mozna sie dowiedziec o ewentualnej naprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Wto Lis 30, 2004 23:11    Temat postu: kody Odpowiedz z cytatem

Wszystkie kody są na stronie: http://www.troublecodes.net/GM/
polecam, jak bedziesz miał z tym jakieś problemy to sprawdź posty o kodach na forum http://www.reklama.home.pl/FORUM/viewforum.php?f=1&topicdays=0&start=100 lub to prostu pytaj to dość proste ale kilku wersji brakuje, np.3.1, rok94 VIN D, tak jak mój.
Pozdrawiam
Tomasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 0:39    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Tomek. Dodaj sobie zdjecie (avantar) bo nie wiem czemu pokazuje blad. Fajna stronka z tymi kodami. Dodam ja do linkow.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak umyję zrobie fotki i dodam, a błąd wychodzi dlatego,że wstawiłem takiego samego TS-a jak mój, ale nie mojego Wink
Tomasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group