www.asu.pl :: Zobacz temat - jaki diagnozer
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jaki diagnozer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
IREK
*
*


Dołączył: Jun 01, 2007
Posty: 17

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 21:25    Temat postu: jaki diagnozer Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie mam voyagera z 1996 r 2,5td interesuje mnie jaki diagnozer można podłączyć do tego modelu może ktoś ma schemat lub namiar gdzie coś takiego kupić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 7:56    Temat postu: komputer Odpowiedz z cytatem

Napewno DRB3 Chryslerowski Very Happy a tak pozatym to nie mam pojecia. Komputerem amerykanskim zdiagnozujesz body comp./ ABS/AIR BAG natomiast silnika nie zobacza bo w USA nie ma diesli.... Znowu europejskie komp. Moze cos z silnika zczytaja ale znowu pozostalych komp. nie zobacza....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propo's kompa. Jakieś dwa tygodnie temu po umyciu autka (bo tylko z tym wydarzeniem kojarze sprawe) zapalila się kontrolka poduszki. pojechalem naq komputer ale elektryk do którego jeżdże miał tylko obd do diagnozy silnika i żaden inny program go nie chytal. Chciałem szukaś dalej ale po 1,5 dnia kontrolka zgasla i się nie pojawia. Z elektroniką nic się nie dzieje, wszystko (typu tempomat itp) dziala jak dawniej.
Robić coś z tym?
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 8:19    Temat postu: jasiek Odpowiedz z cytatem

Jak zgasla to nie ma narazie sie czym przejmowac..... Ja bym zostawil. Nie jest to usterka ktora jak sie pojawi to uniemozliwi jazde....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
IREK
*
*


Dołączył: Jun 01, 2007
Posty: 17

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

interesuje mnie silnik czym go można zdiagnozować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełno tego na rynku. Taki skaner, czyli powiedzmy wprost- oprogramowanie+kable (ODB II) kosztuje ok100-200$. Wysyłka kilkadziesiąt zł. No i musisz mieć na czym to odpalić, czyli laptop lub PC. Są też programy darmowe na PPC. Mam u siebie taki program, ale niestety trzeba kabel dokupić. Dlatego piszę to bo taki program na PPC może jest i fajny, wiele pokazuje, ale mało można nim zrobić i jest diabelsko wolny. (nie zależy to od zegara PPC)
Zajrzyj tutaj, to akurat jest fajny program, i wiele pokazuje, a jak masz laptopa, to jadąc z nim program robi pełną diagnostykę podczas jazdy, z przyspieszeniem od 0-100 w sek, i takie tam różne...
http://www.palmerperformance.com/store/product_info.php?products_id=30

PS. Chyba że chcesz taki "prawdziwy" za kilka tysięcy $ ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group