www.asu.pl :: Zobacz temat - Planetarke i taśmy do AXOD-E i AX4S/N ( Windstar, Taurus)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Planetarke i taśmy do AXOD-E i AX4S/N ( Windstar, Taurus)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
adamparker
*
*


Dołączył: Mar 30, 2006
Posty: 26

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 18:33    Temat postu: Planetarke i taśmy do AXOD-E i AX4S/N ( Windstar, Taurus) Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania oryginalną planetarke FORD F5DZ 7D006-BA oraz 2 taśmy - tez oryginał Ford. Jak ktoś remontuje skrzynie w Fordzie ( Windstar czy Taurus) to na pewno mu się to przyda. Części są nowe i jak pisałem to oryginały. Więcej nie mam nic do tej skrzyni. Zapewne przyda się druga planetarka i komplet naprawczy. Cena atrakcyjna !!! Oczekuje na propozycje.
Można kupić sobie na zapas. Kontakt i zdjęcia : adamparker@gazeta.pl


Ostatnio zmieniony przez adamparker dnia Sro Cze 20, 2007 15:51, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adamparker
*
*


Dołączył: Mar 30, 2006
Posty: 26

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal aktualne. Oddam za bezcen !!!! Warto kupić na zapas. Pasuje do każdej skrzyni od Taurusa i Windstara !!! Są to nowe oryginały !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group