www.asu.pl :: Zobacz temat - Jaka max. predkosc Luminy 3.1
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka max. predkosc Luminy 3.1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 13:48    Temat postu: Jaka max. predkosc Luminy 3.1 Odpowiedz z cytatem

Przesiadlem sie z japonczyka na amerykanca - wiem ze wozy z USA sa przystosowane do innej jazdy. Zastanawia mnie jaka powinna byc max predkosc w Chevrolecie Lumina 3.1, aby nie przegrzac silnika i skrzyni biegow. Na jakiej predkosci najlepiej sie poruszac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 18:20    Temat postu: max predkosc Odpowiedz z cytatem

Hmmmm. Jelsi chodzi o skrzynie to polecalbym jazde z predkoscia nie wieksza niz 130-140 km/h. Jest to predkosc bezpieczna i nie zyluja skrzynie i silnik. Jezdzac 180 km/h szybko bedziesz naszym klientem Wink

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego wszyscy tak szybko jeździcie. Evil or Very Mad Spokojnie, przecież nasze drogi nie są przystosowane do dużych prędkości; to nie są drogi tylko tory doświadczalne ile może wytrzymać auto. A amerykanie nie przewidzieli, że gdzieś w kosmosie, a co dopiero na tej samej planecie mogą być takie drogi jak u nas. Ja wcześniej jeżdziłem scorpionem 2.0 16v nawet i 195 km/h a teraz 90-120 ale raczej 90. szkoda naszych pięknych, kochanych amerykańców. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko to ja nie jezdze, ale chodzilo mi o predkosc ewentualnego wyprzedzania jakiejs pieknej ciezarowki Smile (przeciez po autosradzie one jada ponad 100 km/h, brrrr). Ale dzieki za odpowiedz, przynajmniej wiem na co moge sobie pozwolic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Wto Lis 30, 2004 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o wyprzedzanie to mój 3,8 radzi sobie rewelacyjnie, te auta mają ogromny moment obrotowy. Miałem przypadek 2 lub 3 razy, że w czasie wyprzedzania przy wdepnięciu gazu zerwał mi przyczepność przy prędkości ok 60 km/h. Rewelacja. Kolesie ze mną jechali to do dziś nie mogą się nagadać. Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group