www.asu.pl :: Zobacz temat - POMOCY!!! Głowica do Winiego 1996r. 3.8l, 210 KM
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POMOCY!!! Głowica do Winiego 1996r. 3.8l, 210 KM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 16:47    Temat postu: POMOCY!!! Głowica do Winiego 1996r. 3.8l, 210 KM Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie, pozdrawiam wszystkich. Confused
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

remoncik sie zapowiada Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, mnie też to dopadło Evil or Very Mad Proza życia, najpierw oddałem prawie 3 tys. do skarbowego na koniec kwietnia, a teraz prawie 2,5 na samochód, ledwo bokami robię Confused
Jestem w trakcie remontu - tylnia głowica pęknięta, na przedniej na 2 cylindrach wysadziło uszczelkę Sad

Głowicę w końcu udało mi się dostać za 350 zł. Najważniejsze, że jest szczelna. W zakładzie gdzie obrabiają głowice (planowanie itd.) od razu chcieli mi wymienić gniazda zaworowe po 50 zł za sztukę, czyli x 12 to 600 zł. Niech sie pocałują w nos, widziałem gniazda, wystarczy im ręczne docieranie z syfu.
Dlaczego komplet uszczelek pod głowicę do silnika 96r. 3.8 jest o ok. 250 zł droższy niż w Winim z 95r.? Może mi to ktoś wyjaśnić? Przecież silniki do Windstarów od 1996 roku tylko nieco zmodyfikowano. Dla ciekawskich uszczelki do Windstara 96 i młodsze pasują do Chryslera. Czyżby te same głowice?
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 19:53    Temat postu: uszczelki Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Kto wie.... Szczerze powiem, ze nigdy nie sprawdzalem..... Confused Drozsze bo sa od nowszego silnika Very Happy Kup kpl. uszczelek do 300C Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy 250zl drozsze .. ja za swoje dalem kolo 950zl Neutral... totalnie firmowe koszcily kolo 1200zl Neutral

ten 96 to jest zajebiscie kosztowny rocznik... Neutral magiczna przejsciowka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group