www.asu.pl :: Zobacz temat - Totalny misz-masz z nazewnictwem a przez to trudny wybor.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Totalny misz-masz z nazewnictwem a przez to trudny wybor.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wingerman
*
*


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 28
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 14:19    Temat postu: Totalny misz-masz z nazewnictwem a przez to trudny wybor. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chlopaki polece punktami bo bedzie latwiej czytac i pisac odpowiedzi.
Zaczalem przymiarki do Voyagera, najchetniej ten w nowszej budzie ( z wiekszymi lamapi) lecz to zalezy od kosztow, wiec ja nietrudno sie domyslec w gre wchodzi rowniez model IIgen. Niestety, gubie sie w tych wszystkich nazwach i markach.

1 - Jakie i jak duze sa roznice miedzy, Dodg'em, Chrysler'em, Plymounth'em to tyle jesli chodzi o marki a teraz modele, Voyager, Carawan, Town Country i moze sa jeszcze inne ich odmany. Moze uda wam sie naswietlic mi dokladnie z jakimi roznicami mamy w w/w pojazdach do czynienia.

2 -Idziemy dalej nie ukrywam ze klade nacisk raczej na ekonomiczna strone spalania, gdyz mam jedno auto paliwozerne. Co za tym idzie chcialbym poznac opinie dot. montowanych silnikow w tych pojazdach, oraz czy w jakims przedziale rocznikowym wkladalei nowsza generacje silnika lecz o takiej samej pojemnosci jak w poprzednim.
Jesli tak to jakie ma oznaczenie by szukac wlasnie tej nowszej wersji silnikowej?

3 - Czy wersje dieslowe (teraz sie rzuca, ze diesel to Lublin Twisted Evil Very Happy ) wychodzily w automacie a jesli tak to w 3 mczy 4 biegowym?

4 - Kolejna sprawa jest fakt, ze lat temu kilka mialem juz Vana i mialem w nim lodowke, co ciekawe wraz z zamrazarka (oczywiscie wersja stock). Na fotkach roznych ogloszen widzialem rowniez cos na ksztalt lodowki w yagerach i ich odmianach i teraz pytania.
Czy tylko okreslony typ, model samochodu a moze nawet w okreslonej wersji silnikowej mial montowana ldowke, czy moze byla to indywidualna sprawa zakupu dodatkowego wyposazenia dealera? No i oczywiscie czy w tych lodowkac jest zamrazarka z pojemnikami na lod?

Na sam koniec zostawilem pytanie, ktore jesli od kilku dlugich lat nie bylbym uzytkownikiem i modem w jednym innego motoryzacyjnego forum, uznalbym za glupie. Jednak nie uznam gdyz niejednokrotnie sam juz takowe czytalem.

... czy bylaby szansa na maly meeting z kims z was (najchetniej w pelnej gamie silnikowej Wink) by porozmawiac ( jednak zawsze to wiecej daje mozliwosci i rodzi wiecej pytan), i ewentualnie zostac przewiezionym przez tę badz te osoby? Krece sie w Warszawie na Mokotowie.


Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez wingerman dnia Pon Kwi 16, 2007 22:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mariuszek
*
*


Dołączył: Feb 13, 2007
Posty: 96
Skąd: Płońsk...

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa wygląda tak...

1- samochód może być wyprodukowany w USA, Kanadzie, Austrii
USA to będzie Chrysler Town & Country lub Dodge Caravan
Wyprodukowany w fabryce w Kanadzie to Plymouth Voyager
W Austrii produkują pod nazwą Chrysler Voyager
Amerykańskie mają oryginalnie inne lampy bardziej komfortowe zawieszenie inne zagłówki
Do tego w każdym modelu jest jeszcze wersja Grand czyli dłuższa....

2- Ekonomia i Voyager ten punkt pominę u mnie w trasie 9.5

3- Diesel w automacie dopiero w III gen.

4- nie spotkałem się

Wystarczy ze pojedziesz do komisów na Modlińską albo Połczyńską zainteresujesz się trochę samochodem i jazdę masz zapewnioną Wink
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3.3L 96
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szachy1000
*
*


Dołączył: Feb 20, 2007
Posty: 216
Skąd: ĹťyrardĂłw

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ad1. w usa produkowano tez chrysler voyager
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namów akajaka, żeby Ci sprzedał wprost z Kanady Plymoutha Smile Gość jest godny zaufania, niejednego konia z nim ukradłem... jak się zdecyduje na sprzedaż auta, to jestem przekonany że wszystko Ci o nim powie bez ściemy i możesz brać w ciemno Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559


Ostatnio zmieniony przez almado dnia Wto Kwi 17, 2007 0:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariuszek
*
*


Dołączył: Feb 13, 2007
Posty: 96
Skąd: Płońsk...

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szachy1000 napisał:
ad1. w usa produkowano tez chrysler voyager


Też ale tylko przez trzy lata od 2000 do 2003 r
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3.3L 96
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szachy1000
*
*


Dołączył: Feb 20, 2007
Posty: 216
Skąd: ĹťyrardĂłw

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariuszek napisał:
szachy1000 napisał:
ad1. w usa produkowano tez chrysler voyager


Też ale tylko przez trzy lata od 2000 do 2003 r


moj voyager 95, VIN zaczyna sie od 1C.... co wyraznie oznacza kraj produkcji USA, marka Chryler...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam DODGE z vin 2B a to chyba Kanada

PZDR . ADAMKO
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam chryslera made in Canada Laughing tylko że chryslery szły na export , a u nich to dodge większości,z kolei plymount np z lat 91-95 to największy golas szyby na korbkę brak ogólnie bajerów(choć nie każdy) najlepiej wyposażony jest Chrysler Cool
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wingerman
*
*


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 28
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, z pytaniem nr jeden sobie poradziliscie a co z kolejnymi z pierwszego posta?
Czyzby jakas magiczna sila powstrzymywala was od pisania? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzyj forum a znajdziesz wszystkie odpowiedzi w miarę czytania, no moze oprócz lodówki Smile Właśnie po to powstaja takie fora, by samodzielnie poszukać odpowiedzi a w razie ich braku zadać pytanie Smile

Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć w jakich rocznikach jakie silniki i jakie skrzynie montowano, polecam np. wikipedię Smile Zobacz na allegro, mobile.de czy innym ebaju jakie wersje silnikowe wystepują, jak się trochę zorientujesz w temacie, możesz dopytać użytkowników. Natomiast wybacz, prośba o zrobienie ogólnopolskiego zlotu pod Twoim oknem byś ewentualnie mógł sobie obejrzeć i zapewne potestować ten czy inny model wydaje mi się wręcz arogancka. Przecież nikt oprócz Ciebie nie ma interesu w tym byś jeździł chryslerem (no może oprócz kogoś kto chce chryslera sprzedać) Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wingerman
*
*


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 28
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

almado do czeko sluza fora to osobiscie wiem nadwyraz dobrze.
NIestety nielatwo sie polapac wlasnie jesli chodzi o samochody o ktorych pisze. Ich nazwy wlasne i gamy silnikow oraz skrzyn tworza niezly zamet, ze o powiazaniu ich poszczegolnie z wyposarzeniem nie wspomne.
Przykre jest toze jak narazie to w obu postach jakie napisales w moim temacie nie wniosles nic co ma bezposrednie przelozenie na meritum sprawy, tylko wlazles z buciorami i roznosisz bloto.
Moze w to sie zaglebisz? (wklejam to, lecz prosze tego nie rozwijac w tm teamce)
Znalezione gdzieś na sieci...

PROWOKATORZY - specjalnie prowokują, oczekując na ostro dyskusję ich przeciwieństwem jest podgrupa

WIETRZĄCY PROWOKATORÓW - niezależnie, czy to prowokacja, czy typowa głupota forumowiczów, wietrzą prowokacje, czy to z powodu obsesji, czy też udowodnienia sobie i innym, że oni nie dali sie nabrać na tę marną prowokację.
Niezależnie od tego, bydwie zależne od siebie grupy uchodzą za szczęśliwe.

maleńką podgrupę prowokatorów stanowią:

SKOŃCZYLISIĘNAKILLEMALLOWCY - stali bywalcy działu muzycznego, dobitnie ubnażający komercyjne podejście każdej kapeli, po swej debiutanckiej płycie w łapskiem i młotkiem.

MIASTA, KTÓRE… NIECH SIĘ WPISZĄ - przy każdej okazji, gdzie można podeprzeć (podetrzeć?) się statystyką rozpoczynają łańcuszek miast popierających, sprzeciwiających się, czy czegóż tam tylko dusza zapragnie. Po kilku wpisach krajowych miast, zaczynają się trafiać wioseczki, miasta zagraniczne świadczące o wielkim zaangażowaniu świata w wyłuszczony problem.

Podobną grupę do powyższej, związanej z wyliczanką stanowią

ZAPALMYŚWIECZKOWCY - przy każdej tragedii, mniejszej, czy to większej rozpoczynają łańcuszek rożnego rodzaju światełek, popartej różnego rodzaju graffiti w kodzie ASCII tworzących świeczki, znicze itp. Istnieje tu pewna rywalizacja zapalmyswieczkowców w postaci coraz to większej ilości świeczek we wpisie.

ŻALMICIEBIOWCY - osoby, które przy braku jakichkolwiek kontrargumentów, kwitują swojego przedmówcę zdaniem: Żal mi ciebie.

ŁOWCY SPISKÓW - pojawiają się w związku z planami lądowania na Księżycu, czy też Marsie. Udowadniają swoimi argumentami, a obalają inne, aby tylko sprowadzić ludzkość do prymitywów nie potrafiących mimo technologii, osiągnąć Księżyc. Grupa ta ma świetlaną przyszłość, za 15-30 lat po lądowaniu ludzi na Marsie, będą znów mieli polę do popisu i nowe argumenty.
Pomijam ich adwersarzy, bo kto by sie przejmował kimś, kto mysli logicznie.
Księżyc to tylko ich część, mogą to być Obcy.

ZEWNĘTRZNOŚCIOWCY - pojawiają się przy okazji każdego artykułu o żywieniu, czy modzie. Ich wpisy praktycznie polega na: mam metr 67, ważę 64 kg, czy uważacie, że…
od razu też zlatują się jak ptaki na Hitchcoku

WNĘTRZNOŚCIOWCY - ci pocieszają uważając, że nie ma się czym przejmować, bo liczy się tylko wnętrze człowieka, co wpędza tę pierwszą grupę w jeszcze większe kompleksy.
Prawdopodobnie wnętrznościowcy, to zewnętrznościowcy, tylko ci, co nie zdążyli zadać pytania.

PROFESORY MIODKI - od razu chciałbym przeprosić Pana Miodka, pozyczyłem jego nazwisko w celach uwypuklenia geniuszu tej grupy. Są to osoby, które w 20 zdaniach, nawet poprawnych merytorycznie i inteligentnych potrafiły znaleźć jeden “płąt ortograficzny” i święcić triumfy, jak to obnażyły braki w ortogtrafii u swojego przedmówcy.

TURNIEJOWCY MIAST - kochające sie reprezentacje miast, biorące udział w turniejach, przy każdej większej wzmiance dotyczacej jakieś polskiej mieściny, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Poznania itd, itp. Ta grupa potrafi sciągnąć do siebie wręcz niewyobrażalną ilość rycerzy uprawiających niesamowite krucjaty słowne. Czasem przy dobrych okolicznościach, kilka miast potrafi zjednoczyć się przeciw jednemu adwersarzowi.


ŚLUNZOKI - nie ważne co piszą, ważne, żeby było po śląsku.



Jesli spotkanie 1, 2 czy nawet trzech (niekoniecznie w jednym czasie) Voyager'ow uwazasz za meeting ogolnopolski to winszuje frekwencji na zlotach. Na sam koniec winszuje ci twojej arogancji bo jak ogolnie wiadomo... nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi.




PS. Nie przypominam soebie bym pisal cos o oknie.


...czasem warto zerknac na emotikony w tekscie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 23:29    Temat postu: silniki Odpowiedz z cytatem

AD2.

Silniki :
----2.0 silnik z neona (za slaby)
---- 2.4 silnik ze stratusa (ciagle za slaby)
---- 2.5 benzyna za slaby
----3.0 (silnik z Mitsubishi). Z amerykancem nie ma nic wspolnego spalanie miasto 14-20 a trasa okolo 9-12
--- 3.3/3.8 to prawie te same silniki. Typowo amerykanskie. Spalanie jak w 3.0. Najmniej awaryjne
---- 2.5TD bez komentarza bo to wloski silnik zrobi amerykanom na zlosc.
---- 2.5/2.8CRD jeszcze nie wyrobilem sobie opini bo nie przepadam za ropniakami.

W 2001 wprowadzili kolejna generacje silnikow 3.3/3.8 w porownaniu do lat 91-00. Ogolnie najlepsze silniki w gamie Voyagerow/Caravanow.

Nie wiem co wiecej pisac. Moim zdaniem na ten temat mozna napisac prace doktorska i almedo dobrze napisal ze najlepiej najpierw troche poczytac.

Kliknij tu : http://www.autocentrum.pl/oceny_aut/Chrysler_Voyager_II.html

Masz tam oceny uzytkownikow poszczegolnych generacji.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszym poście sądząc, ze chcesz nabyć samochód odesłałem Cię do mojego przyjaciela z lat mlodzieńczych, obecnie Kanadyjczyka, który już kilka lat jeździ autem o które pytasz. Być może ma zamiar sprzedać to auto i mógłbyś się zakręcić bo już pare lat nim jeździ a najpewniej dowiedziałbys się czegoś z pierwszej ręki o plymouth voyager... Faktycznie, wygłupiłem się... powinienem do niego zadzwonić i dokładnie się wypytać by potem zdać Ci relację...

W drugim poście odesłałem Cię do wikipedii, bo zrozumiałem że chcesz otrzymać usystematyzowaną wiedzę na temat wszystkich marek i modeli z rodziny voyagera... lepszego narzędzia do tej roboty nie znajdziesz. Dla ułatwienia podaję link:

http://en.wikipedia.org/wiki/Chrysler_Voyager

Równocześnie odesłałem Cię do aukcyjnych serwisów internetowych, żebyś się zorientował, które wersje aut są w realnym zasięgu - wszak Twoim celem jest zakup auta. Niektóre wersje są u nas de facto nieosiągalne lub bardzo rzadkie więc chyba nie ma co sobie nimi zawracac głowy. Równoczesne użycie wikipedii i serwisów internetowych daje w zarysie obraz tego, co możesz nabyć.

Jak już odrobisz to zadanie, najprawdopodobniej okaże się, że do wyboru zostaje tak naprawdę 3-4 modele - wtedy jest czas na zadanie precyzyjniejszego pytania na forum, np: " jakie są wasze opinie na temat voyka z silnikiem takim a takim i jakie jest odniesienie tego modelu do caravana takiego a takiego ?".

Jak widać, faktycznie nie wniosłem nic, co przybliżyloby Cię do podjecia optymalnego wyboru.

Cytat:
... czy bylaby szansa na maly meeting z kims z was (najchetniej w pelnej gamie silnikowej ) by porozmawiac ( jednak zawsze to wiecej daje mozliwosci i rodzi wiecej pytan), i ewentualnie zostac przewiezionym przez tę badz te osoby? Krece sie w Warszawie na Mokotowie.


Pełna gama silnikowa to przynajmniej 8 modeli, do tego dochodza różne marki - jeśli uwzględnimy rodzaje skrzyń i napedów to 20 aut jak nic... jak je zebrać na Mokotowie w jednym czasie? Nie ma głupich pytań, bywają tylko nieprecyzyjne...

Wyjaśnij proszę, jaki był powód umieszczenia tej znalezionej w sieci listy definicji, bo moja głupota jakoś nie pozwala na odgadnięcie Twoich intencji.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak wogule to za jakie pieniądze chcesz kupić?bo np voyka z silnikiem 2,5L lub 2,8CRD dzieli przepaść finansowa Laughing
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadziej,drodzy panowie,ze wyjasniliscie sobie wzajemnie pewne fakty(dla mnie bardzo logicznie) i dalsza czesc dyskusji bedzie przebiegala w milej,przyjacielskiej atmosferze. to fakt,ze im wiecej osob w jednym miejscy tym wieksze prawdopodobienstwo wywolania zamieszek(ostatnio to przerabialismy) ale odetnijmy sie od takich postaw i jakow ownerzy szacownych i statecznych autek badzmy tez tacy jak one-spokojni,nieco flegmatyczni i z dystansem do innych oraz siebie:)
to pisol jo,darek ze slonska(kategoria forumowa:slonzok)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej chodzi po głowie ta lodówka Smile ... teoretycznie w pontonie między przednimi siedzeniami jest na miejsce na taką turystyczną. Powstaje pytanie, czy ktoś widział taką dedykowaną Question
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mariuszek
*
*


Dołączył: Feb 13, 2007
Posty: 96
Skąd: Płońsk...

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szachy1000 napisał:


moj voyager 95, VIN zaczyna sie od 1C.... co wyraznie oznacza kraj produkcji USA, marka Chryler...


Szachy ja też mam 1C ale 11 znak w kodzie to U
1 = United States or Austria
11 znak
B = St. Louis South, U.S.A.
R = Windsor, Canada
U = Graz, Austria
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3.3L 96
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szachy1000
*
*


Dołączył: Feb 20, 2007
Posty: 216
Skąd: ĹťyrardĂłw

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariuszek napisał:
szachy1000 napisał:


moj voyager 95, VIN zaczyna sie od 1C.... co wyraznie oznacza kraj produkcji USA, marka Chryler...


Szachy ja też mam 1C ale 11 znak w kodzie to U
1 = United States or Austria
11 znak
B = St. Louis South, U.S.A.
R = Windsor, Canada
U = Graz, Austria


no moze i tak ale to i tak nie jest plymouth czy dodge tylko voyager nawet jak w austrii skladany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adamko napisał:
ja mam DODGE z vin 2B a to chyba Kanada

PZDR . ADAMKO


UFF!! Exclamation Embarassed JEŚLI 11 ZNAK TO MÓJ MA R CZYLI JEDNAK KANADYJCZYK Laughing
I DOTEGO Z DEMOBILU (ale CKM mu wymontowali chyba że był do tajnych operacji) Question Laughing
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wingerman
*
*


Dołączył: Nov 01, 2006
Posty: 28
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qazws
Cytat:
a tak wogule to za jakie pieniądze chcesz kupić?bo np voyka z silnikiem 2,5L lub 2,8CRD dzieli przepaść finansowa

tak sie sklada ze celuje miedzy 30k a 50k, nie jestem maniakiem rocznikowym (byleby mlodsze) wszystko zalezy od roznic pomiedzy nimi czy sa one na tyle duze by bylo warto placic o te kilkadziesiat tys. wiecej.

esdarek napisał:
mam nadziej,drodzy panowie,ze wyjasniliscie sobie wzajemnie pewne fakty(dla mnie bardzo logicznie) i dalsza czesc dyskusji bedzie przebiegala w milej,przyjacielskiej atmosferze. to fakt,ze im wiecej osob w jednym miejscy tym wieksze prawdopodobienstwo wywolania zamieszek(ostatnio to przerabialismy) ale odetnijmy sie od takich postaw i jakow ownerzy szacownych i statecznych autek badzmy tez tacy jak one-spokojni,nieco flegmatyczni i z dystansem do innych oraz siebie:)

HOWGH


almado napisał:
Mi najbardziej chodzi po głowie ta lodówka Smile ... teoretycznie w pontonie między przednimi siedzeniami jest na miejsce na taką turystyczną. Powstaje pytanie, czy ktoś widział taką dedykowaną Question
Nie chodzi mi o lodowke montowana czy wstawiana miedzy fotele. Mialem na mysli lodowke ktora jest ostatnim elementem (liczac od gory) w konsoli srodkowej.
Cos w podobie tego. Arrow Tak jakby lodowka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 21:00    Temat postu: lodowka Odpowiedz z cytatem

Chodzi o schowek w ktorym jest nawiew klimatyzacji. Wiem ze byly takie wersje ale nie spotkalem sie nigdy z takim wyposazeniem.... wiec moze byc problem ze znalezieniem takiego modelu.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... w sumie można by zrobić taki chłodzony schowek w teesie na dole... nie jestem pewien ale dyżurny red bull w schowku w visionie był zawsze zimny... coś mi się wierzyć nie chce. Chociaż z drugiej strony kuzynka mieszkająca gdzieś w hameryce mówiła kiedyś, że trzyma kosmetyki w aucie bo w domu by pływały (maluje się w drodze hajwejem do pracy Smile ) Z ciekawości nabędę rejestrator temperatury minimalnej i maksymalnej i zobaczę jak to jest w lecie.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 0:15    Temat postu: Re: lodowka Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Chodzi o schowek w ktorym jest nawiew klimatyzacji. Wiem ze byly takie wersje ale nie spotkalem sie nigdy z takim wyposazeniem.... wiec moze byc problem ze znalezieniem takiego modelu.

Pozdrawiam Wink



Znajomy mial wojtka z wmatowana lodowka albo podgrzewaczem
Jak kto chcial Very Happy
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
prebek
*
*


Dołączył: Aug 10, 2007
Posty: 15
Skąd: Aleks. Ł.

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 12:44    Temat postu: też się zabieram do zakupu Voyka Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to ten którego mam otrzymać ma LX ale jest bez skóry i 3/2 strefowej klimy

Ma mieć Webasto - napiszcie cósik o tym
radio ma z kasetami i płytami (czy odtwarza MP3?)
ma tempomat - czy ja go wykorzystam?
Nie ma halogeny p-mgielne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group