www.asu.pl :: Zobacz temat - Buick Riviera 1986
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Buick Riviera 1986

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 11:31    Temat postu: Buick Riviera 1986 Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/buick-riviera-1986-i3206244639.html

ktoś zna te auto ? Widział, dotykał, słuchał ?
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
majki
*
*


Dołączył: Sep 20, 2007
Posty: 430

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 2:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze Zwierzu że patrzysz na klasyki Wink
Oddam mercurego zielonego w dobre ręce.
Pali gume mało je ale stoi bo nie mam czasu jeździć Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 2:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakiego masz mercurego?Very Happy Tak pytam bo już wymieniłem swój park maszynowy i więcej wymian nie planuję przez najbliższe parę lat:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sibi77
*
*


Dołączył: Sep 20, 2011
Posty: 659
Skąd: Rawicz/Bytów

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że i Majkiego w Merkurym musisz mieć doświadczenie w Rodeo, bo lubi tyłem zarzucać ..... Cool
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 94r. + LPG II gen.
www.tajemnicevoyagerow.inten.pl - forum rodziny Chryslera Voyagera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
majki
*
*


Dołączył: Sep 20, 2007
Posty: 430

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mercury Monarch 77r Zielony
Na pewno jest gdzieś na fotkach na ASU
Ma rozwaloną lampę prawego tyłu bo dotknoł Durango na sielskiej jak kręciłem bączki przy pomocy promilów kilku Evil or Very Mad
Była robiona blacharka 2 lata temu niestety już wychodzi rudy ale mechanika jest ok nie bał bym się nim pojechać gdziekolwiek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 14:23    Temat postu: Re: Buick Riviera 1986 Odpowiedz z cytatem

zwierzak napisał:
http://allegro.pl/buick-riviera-1986-i3206244639.html

ktoś zna te auto ? Widział, dotykał, słuchał ?


zwierzu, widze ze zasadzasz się na niego jak myśliwy na zwierza. Wink jedz, zobacz i jeśli ok to bierz bo woz wygodny i piękny.

już o tym pisałem kiedyś. mój kolega ma ten system CRT sterowania w biucku reatta. to jedyna wadliwa rzecz w tym aucie. kiedy nawala to wszystkie sterowania funkacjami chodza jak chcą - czyli np. masz ciagle max gorace powietrze bez możliwości zmiany, albo wentylator działa tylko na max obrotach. modul kosztuje w stanach 300 usd. kiedy go wymienisz masz na kolejne 20 lat spokoj. czasami wyświetlacz nie wyswietla wszystkiego ale elektronicy starej daty poradzą sobie z tym.

wiec jak widzisz wszystko do ogarniecia. trzeba tylko chciec Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majki napisał:
Mercury Monarch 77r Zielony
Na pewno jest gdzieś na fotkach na ASU
Ma rozwaloną lampę prawego tyłu bo dotknoł Durango na sielskiej jak kręciłem bączki przy pomocy promilów kilku Evil or Very Mad
Była robiona blacharka 2 lata temu niestety już wychodzi rudy ale mechanika jest ok nie bał bym się nim pojechać gdziekolwiek.


A to en z teledysku chyba:)
Świetny tapczan:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sob Maj 04, 2013 14:29    Temat postu: Re: Buick Riviera 1986 Odpowiedz z cytatem

HarryAngel napisał:
zwierzak napisał:
http://allegro.pl/buick-riviera-1986-i3206244639.html

ktoś zna te auto ? Widział, dotykał, słuchał ?


zwierzu, widze ze zasadzasz się na niego jak myśliwy na zwierza. Wink jedz, zobacz i jeśli ok to bierz bo woz wygodny i piękny.

już o tym pisałem kiedyś. mój kolega ma ten system CRT sterowania w biucku reatta. to jedyna wadliwa rzecz w tym aucie. kiedy nawala to wszystkie sterowania funkacjami chodza jak chcą - czyli np. masz ciagle max gorace powietrze bez możliwości zmiany, albo wentylator działa tylko na max obrotach. modul kosztuje w stanach 300 usd. kiedy go wymienisz masz na kolejne 20 lat spokoj. czasami wyświetlacz nie wyswietla wszystkiego ale elektronicy starej daty poradzą sobie z tym.

wiec jak widzisz wszystko do ogarniecia. trzeba tylko chciec Wink


Harry tak już trochę się tym CRT dowiedziałem. Generalnie poluję na generację 6. Bo ta najbardziej w moim typie ten jako 7 będzie ostatnim jaki mi się widzi
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
v-max23
*
*


Dołączył: Aug 01, 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/buick-riviera-1986-i3417890918.html

Witam wszystkich!

Szukam swojego pierwszego Amerykana i zastanawiam się nad tym buickiem, to chyba ten sam co w pierwszym linku dlatego się podłączam do tematu. Czy ktoś go oglądał? Rozmawiałem z gościem i auto z opowieści wydaje sie ok, ale muszę podjechać 250 km żeby go zobaczyć i nie wiem czy sie opłaca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group