www.asu.pl :: Zobacz temat - kupię samochód
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kupię samochód

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cetnar
*
*


Dołączył: Jan 09, 2007
Posty: 4
Skąd: Gorlice

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 10:35    Temat postu: kupię samochód Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Forumowiczów!!
Poszukuję dla siebie dobrego samochodu w automacie, niekoniecznie młodego Wink Jakieś pół roku temu kupiłem Neona2.0 z 2001 roku i od tego czasu jestem zauroczony samochodami zza oceanu. Niestety moja żona również doceniła zalety tej techniki i teraz nie chce jeździć niczym innym. Mnie udało się pozbyć jej poprzedniego tworu koreańskiej motoryzacji i teraz za ok 8000zł szukam jakiejś namiastki luksusu na kołach dla siebie. Wiem że kwota mała ale lepsze to niż nic. Gdyby ktoś w Was posiadał coś na zbyciu to bardzo proszę o kontakt na acetnarowicz@wp.pl lub 606-986-566. Może ta drogą uda mi się coś zdziałac bo jak na razie oferty ludzi żyjących z handlu samochodami przyprawiały mnie o zawroty głowy, nie mówiąc o całych dniach spędzonych w drodze do samochodu (mieszkam w okolicach Nowego Sącza) nie mającego wiele wspólnego z pięknym opisem i zdjęciami z niskiej rozdzielczości umieszczonymi w ogłoszeniach. Pozdrawiam.
Cetnar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 15:21    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

W tej cenie to : Caravan/Voyager 3.3silnik lub Neon,Stratus, Windstar, TS. Juz mozna cos wybrac. Na Allegro jest mnostwo ogloszen i napewno cos znajdziec....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli niekoniecznie ma byc to van,a ma byc to limuzyna wieksza niz neon to polecam forda taurusa do '95 roku lub jego odmiane mercury sable,autka jesli dbane nie do zarzniecia,np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2661594 ,reszte pieniedzy ,ktora by ci zostala mialbys na wymiane czesci eksploatacyjnych i zalozenie gazu,a ceny czesci sa naprawde niskie,
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz sobie odpowiedziec na jedno zaj....e proste pytanie: czy to ma byc auto w charakterze neona czyli drugie podobne czy tez chcesz miec cos zupelnie innego. jak pisali moi szanowni przemowcy(przedpiszcy?!)wybor wbrew pozorom za ta kase wybor jest wielki. ja nic madrzejszego bym nie wymyslil i jak taki jeden:) potwierdze tylko to co pisali inni.
przede wszysztkim taurus i to kombi. masz juz malego sedana wiec warto kupic cos bardziej uniwesalnego. van to tez nie jest zle rozwiazanie. wcale nie mylic tego z busem czy furgonetka. to tylko wieksza przestrzen w srodku a obrys,prowadzenie czy inne rzeczy to tak jak w zwyklym autku. ja sei przesiadlem z forda tempo(sedan wielkosci neona) na pontiaca trans sport i jeden dzien sie przyzwyczajalem do pozycji za kierownica a z 2-3 dni do parkowania . teraz idzie dobrze. ostatnio jezdzilem chryslerem 300m i ...bym sie nie zamienil:) moj pts jest wygodniejszy i dynamiczniejszy!!!!!!! moze czas pomyslec o takim vanie? slusznym pomylem jest to co pisal jedi_v: kup tansze a reszte kasy przeznacz na renowacje i potrzebne wymiany oraz przerobki(np. lpg)
napewno cos fajnego znajdziesz!
(do andrzeja: czyten moj post ci kogos/czegos nie przypomina Laughing )
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakis dzien swistaka Laughing,dla ukojenia nerwowo niebede dzisiaj zagladal do lodowki Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cetnar
*
*


Dołączył: Jan 09, 2007
Posty: 4
Skąd: Gorlice

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za cenne wskazówki. Za waszą radą zacząłem przyglądać się Taurusowi i jutro jadę takiego oglądnąć. Nie jest to co prawda kombi ale sedan i to w wyborze 2 szt. z 97r oba zagazowane. Nie wiem na co zwrócić szczególną uwagę w tych modelach, czy miały jakieś typowe niedomagania. Miałem też na oku Stratusa z Niemiec z uszkodzona skrzynią ale podobno mógł przejechać tylko 3 metry więc tylko tyle co na lawetę. Za wszelkie wskazówki bede bardzo wdzięczny bo do jutra muszę już wiedzieć co w Taurusie"piszczy".
Cetnar
Ps. Własnie trafiłem dzięki postom Gazdy na forum Forda Taurusa - jest co czytać. Dzięki postom na forum ASU znalazłem też prawie wszystko co chciałem wiedzieć i co sprawdzić w Taurusie. Intna kopalnia wiedzy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli juz nie musze pisac na co zwracac uwage?
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cetnar
*
*


Dołączył: Jan 09, 2007
Posty: 4
Skąd: Gorlice

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wątku http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2343&highlight=taurus znalazłem dużo informacji, czyba że jest coś jeszcze o czym chętnie poczytam
Cetnar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no wszystko tam chyba jest.
w sumie na wszystko trza tam uwazac... jakbys jeszcze poczytal na taurusowskim forum watek problemy taurusa maratonisty, to w sumie wszystko bys chyba wiedzial, bo u mnie generalnie jak ma sie cos zepsuc to wczesniej czy pozniej tak sie stanie...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group