www.asu.pl :: Zobacz temat - [b]PROBLEM Z BAKIEM W VOYKU 96r POMOCY!![/b]
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[b]PROBLEM Z BAKIEM W VOYKU 96r POMOCY!![/b]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Macias23
*
*


Dołączył: May 29, 2007
Posty: 6

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 10:05    Temat postu: [b]PROBLEM Z BAKIEM W VOYKU 96r POMOCY!![/b] Odpowiedz z cytatem

WITAM serdecznie. Mam problem z bakie tz. tankuje auto do pelna i ok. ale ostatnio jak jezdzilem i konczylo mi sie paliwo to wskaznik poziomu paliwa wskazywal mi jeszcze jedna kreske przed koncem a mimo tego praktycznie nie mialem juz paliwa... Rolling Eyes Najprawdopodobniej zawiesza sie plywak ale to tylko moje domysly...podpowiedzcie mi prosze co to moze byc i ile moze kosztowac naprawa?pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DaRu
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 117

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dokładnie to samo. Nawet spotkała mnie niespodzianka na drodze, gdy to komputer i wskaŸnik pokazuje, że mam paliwa jeszcze na 60km a samochód stanšł Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 10:32    Temat postu: PLYWAK Odpowiedz z cytatem

Plywak wystepuje wylacznie z obudowa pompy. Musisz ja wymienic. Mamy takie obudowy wylacznie nowe w komplecie z pompa (cene moge podac na e-mail). Moze byc tez ze poprostu jes zabrudzona plytka i wtedy wystarczy przeczyscic. Jednym slowem trzeba najpierw wyciagnac pompe aby zobaczyc co z tym dalej robic.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Macias23
*
*


Dołączył: May 29, 2007
Posty: 6

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale szybka odp az w szoku jestem i mile zaskoczony:)Jakie sa koszta wymiany pompy i czy duzo z tym roboty?auto mam 3 tyg. 96rok 2.4 benz. i procz wymiany plynow wszystkich gum i przegubu wewntrznego nie ma z nim problemów.Jesli mozesz podaj mi cene pompy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 11:24    Temat postu: pompa Odpowiedz z cytatem

Sama pompa bez obudowy jest tania bo 230zł (okolo). Natomiast cene pompy z obudowa wysylam na e-mail. Koszt wymiany pompy to okolo 100-200 zł (zalezy od serwisu).

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
arczi
*
*


Dołączył: Jun 03, 2007
Posty: 46
Skąd: Iłowa /k Ĺťagania

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez to mam, jak zatankuje do pełna to wskazówka szaleje, zwłaszcza gdy się paliwo rozkołysa w zbiorniku, to pokazuje od maksa do rezerwy Razz ale jak mam tak ok 1/2 zbiornika to jest wporządku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group