www.asu.pl :: Zobacz temat - Grand Voyager 99r - v.USA&EUROPA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grand Voyager 99r - v.USA&EUROPA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
DaRu
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 117

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 7:50    Temat postu: Grand Voyager 99r - v.USA&EUROPA Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Jestem tu nowy i po przejrzeniu waszego forum wiem, że znajdę tu porady od prawdziwych ekspertów w temacie.
Przymierzam się do zakupu Chryslera Grand Voyagera 3.3 rocznik 99lub98. Na naszym rodzinym rynku dostępne są wersje produkowane zarówno w Austrii ale również (występujące pod innymi nazwami) wersje USA i Kanada. Z tego co zdążyłem się już zorientować wersje zza oceanu różnią się z europejskimi np. światłami i wyposażeniem. Moje pytanie brzmi: czym jeszcze. Chodzi szczególnie o zawieszenie, hamulce, silnik, skrzynie, chłodnice, układ kierowniczy... Skąd to pytanie...

Wiadomo nie ma samochodów idealnych i każdy prędzej czy później będzie potrzebował serwisu. Czy w związku z tym np. wahacz czy amortyzator z europejczyka będzie pasował do jego bliźniaka zza oceanu, podobnie z końcówkami drążków, tarczami hamulcowymi i ww elementami wymagającymi okresowych napraw i serwisów.

Jak zauważyłem, na krajowym rynku pojawiają się samochody sprowadzane z USA jak i z Europy. Te z USA są często ok 20-30% tańsze niż sprowadzone z NIemiec czy Szwajcarii. Pomijając koszty rejestracji, może lepiej kupić tańszego Made in USA zamiast Made in Austria. Ale czy w pierwszym przypadku, z serwisem i dostępnością części zamiennych nie będzie kłopotów?

Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 9:29    Temat postu: roznice Odpowiedz z cytatem

Jedyne roznice to :

reflektory i minimalnie inny zdezak z przodu.
lampy tylne
licznik z wiekszymi cyferkami w milach
wyposazenie

Silnik, skrzynia, uklad hamulcowy i cala reszta jest ta sama.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no i te amerykanskie beda o niebo ladniejsze na oko od europejskich jednak z ich poszanowaniem bedzie odwrotnie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group