www.asu.pl :: Zobacz temat - Dziwne zachowanie skrzyni w TS 3,8l 1995 CANADA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziwne zachowanie skrzyni w TS 3,8l 1995 CANADA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
MARIUSZPAPA
*
*


Dołączył: May 27, 2007
Posty: 2

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 19:18    Temat postu: Dziwne zachowanie skrzyni w TS 3,8l 1995 CANADA Odpowiedz z cytatem

Witajcie!!Mam poważny problem ze swoim TS chyba przechodzi dziwny okres. Kupiłem go miesiąc temu w Poznaniu i jak jechałem do domu to zaczął wyskakiwać OD. Teraz to jak ma humor to się włączy albo i nie i to nie ma różnicy czy jest ciepły czy zimny.Raz biegi przełączają się jak po maśle kiedy indziej szarpie.Czytałem na forum o komputerach sterujących skrzyniami czy mój też musi go mieć??? Dzwoniłem do 2 mechaników z Warszawy (Jestem z Ostrołęki) powiedziałem objawy i usłyszałem 3500-4500pln!!!! Chcę dodać że w skrzyni nic nie hroboce nie żęzi. Bardzo proszę o pomoc i o dobrego mechanika.Pozdrawiam Mariusz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 19:39    Temat postu: 1 bieg w asb Odpowiedz z cytatem

Witam tak po krutce coto morze byc jak ruszam to pierwszy bieg wyciaga mi prawie do40kmh i niema rorznicy czy puszcze gaz czy nie ,dochodzi do 40 wrzuca 2 na sekunde i odrazu 3 odrazu muwie ze niebylo tego wczesniej powiedzcie cos czy czeka mnie juz remont.POZDRAWIAM
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 19:42    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Sory za Frache zamiast nowy temat dalem do odpowiedzi Sory
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alladyn chyba coś poważnego zaczyna dziać się z twoja skrzynią. Tutaj podaje Ci tabelke z prędkościami przy jakich skrzynia powinna zmieniać biegi

_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 18:03    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Witam ,no widzac potej tabelce to naprawde cosik nietak ,wiesz chyba wrzuce samochod na lawete i podrzuce go do Rafala najakis remoncik skrzyni zobaczymy jaki zabieg przeprowadzi na VILLAGER KLINIKA ASU.POZDRAWIAM Laughing
_________________
MERCURY VILLAGER FULL OPCJA 3.0 95r Sprzedany .Nowy nabytek CHRYSLER T&C 3.8 95.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group