www.asu.pl :: Zobacz temat - ASB cos nietak
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ASB cos nietak

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 7:21    Temat postu: ASB cos nietak Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem mianowicie z wstecznym ,na letnim oleju jeszcze cofa ale na rozgrzanej skrzyni to moge zapomniec o cofnieciu ,morze to byc przyczyna juz przuepracowanego oleju na kturym przelatalem 40 tys ,czy juz poprostu remont skrzyni ? ,dopowiem ze mialem juz robiony niby kapitalny remont ,ale i potym remoncie wsteczny niebyl zadowalajacy.Czyto morzliwe zeby po 40 czy 50 tys padl wsteczny ,przeciez to nie 1 albo 2 tego sie nieduzo uzywa ,albo morze ten remont za ktory zaplacilem 2,5 tys odbyl sie na starych czesciach ,a wszystko morzliwe bo nawet nowego filtra nie wstawil ,jak zmienialem plyte to zauwarzylem ze jest zalozony stary pogiety,takrze juz niewiem czy warto zmieniac olej ,czy poprostu znowu remont calej skrzyni.
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za palanty Crying or Very sad współczuje
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
romekf
*
*


Dołączył: Nov 26, 2006
Posty: 55
Skąd: Warmińsko-mazurskie

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie remont lecz naprawa. Koszt nie jest duży.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Poznaniu za naprawę przy braku wstecznego płacisz jakieś 2-2,5 tys. więc nie jest tanio. Ja mam swój upatrzony warsztat któremu ufa i tam daje moje autka z asb. Dobrze zrbiony remont to 150kkm spokoju, oczywiście jak nie szarżujesz.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 13:15    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Czekam az sie wypowie Rafal ASU czy uniego w klinice zrobia mi remoncik calej skrzyni i zaile ,bo mam morzliwosc wrzucenia auta na lawete i podrzucic je do wroclawia,kiedys mu juz napomnialem ale niepamietam czy uniego w sklad remontu wchodza wszystkie tarczki lacznie z wstecznym ,czy tylko wsteczny ,bo juz bym chcial miec ztym swiety spokuj ,zozwarzam terz kupno urzywanej skrzyni cowy nato ??????????????. POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 8:58    Temat postu: Re: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

alladyn napisał:
,zozwarzam terz kupno urzywanej skrzyni cowy nato ??????????????.


Żadnej używki! Naprawiaj tą skrzynię...

ps. nie obraz sie, ale znasz moze "ż"? nigdy sie nie czepialem i chyba pierwszy raz to robie, ale to przez karygodne bledy...naturalnie nie chodzi mi o literowki itp tylko o wyrazy "terz", "urzywanej", "morze" (nie to wodne) itd...pomysl nad zainstalowaniem Firefox, ma on wbudowany slownik i podkresla zle napisane wyrazy....bez urazu Smile
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 10:30    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja niepatrze jak pisze bo niejest to dyktando w szkole zebym zwracal uwage na bledy ,a jakiegos foksa czy cos wtym stylu to niebede montowal bo niebede wyrzucal kasy w bloto ,wole w te miejsce kupic cos do samochodu lepiej natym wyjde , a przy komputeze niesiedze nacodzien bo mam inne zajecia ,a to ze wpadne na forum i cos napisze nietak jak trzeba to mnie nieinteresuje dlatego jak na wstepie to nie praca dyplomowa tylko forum i niech kazdy pisze jak chce zeby tylko bylo wiadomo oco CHODZI .Bez urazy POZDRAWIAM Laughing
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 10:50    Temat postu: Re: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

alladyn napisał:
Czekam az sie wypowie Rafal ASU czy uniego w klinice zrobia mi remoncik calej skrzyni i zaile ,bo mam morzliwosc wrzucenia auta na lawete i podrzucic je do wroclawia,kiedys mu juz napomnialem ale niepamietam czy uniego w sklad remontu wchodza wszystkie tarczki lacznie z wstecznym ,czy tylko wsteczny ,bo juz bym chcial miec ztym swiety spokuj ,zozwarzam terz kupno urzywanej skrzyni cowy nato ??????????????. POZDRAWIAM


Przedzwon na serwis 0-71 357-69-61 i tam musisz sie dowiedziec...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 11:06    Temat postu: Re: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

alladyn napisał:
a jakiegos foksa czy cos wtym stylu to niebede montowal bo niebede wyrzucal kasy w bloto


Mozilla Firefox to darmowa przegladarka www, tak jak internet explorer... sciagnac mozesz z http://firefox.pl/

co do samej pisowni, pomijam to ze ktos robi bledy w trudnych wyrazach...poza tym wydaje mi sie ze wiekszosc ludzi dąży do "dokonalosci", wiekszosc chcialaby byc idealna w roznych dziedzinach, choc wiadomo ze efekty takich dzialan nie zawsze wychodza pomimo usilnych staran...dlatego mozna sie wspomoc pewnymi srodkami chyba ze jest sie totalnym olewatorem... Smile zreszta, olej ten post... Wink
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 11:32    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

No nierob sobie JAJ ze te wyrazy sa trodne ,tylko tak jak ci napisalem nieprzykladam sie do pisania ,a przeciez to normalne na Forum zadaje pytanie ,czekam na odpowiedz itd ,a zebym jeszcze zwracal komus uwage ze mi odpisal chociaz i z bledami to wiesz ?????????????????.Niemysl ze pisze zlosliwie ale lepiej komus odpisac natemat jakiejs naprawy niz siedziec na forum i sprawdzac bledy. Wink
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodzi nam o to aby robic wywody literackie lub pisac posty jezykiem prof. miodka. jednakowoz czytajac posty napisane w sposob niedbaly napotykamy na dwie trudnosci.pierwsza,nie zawsze da sie zrozumiec post,jego kontekst,problem czlowieka,z ktorym sie do nas zwraca ,a takze wymowe( i nie chodzi mi o wymowe w znaczeniu jezykowym ,a o tresc i forme przekazu).drugi,rownie problematyczny aspekt takiego niedbalstwa pismiennego to wyrabianie zlych nawykow i to zarowno przez piszacego jak i czytajacego. za chwile bedziemy sie lapac na watpliwosciach w pisowni prostych wyrazow. ksiazki ktore czytamy(a takze internet,prasa i czasopisma) utrwalaja w nas pewne nawyki jezykowe i niejako cwicza nasza pisownie. jesli w tym wszystki zaczniemy czytac niedbale napisane teksty wtedy zachwascimy sobie umyly zla pisownia i nic dobrego z tego nie wyniknie. ja tez nie pisze poprawnie:robie literowki, nie uzywam polskich znakow diakrytycznych,nie uzywam duzych liter,pisze dlugie zdania-to wszak tylko forum a nie praca dyplomowa. zalezy mi jednak na tym aby to co pisze bylo w miare zrozumiale. nie moge przeciez zakladac,ze osoba mnie czytajaca mysli moimi kategoriami.
reasumujac: piszmy w miare zrozumiale,niekoniecznie wierszem:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Pią Cze 08, 2007 15:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 14:49    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Masz racje .PISAC OCO CHODZI I NATEMAT ,POZWAWIAM HA HA Laughing
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..w tych pięknych okolicznościach przyrody ... i tego niepowtarzalnej Pani pozwoli i pan również ... hehe Wink
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie tak...tylko jeszcze trza uzywac spacji....Smile(to ten najdluzszy przycisk na dole klawiatury Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale sie czepiacie czlowieka,pewnie pol zycia spedzil u naszych zachodnich przyjaciol wiec nie dziwne,ze takie literowki wali. Laughing ,ja nie uzywam jak widac miekkich znakow i da sie przeczytac
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jetz verstehen...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko racja, ale esdarek - Shift ci się popsuł? Strasznie nieczytelne te posty Smile

A tak w ogóle to jak widzę na forum blok tekstu 15 linijek bez interpunkcji, bez wielkich liter i z błędami, to go olewam. Jeśli komuś się nie chce pisać tak, żebym mógł wygodnie przeczytać jego wypowiedź, to dlaczego mnie się ma chcieć mu pomóc?
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to jest shift?? Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group