www.asu.pl :: Zobacz temat - przeglad-oglad:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przeglad-oglad:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 22:56    Temat postu: przeglad-oglad:) Odpowiedz z cytatem

witam!
wreszczie dojrzalem-widze,ze w tym siwcie amerykanskich aut tylko ty traktujesz ludzi powaznie i jestes bardzo w temacie.w zwiazku z tym podjalem meska decyzje.chialbym (po uprzednim umowieniu sie)pojechac do wrocka(jestem z katowic wiec mam kawalek)zebys totalnie przejrzal mojego tempaka:)wiem,ze stukaja mi przeguby ale robia to tak od 8 lat:) nie dziala mi tempomat i klima:(potrzebuje tez wymienic szczeki tyl oraz wyegulowac reczny(zalac linki wd-40 zeby ruszyly) tyle wiem.chcialbym jednak abys okiem fachowca popatrzyl na to auto i powiedzial co jeszcze trza zrobic.zwlaszcza chodzi mi o jakas diagnoze skrzyni(chodzi wysmienicie ale moze to moje subiektywne odczucie) oraz silnika(zawory,komputer,parametry spalania i.t.p)jestem wybitnie zwiazany z tym autem i chce go miec do konca(mojego lub jego:P)w zwiazku z tym,zalezy mi na jego dobrym stanie.robie nim dziennie sredno 50 km(1500 miesiecznie) i nie moge sobie pozwolic na to zeby kiedys stanal(nigdy tego nie zrobil!!!)chcialem zapytac ile by kosztowal taki totalny przeglad z jazda probna,pomiarami i radami jak dalej postepowac?
pozdrawiam
esdarek
p.s.asu jest najlepsza strona o amerykancach ale trza cos wymyslic aby ja rozreklamowac!!(no chyba,ze chcemy byc strona elitarna:P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 23:20    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Milo mi slyszec dobre slowa Very Happy . Z reklama dopiero bede myslal ( naklejki na auta itp. itd.). I tak trzeba przyznac ze w przeciagu 2,5 miesieca ( wrzesien, pazdiernik, pol listopada) strona sama rozreklamowala sie super Very Happy . Co do przyjazdu to :
cena calkowitego przegladu dla uzytkownikow naszego forum to :

ok. 100 zł !!!!

Sprawdzane jest wszystko !!!!!!!!! Od diagnostyki komputerowej ( silnik,skrzynia, elektryka ) po hamulce, zawieszenie itp. z poradami itd.
Dodatkowo mozna by pogadac i wymienic poglady Very Happy

Jesli chcialbys sama diagnostyke komputerowa to dla uzytkownikow naszego forum jest calkowicie gratis ( a dla normalnego smiertelnika 95 zl Very Happy ) !!!! Wiec normalnie calkowity przeglad kosztujeokolo 200-220 zl i troche trwa. Dla forumowiczow trwa tyle samo a kosztuje okolo 100.
Oprocz tego reszta napraw tez po specjalnych cenach (minimalnie 10 % upust). Jesli bedziesz chcial sie wybrac to wczesniej napisz co dokladnie zebym sobie przygotowal i zarezerwowal miejsce).

Co do mojej wiedzy to jeszcze wielu rzeczy nie wiem ( czlowiek ciagle sie uczy ), ale wspolnie z mechanikami staramy sie odpowiadac na wszystkie pytania ( nawet nam to wychodzi Wink ).

Jeszcze raz dzieki za dobra opinie ( az chce sie pracowac Very Happy ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sylwek
*
*


Dołączył: Nov 09, 2004
Posty: 20
Skąd: Oława/ Wrocław

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esdarek tylko zarezerwuj sobie cały dzień, Bo jak asu sprawdza samochód to robi to barrrdzo dokładnie i zajmuje to kupe czasu Very Happy Ale to oczywiście bardzo dobrze. Masz porządnie zrobione.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 0:09    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

To i tak przeciesz taki kawal nie bedzie jechal zeby 30 minut posiedziec Very Happy . Napewno kilka godzin potrwa....

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domyslam sei ,ze to caly dzien:) chcialem to polaczyc z wycieczka do wrocka w ....w ktorym nigdy nie bylem:P wiele dobrego o tym miescie slyszalem wiec zabiore rodzinke i zwale sie z rana, popelzam po miescie i wracam poznym wieczorem.ale spoko-musza sie zgrac 3 czynniki-czas,pogoda i...kasa mimo wszystko:)
cena jest wybitnie zadowaljaca!!!
no ale poki co nie jestem zdziwiony-przeciez to asu i tu nie naciagaja!!!
moze przy okazji by sie udalo naprawic tempomat(jak znam zycie jakas rurka spadla lub przewod sie odlaczyl)
pozdrawiam i czycham na odpowiedni moment:)
esdarek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAJ IMIENNIKU !!!!!
Co do opini na temat ASU zgadzam sie z Tobą w 100%.
Atak to chciałbym wiedziec gdzie znasz jakies wogule w miare solidne servisy amerykanów lub gdzie jezdzisz z regionu g.slask ja tez jestem z okolic Jastrzebia .
Pozdrawiam!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedyny solidny serwi amerykanow jaki znam majac auto ponad 8 lat to..asu:) nie korzystalem jeszcze z ich uslug ale jak widzisz traktuja nas serio.niw wymienie tu nazw bo nie o to chodzi ale wiekszosc serwisuw usa zaczyna rozmawiac z toba jak przyjedziesz jeep grand cherookee 2004 lub dodge viper albo innym lincolnem navigatorem:)do tego musisz miec firme i powiedziec-os mi bzyka zrobcie zeby nie bzykalo a zloto wystajace z mankietow koszuli i spod krawata swiadczy o tym,ze rachunek sie zacznie od 1000 zl :)ja jestem skromnym pracownikiem najemnym:0 i nie moja wina,ze uwazam auta zza ocenu za wybitnie wyprzedzajace europejskie(zwlaszcza jesli chodzi o bezpieczenstwo i komfort) bo zamiast mojego tempaka oglem miec sciere bez wspomagania ,klimy itp:)
pozdrawiam!
darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 18:47    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

DARO : Co do derwisow to niestety nie znam z tamtych rejonow Confused . Chetnie bym kogos polecil ale nawet nie znam ani jednego serwisu z tamtych okolic. Moze ktos inny na forum korzysta tam z jakiegos serwisu i jest zodowolony to napisze.

Esderek : Porownywac Tempo do sciery to profanacja !!! Wink

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Lis 26, 2004 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...wiesz co-troche sie nazbieralo-olej ,filtr i uszczelka w skrzyni,ta poduszka pod amorkiem z tylu,pewno cos wyjdzie jeszcze w czasie przegladu(grzechoca przeguby,powiedz czy jest sens i czy da sie zamienic lewy na prawy?) i takie tam wiec mysle,ze zejdzie troche z naprawa-pomyslalem se tak,ze zamiast tu dac jakiemus "stefanowi" auto w niepewne rece podjade w okolicach ferii zimowych do ciebie na 2 dni(bede mial prosbe o rozeznanie w jakiejs niedrogiej przechowalni ludzi:)
i macie jakies wypozyczalnie malych fiatow:P
pozrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Lis 26, 2004 20:03    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Przechowalnie ludzi sie znajdzie Very Happy , a co do malego fiata zastepczego to jeszcze nie mamy ale moze do ferii juz cos bedzie. Jak cos to kilka dni przed przyjazdem daj znac.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group