www.asu.pl :: Zobacz temat - Mega Promocje w sklepie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mega Promocje w sklepie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    www.asu.pl Strona Główna -> Nowości na stronie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 20:36    Temat postu: Mega Promocje w sklepie Odpowiedz z cytatem

W sklep.asu.pl od dzis beda Mega Promocje (na glownej stronie). Co kilka dni inne czesci po NAJNIZSZYCH CENACH !!!. Dzis filtr oleju to TS 3.8 po 10zł !!!! i klocki na tyl do 300M po 89zł !!!!!. Promocje beda czesto sie zmieniac wiec warto zagladac tam co jakis czas w celu upolowania czesci w super cenie. Pozatym obnizamy ceny wszystkich czesci. Swiece po 11 a platyny po 19zl. W ciagu najblizszych dni ceny beda spadac !!!

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy do oznacza ze wyremontowales to co robiles przez ostatmi czas?? I wiecej czsu chcesz poswiecic sklepowi Wink
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...planujecie cos znow na piasty do TS-a? wzialbym komplet do przodu i do tylu z ABS, musielibyscie podac mi tylko producenta ktory je wykonal Laughing

...no i czy dostal bym u was napinacz paska do mojego 3.1? - nie widzialem w sklepie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na piasty tez bym sie pisal, komplet oprocz lewego przodu, 3 lata temu kupilem sobie nowke za niecale 1200 zl z wymiana,
teraz tyl mi czasami szumi, ale przedniego prawego nie pozostawie przeciez samego...

falko daj znac jak cos sie bedzie dzialo
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no to juz maja dwa komplety - teraz to juz beda ceny jak w leader price Laughing

...no i ten napinacz kurka, no. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 22:41    Temat postu: dokladnie Odpowiedz z cytatem

Tobiasz napisał:
Czy do oznacza ze wyremontowales to co robiles przez ostatmi czas?? I wiecej czsu chcesz poswiecic sklepowi Wink


Dokladnie. Ogolnie wiecej czasu spedzam nad strona co chyba widac Wink

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 22:44    Temat postu: napinacz Odpowiedz z cytatem

[quote="falkon...no i ten napinacz kurka, no. Wink[/quote]

270 zł

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 22:47    Temat postu: piasty Odpowiedz z cytatem

Z piastami mozemy sie dogadac Wink . Napisz na maila ile piast a ja postaram sie dac dobra cene bo widze ze na forum siedzicie caly czas Cool

sklep@asu.p

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asu nie to zeby Cie podpuszczal, ale jeszcze remont strony sklepu by sie przyadal Very Happy
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:10    Temat postu: remont Odpowiedz z cytatem

No wlasnie jestem w trakcie, Napisz czy masz jakis pomysl co by zmienic poza ciaglym dodawaniem czesci Confused

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LINK USUNIETY na dole znajdziesz adres do producenta strony, A raczej producenta sklepu internetowego. Wyglad strony mozna dowolnie edytowac...............a co jest tam dobrego to ze (nie wiem jak u Ciebie) ze mam caly panel administracyjny i moge z latwosci robic wszeklie zmiany.
_________________
sklep spoĹźywczy online


Ostatnio zmieniony przez Tobiasz dnia Sro Maj 02, 2007 23:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co jeszcze wazne mozna odrazu prowadzic w nim stan magazynu.



P.s zeby nie robic tu reklamy linka za jakies 5 min usune
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:22    Temat postu: panel administracyjny Odpowiedz z cytatem

W tym nie jest problem. Tez mam panel administracyjny i cala reszte funkcji gdzie latwo moge wszystko zmieniac. Najbardziej czasochlonne jest dodawanie czesci i robienie zdjec. Sklep jest oparty o oscommerce (jest mnostwo modulow do jego rozbudowy). Jedyne nad czym musze teraz popracowac to czesci, wyglad, i dobre ceny Wink

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ceny i opis dokladny przedmiotu - czyli producent, ile szt wchodzi do kompletu lub zestawu itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz do zmian (pewnie nie ktorzy zaraz bardzo mocno sie zdenerwuja)
ale proponowal bym zmienc nazwe domeny sklepu na ASU.pl a forum przeniesc na ASU.FORUM.PL albo cos w tym stylu. adres sklep.asu.pl jest troche za dlugi i latwo go zapomniec. Oczywiscie przeniesienie powino odbywac sie w sposob "lagodny" tzn powiny wyswietlac sie informacjie na straych domenach o przeniesieniu i powiny byc zrobione bardzo widzoczne odnosniki albo w ogole polaczyc domeny..........I wydaje mi sie ze nie powino to wplynac na klientow i forumowiczow. Kolor ten niepieski jest nieczytelny (moze by wystaczylo zmienic odcienie), czcionki sa stanowczo za male. A co najwazniejsze sklep nie przyciaga uwagi a wiec latwo mozna o nim zapomniec. przykro mi to mowic ale Twoi konkurent ma znacznie czytelniejsza i bardziej sie rzucajaca strone w oczy.
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dodanie jeden czesci to czas okolo 5 min w zaleznosci od opisow
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

falkon napisał:
...ceny i opis dokladny przedmiotu - czyli producent, ile szt wchodzi do kompletu lub zestawu itp.




To tez bedzie dobra zmian. Bo taki laik jak ja zawsze musi dzwonic do Ciebie zeby sie dowiedziec ile jest mu czego potrzebne Very Happy
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Sklep jest oparty o oscommerce (jest mnostwo modulow do jego rozbudowy)" to na czy jest opartu sklep odrazu sie rzuca w oczy i niestety oscommerce nie wyglada za ciekawie. Mnie osobiscie to nie przeszkadza ale wielu ludzi napewno to drazni i niestety nie wroca do takiego sklepu
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:44    Temat postu: sklep Odpowiedz z cytatem

Tobiasz napisał:
A teraz do zmian (pewnie nie ktorzy zaraz bardzo mocno sie zdenerwuja)
ale proponowal bym zmienc nazwe domeny sklepu na ASU.pl a forum przeniesc na ASU.FORUM.PL albo cos w tym stylu. adres sklep.asu.pl jest troche za dlugi i latwo go zapomniec. Oczywiscie przeniesienie powino odbywac sie w sposob "lagodny" tzn powiny wyswietlac sie informacjie na straych domenach o przeniesieniu i powiny byc zrobione bardzo widzoczne odnosniki albo w ogole polaczyc domeny..........I wydaje mi sie ze nie powino to wplynac na klientow i forumowiczow. Kolor ten niepieski jest nieczytelny (moze by wystaczylo zmienic odcienie), czcionki sa stanowczo za male. A co najwazniejsze sklep nie przyciaga uwagi a wiec latwo mozna o nim zapomniec. przykro mi to mowic ale Twoi konkurent ma znacznie czytelniejsza i bardziej sie rzucajaca strone w oczy.


Ale ma tez ja znacznie dluzej a przez to bardziej dopracowana Confused
Probowalismy juz zmienic adres na forum.asu.pl i tak samo ze sklepem www.sklep.asu.pl a nie http://asu.pl/sklep/catalog/index.php ale wszystko sie sypie (url zdjec itd.). Jednym slowem nie jest latwo Confused . Ale teraz sie biore za niego wiec mysle ze niedlugo bedzie widac efekty Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:47    Temat postu: sklep Odpowiedz z cytatem

Tobiasz napisał:
"Sklep jest oparty o oscommerce (jest mnostwo modulow do jego rozbudowy)" to na czy jest opartu sklep odrazu sie rzuca w oczy i niestety oscommerce nie wyglada za ciekawie. Mnie osobiscie to nie przeszkadza ale wielu ludzi napewno to drazni i niestety nie wroca do takiego sklepu


Hmmm. Moze i tu masz racje Confused Ale klientow troche jest i zamawiaja przez strone wiec znaczy to ze nie jest tak zle Wink

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 23:49    Temat postu: pomysl Odpowiedz z cytatem

Tobiasz napisał:
falkon napisał:
...ceny i opis dokladny przedmiotu - czyli producent, ile szt wchodzi do kompletu lub zestawu itp.




To tez bedzie dobra zmian. Bo taki laik jak ja zawsze musi dzwonic do Ciebie zeby sie dowiedziec ile jest mu czego potrzebne Very Happy


To jest dobry pomysl Very Happy . Jutro siadam i poprawie opisy. Silnik narazie pozostawie Oscommerce bo podoba mi sie jego obsluga ale zmienimy troche design Cool

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przespaniu sie z problemem:
-konieczna zmiana wielkosci czcionki
-widoczny link na forum do sklepu ( moze nawet baner zamiast reklamy google)
-lepiej wygladalo Twoie zdjecie zamiast tego samochod
-pomysl ze znaczkami samochodowymi pod autami jest dobry ( tylko nie wiem dlaczego pontiac zginal)
-moze udalo by Ci sie zalatwic z jakims bankiem sprzedarz ratalna (powinno to przyciagnac dodatkowych klientow)
-koszty dostawy sa w niewidacznym miesjcu wzreszta jak caly boks informacje- powinenes go przeniesc na prawa strone

Teraz co do wygladu
Moja propozycja jest zrobic strone w kolorach flagi stanow
bialy-czrwony-niebieski i czarna lub biala czcionka
i mnej wiecej tak biala strona czerowne boksy a tylko boks informacjie i najczesciej kupowane bedzie niebieski do tego czarna czcianka lub biala czcionka nie wiem ktoraa bedzie bardziej widoczniejsza
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chce byc zaliczony do elitarnej grupy forumowiczow ktorzy tylko potwierdzja posty swoich poprzednikow ale trudno nie zgodzic sie z tobiaszem.
co ja bym zmienil(nie bedzie oryginalnie;)
-twoje zdjecie powinno wrocic. uwiarygadnia strone. taki efekt psychologiczny spowodowany tym,ze strone firmuje jej wlaciciel wlasnym wizerunkiem: znaczy niczego sie nie boi,nie kombinuje niema niczego do ukrycia,widzimy z kim robimy interesy. to ma strasznie pozytywne oddzialywanie ,a nie wszystkie sklepy internetowe jeszcze o tym wiedza wiec bedzie kolejna przewaga.
-wieksza czcionka-zagladam na sklep z laptopa 15 cali i z lcd 17 cali. na lapie jeszcze jest gut ale na 17 cali ktory mam po 2 stronir biurka juz sie musze wysilac. oczywiscie nie mozna popadac ze skrajnosci w skrajnosc ale nieco wieksza czcionka by pomogla. nalezy zalozyc,ze 90% osob oglada strone 1024/768 17 cali. wiem,ze biale miejsca na stronie sluza temu aby byla czytelna ale stanowczo mozna ich ilosc zmniejszyc bez utraty czytelnosci.
-link na forum-zarowno na forum jak i w sklepie powinny byc wzajemne linki/banery. na forum powinien byc powazny centralny baner i to w kilku miejscach!!! sam czesto zagladam do sklepu i naprawde trzeba chciec i wiedziec gdzie kliknac aby sie tam z poziomu forum dostac:)
-grafika-strona moim zdaniem jest malo przytulna, wyglada jak duza prawie pusta hala zaje....cie oswietlona halogenami. w takim miejscu czlowiek czuje sie zagubiony. proponuje nieco przyciemnic tonacje strony. jakies cieniowane tla itp. pomysl z flaga jak najbardziej popieram( i zawsze bylem za nim:)
-GDZIE ZNIKNELO LOGO PONTIAC??? Laughing smochod fajny ale logo lepsze!!!
-proponuje wieksze zdjecia(wiem,mozna powiekszac niektore ale...) jesli zdjacie jest przykladowe to powinno byc to opisane(moze ktos miec problem,ze nie dostal amortyzatora z taka naklejka jak na fotce-lepiej tego uniknac)
-opisy-musi byc precyzyjniej:) koncowka drazka nie wystarczy ,ja bym jeszcze dodal ze kierowniczego bo to moze nie byc dla wszystkich oczywiste. czasami cos ma 2 nazwy(np. slyszlem,ze koncowka to tez galka) dobrze aby umieszczac obydwie bo latwiej ktos znajdzie.
-widoczniej musi byc oznaczony kontkt/telefon/mail do ciebie. czesc (moim zdaniem znaczna) ludzi woli jednak porozmawiac z zywym czlowiekiem nim kliknie i wyda swoje pieniadze.
-jak sie kliknie na top to odnosi do forum a powinno do gl. strony sklepu. mysle,ze sklep powinien byc glowny ,a pod niego podczepione forum , nie odwrotnie.
jak zwykle strzelilem posta na pol stony:) mam nadzieje,ze chociaz cos z tego sie przyda
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darku jak umiescisz kilka linkow do sklepu to zrobisz choinke i forum moze stracic na wiarygodnosci. A nie zapominajmy ze to forum to najlepsza reklama sklepu i pomimo tego ze ma podtekst handlowy nie moze stracic na wiarygodnosci tak jak np stalo sie to z servisem benchmarka w momecie kiedy podczepili sklep pod niego. Zaczeli poprostu sprzedawac czesci nie w sklepie ale w samym serwiscie a i oceny czesci tez czasami byly zaskakujace!!
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm nei wiedzialem ze ze sklepu mozna wrocic na forum Idea
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:27    Temat postu: sklep Odpowiedz z cytatem

Pomysly macie naprawde dobre Very Happy

1. Baner/link do sklepu na forum napewno bedzie ale jeden i nie na pol strony Very Happy (nie chce i nigdy nie chcialem nikogo zmuszac do zakopow w sklepie). Pierwsze powstalo forum a pozniej portal a na koncu sklep (forum cenie najbardziej)

2. Czcionki zmienie jeszcze dzisiaj bo faktycznie jest malo czytelna

3. Co do zdjecia to zastanawialem sie czy zostawic czy zmienic. Ale wasze argumenty mnie przekonaly. Wstawie zdjecie ale juz w nowym biurze Cool

4. Pontiac zginal bo wstawiajac zdjecie na strone glowna nazwalem go pontiac.gif a tak samo nazywa sie logo ktore bylo w katalogu pontiac (i zdjecie wstawilo wszedzie Confused ). Dzis to poprawie Very Happy .

5. Z ratami nigy nie myslalem (trzebaby wybadac czy byloby zainteresowanie na zakup ratalny Confused ). Powiem szczerze ze nigdy nikt mnie o to nie pytal Confused . Ale trzeba byc pionierem Very Happy

6. Z kosztami dostawy mam najwiekszy problem. Chcialem aby wyliczal mi skrypt automatycznie cene (przy kazdej czesci jest podana jej waga). Ale mam z tym zaduzo problemow wiec wylaczylem cene. Musze cos z tym pokombinowac.

7. Top musze zmienic, nawet nie zauwazylem tego bledu Confused .

Zabieram sie do roboty a jak bedziecie mieli jakies pomysly to piszcie...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad 6) Nie to zeby byl na molny ale moje oprogramowanie ma taka funkcjie Very Happy
Ad 5) nie bylo pytania bo zaden sklep z czesciami nie prowadzi czego takiego. Kolezanka pracowala w jedej z wiekszych firm ratalnych (w lodzi)
i mowila ze nie moga udzielac rat na komputery, nie ktore usugi (warsztat samochodowy byl na pierwszzym miejscu;-) ) motory czesc do samochodow. Ale ostatnio widzialem znaczki tej firmy na sklepach z komputerami a wiec moglo sie to pozmieniac Very Happy uwazam ze warto by bylo na to spojzec po czesci do aut w stosunku do srednie krajowej nie sa tanie
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodzi mi o baner co drugi post:) po prostu strone odwiedza dosc duzo ludzi i sklep sie nie rzuca w oczy ,a moim zdaniem ,powinien. nie widze w tym nic nieuczciwego aby forum bylo jakos zwiazane ze sklepem. przeciez to,ze ktos dziala na forum wcale nie jest jednoznaczne z tym,ze staje sie obligatoryjnie klientem:) wiadomo jednak nie od dzis,ze dobra reklama to znaczaca czesc sukcesu. osobiscie nie mam i nie mialem nigdy odczucia,ze ktos mnie zmusza do zakupu na asu:) niemniej i tak chetnie korzystam!!! Very Happy

p.s. rafal jak juz bedziesz pracowal nad stronka to pomysl cos o powiadomieniach o nowych postach na maila.nie wiem jak u innych ale u mnie linki ktore dostaje nie otwieraja postu(a nawet nie otwieraja niczego;)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 10:49    Temat postu: OK Odpowiedz z cytatem

OK. Sprawdze z tymi powiadomieniami,a teraz wracam do sklepu Confused
Z ratami rozesnam sie bo to moze byc dobry pomysl Cool

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i jeszcze jedno sadze ze pare osob z konkurencji napewno przeglada to forum, a szkoda zeby buchneli dobre pomysly............chyba wiesz o co mi chodzi Wink
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze jeden ciekawy pomysl Idea
jezeli menu kategorie nie masz zamiaru ruszac
( bo w zasadzie nie ma po co ) ja wchodzisz np:
PONTIAC dalej pokazuje Ci sie modele samochodow i w przypadku pontiaca masz tam umieszczonego jakiegos "grata" (oj!! bede mial lincz)
a moze zamiast loga marki samochodu umieszczac tak jak bylo to do tej pory umiesczac zdjecia (minatruki) danych aut i na dole podpsi dotyczacy modelu??

Moim skromnym zdaniem powinno wygladac to ciekawie i nie wiem czy takie minatrurki nie beda przyjemne dla oka Wink
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 14:17    Temat postu: miniaturki Odpowiedz z cytatem

Z miniaturkami kombinowalem ale straszny balagan sie robi. Trzeba by znalezc zdjecia aut danej marki w podobnych ujeciach, a to ciezkie zadanie... Hhmmm. Trzeba bedzie pozniej usunac ten temat Very Happy Qrde mecze sie z kolorami (w tym zawsze bylem slaby Confused ).

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Probowalas zrobic uklad kolorow taki jak proponowalem??
i widzalem ze powiekszyles czcionke. Tylko teraz jestcze poszesz boksy Wink o jakies 10-15%
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 15:12    Temat postu: czerwien Odpowiedz z cytatem

Granat juz jest, myslalem nad czerwonym tlem (to co teraz jest pomaranczowe), ale albo wychodzi za ciemne albo wpada w roz (a to nie jest sklep z bielizna Very Happy ). Boxy faktycznie trzeba poszerzyc bo jak jeszcze ktos ma panorame to sa za male... Confused Masz jakis pomysl z kolorem ?? Confused

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ASU niestety teraz musze wyjsc. na forum jest moj numer gg. odezwij sie do mnie to cos Ci podpowiem
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 15:41    Temat postu: ok Odpowiedz z cytatem

ok. wieczorkiem sie odezwe bo teraz tez wychodze...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz z tą dużą czcionka jest dużo lepiej Very Happy a co do panoramy i boxów nie jest najgorzej, u mnie na panoramie dobrze to wygląda, ale poszerzyć zawsze można Smile
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten rozowy kolorek jest nieco niepokojacy:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 21:07    Temat postu: boxy Odpowiedz z cytatem

slaslu napisał:
teraz z tą dużą czcionka jest dużo lepiej Very Happy a co do panoramy i boxów nie jest najgorzej, u mnie na panoramie dobrze to wygląda, ale poszerzyć zawsze można Smile


Boxy wygladaja lepiej bo juz je powiekszylem ze 125 pixeli na 165.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 21:08    Temat postu: kolor Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
ten rozowy kolorek jest nieco niepokojacy:)


No wlasnie nad nim mysle Confused

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slaslu
*
*


Dołączył: Mar 11, 2005
Posty: 503
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko nie róż bo to sklep z częściami a nie... Laughing
_________________
DODGE GRAND CARAVAN ES GOLD 3.8L 96.r ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal zamiast tego blekitu dales czerwien z tak sama intensywnoscia i wyszedl rozowy:) podkrec troche power i daj czerwony-zobaczymy jak wypadnie?
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asu wyslalem Ci na meila propozycjie koloru strony;-)
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaz nie wiem czy cos z tego szablonu wyjdzie sensownego.
Powiesz jeszcze boksy o 10% Wink
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:20    Temat postu: podoba mi sie druga opcja Odpowiedz z cytatem

Podoba mi sie druga opcja. Dzisiaj postaram sie tak zrobic Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jak bede mial natchnienie to wysle Ci pare porpozycji Smile
po narazie jestem strasznie wku***ony i jedyne jakie strony mi sie podobaja to czarne Twisted Evil
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
rafal_ram
*
*


Dołączył: Sep 05, 2006
Posty: 178

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tych linków w mailach, które nie działają:
Rafał - musisz wpisać w konfiguracji forum taką zawartość: /portal/html/
- to w polu: "Ścieżka skryptu. Ścieżka pod którą znajduje się phpBB2 relatywnie do nazwy domeny"

Teraz masz tam pusto i forum jak generuje linki do maili pisze je jako:
http://www.asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=xxxxxxx
a ma być dodane: /portal/html/ w środku, czyli ma to wyglądać tak:
http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=xxxxxxx

Na 99,999% rozwiąże to problem niedziałających linków w mailach.
(Mam forum oparte na PhpBB od prawie 4 lat, 3246 zarejestrowanych użytkowników i 109365 postów Wink )
_________________
Fiero ma fierownicę do fierowania dla fierowcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:16    Temat postu: /portal/html/ Odpowiedz z cytatem

Dodalem juz wczesniej w sciazka skryptu : /portal/html/. Wczesniej bylo pusto ale teraz jest ta sciezka /portal/html (a moze trzeba dodac http://www.asu.pl/portal/html ??). Nie wiem czemu dalej nie dziala Confused

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal_ram
*
*


Dołączył: Sep 05, 2006
Posty: 178

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

/portal/html
Na końcu wpisałeś ten "/" ?
/portal/html/
_________________
Fiero ma fierownicę do fierowania dla fierowcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 10:20    Temat postu: email Odpowiedz z cytatem

tak wpisalem Confused . Co ty masz za forum ze masz ponad 100000 postow ?? Very Happy


Pozdarwiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    www.asu.pl Strona Główna -> Nowości na stronie Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group