www.asu.pl :: Zobacz temat - czujniki parkowania
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czujniki parkowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 18:49    Temat postu: czujniki parkowania Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich
pochwalcie sie jakie zestawy macie u siebie po zakładane i najlepiej jakies fotki gdzie wstawiliscie sobie wyświetlacz, chciałem cos takiego kupic bo nie dlugo dzien ojca Very Happy
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wini 95 zestaw z malym wyswietlaczem podswietlany na niebiesko sa na allegro za okolo 120pln montaz latwy okolo 2 godzin najwiecej zajal mi zd3erzak gdyz jest pelny z pianka i ma mnostwo srubek a druga rzecz to mocowanie wyswietlacza wymiary okolo 4cm wys i 6 szer...a gdzie go zamontowalem????..po prawej stronie kierownicy w..... srodkowej kratce wentylacyjnej,doslownie w niej musialem zwerzyc te kratke o szerokosc wyswietlacza a reszte zostawic ..wyglad SUPER PIERWSZA klasa ...ps postaram sie dostarczyc zdjecia dajcie mi dwa dni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet taniej sie da :
http://www.allegro.pl/item205259315__czujnik_parkowania_cofania_falcontronic_89zl_.html
ni i ta nazwa:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taki - leży w domu. Swego czsu razem z kumlami kupiliśmy 3 takie zestawy. Oni zamontowali ja się spóźniłem i na razie leży w domu, bo im coś one szwankują. Nie wiem czy to zły montaż, czy jakość ale włączją się im w czasie jazdy na wprost i dzwonią.
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie myslalem nad takimi płaskimi, bo te co sa kwadratowe (duże) to ciężko gdzie ładnie wbudowac, no i trzeba myslec jak to dobrze schować bo jakiś złodziejaszek sobie pomysli ze to gps i wstawienie szyby bedzie drozsze. a jeszcze mam pytanie czy warto waszym zdaniem zapłacic 180zł żeby miec 2 czujniki z przodu? i jak sie cofa z tymi czujnikami np.http://www.allegro.pl/item203986737_czujnik_cofania_czujniki_parkowania_okazja_.html
zastanawia mnie w jaki sposob on wyswietla ta odległość, bo swieci sie na nim np. 0.5m ale to 0.5m jest z lewej strony czy z prawej czy po środku ? Smile dlatego tez zastanawiałem się nad takim http://www.allegro.pl/item204909342_super_hit_superprecyzyjny_czujnik_cofania_4_.html tutaj jest o tyle fajnie ze tą odległośc wyswietla w trzech punktach Smile
PS co do zamontowania to wpadłem na pomysł zeby go zaczepić na klapce ktora sie otwiera do pionu spod sufitki- w voyagerach tam jest miejsce na otwieranie bramy Smile ale i tak wolalbym cos na podobienstwo tego co zamiescilem w linku pierwszym tylko nie wiem jak to sie sprawuje
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle wlasnie o tym z pierwszego linka. mozna go miec za mniej niz 90 zl. fajnie sie bedzie komponoal na desce pontiaca ,a do tego nie lubie takich swiecacych na niebiesko gadzetow. no i masz racje-ktos pomysli,ze to nawigacja i bedzie problem...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio za dużo niebieskich gadgetow w tesco tuning wiec mnie ten kolor raczej odstrasza a juz napewno tate Smile tylko jeszcze własnie zastanawia mnie to czy ten z pierwszego linka dobrze sie sprawuje jesli chodzi o odleglosci i czy jakos wygodnie to wskazuje
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 5:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tego niestety nie wiem .wiem natomiast ,ze ten z diodowym wyswietlaczem kosztowal niedawno jeszcze ok 400 zl i ludzi kupowali. zauwaz jeszcze,ze pierwsze parktroniki mialy tylko sygnalizacje dzwiekowa. osobiscie nie wpuszcze do auta nic co swieci na niebiesko:)
mysle,ze starczy w zpelnosci ten diodowy. pokazuje przeciez lewa i praw czesc zderzaka wiec jest precyzyjny.po co ci wiedziec,ze za chwile przywalisz drugim od lewej czujnikiem w slupek-mnie starczy,ze pokaze iz nieco po lewej mam przeszkode. jak pokazuje rowno po lewej i prawej to znaczy,ze na srodku lub na calosci.myzle,ze to dosc dobre rozwiazanie. szkoda,ze sie nie da podlaczyc jeszcze czujnikow do przeodu i recznie jakos przelaczac(odpalanie na sygnal ze swiatel stopu nieco mnie smieszy)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam ten z aukcji numer 204909342 i sprawuje sie rewelacyjnie pokazuje cztery punkty lewy zewnetrzny lewy srodek prawy srodek i prawy zewnetrzny jest idealny pokazuje dokladna odleglosc i wiadomo piszczy gdy potrzeba....0,00 oznacza stoj choc mam jeszzce 20 cm i hak a tak poza tym jak cos moze wlaczac sie podczas jazdy do przodu jesli jest zasilane z zarowki cofania (kabelkow od tej zarowki)????? kolejne pytanie niebieski gadzet?moze i tak ale wlacza sie on tylko przy cofaniu czyli na parkingu co nie denerwuje... a pomylic cos z malego z GPS to trza byc slepym albo daltonista ja jestem zadowolony...a co do montazu to TYLKO ZDERRZAK!!!!! nieruchomy i najlepiej na wys 50-60 cm od ziemi tak jak w instrukcji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
toldi
*
*


Dołączył: Aug 20, 2006
Posty: 82
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja u siebie mam wlasnie taki http://www.allegro.pl/item205259315__czujnik_parkowania_cofania_falcontronic_89zl_.html sprawuje sie wysmienice od 2m do 30cm. Montaz to okolo 1h, wyswietlacz przykleilem sobie przed tablica z zegarami.
_________________
Chrysler Voyager 2,5 TD, 99r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@krzycho1978 ale taki zwykly złodziejaszek to on raczej zbytnio nie myśli Smile ja jeszcze sie zastanawiam nad tym z niebieskim wyswietlaczem poniewaz jest dosc dokladny, tyle ze zastanawiam sie jeszcze nad jego ewentualnym umiejscowieniem. do tego zestawu jest dodawana ta nóżka? no i jeszcze jedno pytanie czy ten cały modul jest ewentualnie przystosowany do tego zeby sobie dokupić ewentualnie 2 sondy na przód?
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja postanowiłem, że chce taki bez wyświetlacza bo mi sie nie podoba montowanie jakiegoś badziewia na desce. Jest tylko brzęczyk za to sondy z przodu(2) i z tyłu (4). Zwykle patrze jak parkuje a jeżeli sie zapomne to wystarczy mi ciągły sygnał brzęczyka na 30 cm, żeby się zatrzymać i zobaczyć gdzie trzeba uważać.
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwyklky zlodziejaszek????sa jescze tacy? mam dobre radio mp3 i nie wyjmuje i pewnie coraz wiecej osob tak robi a i tom toma czesto tez zostawiam.....moze dlatego ze mam pelne AC max opcja ubezpieczajaca szyby i towar w aucie????a moze mentalnosc polakow sie zmienia?

tem moj nie ma czujnikow na przod i nie ma gdzie podlaczyc ale sa takie co maja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
toldi
*
*


Dołączył: Aug 20, 2006
Posty: 82
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzycho1978 napisał:
zwyklky zlodziejaszek????sa jescze tacy? mam dobre radio mp3 i nie wyjmuje i pewnie coraz wiecej osob tak robi a i tom toma czesto tez zostawiam.....moze dlatego ze mam pelne AC max opcja ubezpieczajaca szyby i towar w aucie????a moze mentalnosc polakow sie zmienia?


a ja tam wolew wyciagac wszystko co sie da, czyli radio , nawigacje i wszystko co jest w zasiegu wzroku, kiedys wlamali mi sie do mojego poprzedniego auta, i to nie jest najprzyjemniejsza chwila w zyciu, wiec nawet posiadajac AC wole nie ryzykowac.
_________________
Chrysler Voyager 2,5 TD, 99r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sei-tez stosuje ten sytem-co z oczu to z serca:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie wstawia zdjecia na forum????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 19:41    Temat postu: zdjecia Odpowiedz z cytatem

Masz 3 mozliwosci :

1. wstawiasz sam do galerii i podajesz tylko link na forum.
2. Zdjecia wysylasz na serwery darmowe (poszukaj na necie) i wstawiasz link.
3. Wysylasz mi na e-mail info@asu.pl a ja wrzucam na nasz serwer i podaje ci e-mailem linka.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzycho1978 mam do Ciebie pytanie czy ten model co Ty masz po odleglosci mniejszej od 40cm dalej wyswietla jaka ona jest np. 25cm czy poprostu zatrzymuje sie na tych 40cm. i jeszcze jedno pytanie czy nie bedzie on wychwytywał krawężnikow? Smile
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zle zamontujesz to ci wychwyci i kraweznik os czujnika musi byc rownolegle do ziemi czujnik nie moze byc pochylony w dół a odleglosc? pokazuje 30 cm i jest dlugie biiipppppp i stop-odleglosc wynosi rzeczywiscie 30 cm ponizej pokazuje 0cm i oczywiscie biiiipppppp i stop
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja cofając patrzę w lusterka Smile a czujnik to tylko nasłuchuję. Zresztą mój ma już ze 6 lat i jest tylko jedna linijka dla 4 czujników, w zderzaku. Myślę czy nie dokupić sobie soczewke fressnella na tylną szybę. Wtedy będę mógł dokładnie obejrzeć co z tyłu.
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzycho1978 kiedys załącza sie ten czujnik? kupilem taki sam tylko ze jeszcze go nie zamontowalem i to mnie zastanawia, poniewaz na aukcji jest napisane ze zalacza sie przy wcisnieciu hamulca- troche glupie jesli przy kazdym hamowaniu bedzie mi sie zapalalo Confused
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak masz tak napisane to pewnie mysleli o wcisnieciu wstecznego (jakis ich blad w opisie)
wystarczy pokabinowac i wyjdzie ze to logiczne podlacz sie pod zarowke od wstecznego albo pod przewody twoj wybor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak tylko czy jesli bede cofał i wrzucę wsteczny, a zachwile bede chcial podjechac troche do przodu i pozniej znowu cofnac, to czy to bedzie sie wyłaczało?
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czujnik sie podlacza do lampy cofania. zalacza on sie zawsze jak wlaczymy wsteczny. zastanawiam sie do czego sie podlacza przednie czujniki(jesli ktos ma) czytalem,ze do swiatla stop. no nieco dziwne:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przednie czujniki są doskonale rozwiązane (fabrycznie) w BMW i Mercu działają tylko do prędkości 30 km/h, w dodatkowych nie ma tego ograniczenia i czujnik buczy nawet przy wyprzedzaniu przy 100 km/h Cool
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie ja mam na tyl i przod i zastanawialem sie jak to bedzie dzialalo ale chyba zrobie tak ze tył bedzie sie załaczal przez wrzucenie wstecznego a przod przyciskiem
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba to logiczne ze jak wlaczysz wsteczny to i on sie wlaczy jak wlaczysz do przodu to wylaczysz wsteczny i wylaczysz czujki parkowania i jak znow wlaczysz wsteczny to znow w;aczysz czujki i tak w kolko,wlaczysz wsteczny to i on sie wlaczy jak wlaczysz do przodu to wylaczysz wsteczny i wylaczysz czujki parkowania i jak znow wlaczysz wsteczny to znow w;aczysz czujki i tak w kolko,wlaczysz wsteczny to i on sie wlaczy jak wlaczysz do przodu to wylaczysz wsteczny i wylaczysz czujki parkowania i jak znow wlaczysz wsteczny to znow w;aczysz czujki i tak w kolko L O G I K A
a co do przednich to proponuje osobny wylacznik chyba ze pokabinujesz i podlaczysz sie pod 1 a nie D ale to wyzsza szkola jazdy i poza tym zmusza cie do parkowania zawsze na 1 no chyba ze jestes spec i podlaczysz sie do licznika predkosci tak jak pisal Antrax o BMW i MERC choc mysle ze to niemozliwe w domowych warunkach lub nieoplacalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to potrenować "czucie" samochodu , jego gabarytów.
Przydaje się to w zaskakujących sytuacjach.
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

benek masz racje ale...ja juz trenuje 3 m-c. cos tam wyczulem ale nie do konca. ja natomiast mam inn problem. na obydwu parkingach z ktorych korzystam dzieci urzadzily sobie plac zabaw(oczywiscie rodzice zareaguja jak kidys znajda mokra plame na safalcie w znajomych ciuchach Confused ) lata wkolo auta pelno takich po ok 90 cm,z glutami u nosa i nie widze ich z boku,z przodu a co dopiero z tylu. najmodniejsza jest zabawa "kto okrazy to duze biale auto wiecej razy kiedy ono parkuje" Shocked
sam mam dzieci wiec tez bym nie chcial zeby byl jakies zdekompletowane,niesymetryczne lub calkiem niedzialajace...
musze zalozyc takie czujniki,zlikwidowac zaglowki w tylnych fotelach i nakleic soczewke na szybe.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
musze zalozyc takie czujniki,zlikwidowac zaglowki w tylnych fotelach i nakleic soczewke na szybe.


To dzieciaki mają głupią zabawę. Dlaczego chcesz likwidować zagłówki z tyłu? Nikogo nie wozisz? Dla mnie to jeden z najważniejszych elementów bezpieczeństwa. Przekonałem się o tym jak x lat temu ciotka miała wręcz śmieszny wypadek. Ktoś z impetem wjechał jej w tył auta, a ona nie miała zagłówka. Wylądowała na jakiś czas w szpitalu z problemami z kręgosłupem.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to masz Esdarek problem Crying or Very sad .
A soczewki Fressnella sprawdzają sie znakomicie.
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzycho1978 nie musisz mi tlumaczyc takich rzeczy bo to logiczne jak sam napisales, chodzilo mi wlasnie o to jak bedzie tyo dzialalo przy czujnikach z przodu i tylu, myslalem ze moze jest to rozwiazane w ten sposob ze po wrzuceniu wstecznego załaczaja sie czujniki np. na 10 minut. ja u siebie bede musial chyba to rozwiazac przyciskiem i tyle. a czujniki zakladam poniewaz ja jako świerzy kierowca bede jezdzil tym samochodem i wole sie nie uczyc na bledach Very Happy a pozatym czasem jest tak ze ktos postawi madrze smietnik na parkingu ktory jest niski i go nie widac z tylu, a najbardziej chodzi o to jak trzeba zaparkowac bardzo na styk
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group