www.asu.pl :: Zobacz temat - mapa Polski DVD Voyager z Austri 2003 rok
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mapa Polski DVD Voyager z Austri 2003 rok

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
andrzej
*
*


Dołączył: May 12, 2007
Posty: 3

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 8:05    Temat postu: mapa Polski DVD Voyager z Austri 2003 rok Odpowiedz z cytatem

Prosze o pomoc gdzie zdobyć do nawigacji mape Polski DVD do Voyagera 2003 rok , kupiony w Niemczech na orginalnej plycie nie ma naszego kraju
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DaRu
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 117

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby znaleźć płytę z mapą Polski, musisz określić co to za typ nawigacji. Najlepiej Marka, model. Cały bajer polega tym, że o ile w wersjach nazwijmy to kolokwialnie "przenośnych" systemów nawigacyjnych, jest zaledwie kilka systemów (marek), to w wbudowanych na stałe jest tyle ilu jest producentów samochodów. Znalezienie mapy Polski do twojego odbiornika może być problemowe, a jak już sie uda to pewnie drogie. Kolega z mercedesie miał zainstalowanego Blaupunkta, zintegrowanego z radiem. Za mapę Polski zaśpiewali mu 700zł a do tego mapa zawierała tylko najważniejsze drogi. O precyzyjnym nawigowaniu w mieście mógł tylko pomarzyć.

Dlatego proponuję ci odpuść sobie fabryczne systemy nawigacyjne i kup sobie przenośnego PDA. Koszt urządzenia to od 600zł używane do 1500zł nowy-wypasiony. Do tego mapa. Polska-bardzo precyzyjna AUTOMAPA to ok. 600zł i "gada" po polsku. Europa w tym również Polska, ale nieco mniej precyzyjna to kolejne 600zł-DESTINATOR. Fakt, jednorazowy wydatek jest może spory ale w każdej chwili możesz to zdemontować i założyć w nowym aucie a nawet rowerze.

Jak jeżdże z tym już 3 lata i zawsze mogę powiedzieć, że mam auto z nawigacją Very Happy Zjeździłem z tym pół europy i całą polskę. Nigdy mnie nie zawiodła... Cała moja ekipa żartobliwie nazywa ją Czesia Very Happy .
Kochana kobieta. jak za dużo gada, zawsze można ją wyłączyć Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group