www.asu.pl :: Zobacz temat - 300 C czy Pacifica
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

300 C czy Pacifica

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 16:00    Temat postu: 300 C czy Pacifica Odpowiedz z cytatem

Witam od dłuższego czsu noszę się z zamiarem nabycia nowej furmanki, po długich rozważaniach pozostał mi wybór Chrysler 300 C (dodge magnum) kombi albo Chrysler Pacifica.
Może ma ktoś wiedzę na ich temat a szczególnie wszelakie wady i częste usterki. Szczególnie silnika 5,7 w 300 C no i czy warto brać wersję z napędem 4 kółek ??????????????? Rolling Eyes
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilkunastu dni mam 300M. Poprzednika 300C. Jak rozmawiałem z kilkoma osobami to mieli raczej negatywny pogląd na temat 300C. Mówili, że lepiej im się jeździło M. Ale konkretnych wad nie znam.
Na pewno wadą w napędzie na 4 koła będą koszty serwisowe. Wymiana oleju w mostach kosztuje.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, użytkownicy bardziej chwalą 300 M ale w 300 C ten silnik 5,7 to brzmienie i dodatkowo ta cena (mam okazję kupić takiego z 2005 roku do delikatnej naprawy blacharskiej i lakierniczej za 8000 $).
Z drugiej strony jeździłem Pacificą przez dwa tygodnie po prostu poezja no i sprawdzony silnik 3,5.
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o wyglad to ja bym kupił 300c Very Happy taki troszke mniejszy czołg Very Happy a pozatym silnik hemi, napewno pięknie brzmi, radia nawet nie potrzeba Laughing
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następne pytanie. 300C to limuzyna a Pacifica to pseudo terenówka. Musisz zadać sobie pytanie jakim typem chcesz jeździć.
Byłem zwolennikiem van-ów i po kupnie 300M nie zmieniam zdania. Też fajowy wóz ale całkiem inna jazda.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mój problem polega na tym, że poza vanem potrzebuje dużej osobówki chciałem 300 C kombi lub Pacifice, mam możliwość ściągnięcia z USA i jednego i drugiego za w miarę rozsądne pieniądze obydwamają silniki 3,5 i obydwamają napęd najedną oś a po przejażdżkach oboma mogę stwierdzić że 300 C jest trochę twardszy i magorszą widoczność, natomiast ilość miejsca wewnątrz jest porównywalna, wyposażenie też. Pozostają więc koszta eksploatacji, czułe punkty no i wrażenia estetyczne. 300 C ma przewagę (taka amfibia) tylko kolor mogę mieć granatowy lub czarny (jak karawan) a Pacifica niestety jest biała. I bądź tu chłopie mądry Laughing Rolling Eyes Laughing
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z takiego wyboru wybrałbym 300C.
Po pierwsze kolor biały. W tym kolorze zauważ auta są tańsze. Jest opinia że na nim wszystko widać, brud, rdzę itd.
Na czarnym lub granatowym (zapewne metalik) też widać brud ale mniej jakieś niedociągnięcia spowodowane remontem.
Co do jazdy to może jeździłeś w wersji europejskiej, ma inne zawieszenie. Właśnie twardsze.
Ale decyzja należy do Ciebie. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group