www.asu.pl :: Zobacz temat - roleta bagaznika pontiac
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

roleta bagaznika pontiac

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 22:15    Temat postu: roleta bagaznika pontiac Odpowiedz z cytatem

przerabial ktos temat? nie mam takiego czegos i wiem,ze ustawa raczej nie przewiduje ale niewielkim nakladem da sie zrobic-pytanie czy ktos juz probowal i sie podzieli info aby nie odkrywac prochu po raz drugi. jesli nie to bede pierwszy bo nie lubie jak ktos mi "w karty patrzy" Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyciemnij szyby Smile W kosztach wyjdzie na to samo, z zewnątrz też nic nie będzie widać a auto zyska na wyglądzie Smile Swoją drogą... patrząc na avatar byłem święcie przekonany że szyby masz przyciemniane. Białe auto i czarne szkła - będzie dobrze Cool
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ja takze nie mam rolety i z zewnatrz nic nie widac bo szyby czornyje - rozumiem cie darek - zadna europejska wersja nie miala ciemnych szyb fabrycznie - i jak widac wlasciciel nie poprawial oryginalu Wink

...przyciemnij szyby, nie zepsujesz wnetrza a uzyskasz efekt o ktory ci chodzi i dodatkowo zyskasz cos wiecej - piekny wyglad - bezcenne Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalem,ze misie sie czepiaja do folii na szbach. chyba,ze tylko na przedniej i bocznych a tyl juz nie interesuje? szyby sa latwo demontowalne wiec chyba sam sie tym zajme. jedynie smutno moze wyjsc oklejenie tylnej z ogrzewaniem ale jakos poradze sobie:)
jesli ktos sam oklejal to prosze o rady:)
(wiem falkon co chcesz napisac...ale nawet gdyby mi wypadaly z tylnej kieszeni to i tak bym chcial to zrobic sam-bo czuje,ze potrafie i rajcuje mnie to;)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kwity od Niemca, że było wyklejane folią 3M z ichnim atestem... jak do tej pory nikt się nie czepiał, może dlatego że nie widać że to folia. Ktoś to zrobił 13 lat temu i do tej pory efekt rewelacyjny, czyli można Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...sa folie z atestem - nie oklejaj tylko przedniej, trujkatow i bocznych z przedniego rzedu - od srodkowego do tylu wal wszystko na czarno, dobierz sobie poziom dociemnienia i heja - nikt sie nie przyczepi bo to chodzi o przejrzystosc przedniej szyby Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musze rozeznac rynek:)
wszytkie szyby mam przykrecane(poprawciwe mnie jesli sie myle) wiec odkrecic okeleic na mokro,wygrzac opalarka lub suszarka,przykracic,cieszyc sie z zaoszczedzonej kasy,wlasnorecznego dziela i z tego,ze mi nikt w karty nie zaglada:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...jesli juz to kiedys robiles to ok, ja kiedys oklejalem ze szwagrem transita i musielismy potem dokupic dwie dodatkowo Embarassed - jedna sie zalamala w polowie a w drugiej zostaly okragle bable - ale ty podobno jestes "sprawny manualnie" Laughing

...napisz potem jak ci sie powiodlo, trzymam kciuki. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś ( dawno temu ) oklejałem szyby sam w AX - wyszło jak fabrycznie zero babli az wachowcy od szyb sie dziwili Smile - gliniarze raz mnie puścili bo nie mogli nawet znaleźc miejsca widocznego ze to folia - ale potem juz sie nie udalo bo mialem i przednie boczne wiec go nie interesowalo nic - zabral dowod i po sprawie i sadze ze nie poznaja sie ze sa oklejane bo to amerykanin a wiekszosc ma oklejane - teraz nie mam czasu pisac ale jesli chcesz moge potem napisac jak to robilem - pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Garet
*
*


Dołączył: Feb 16, 2006
Posty: 267
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

falkon napisał:
...jesli juz to kiedys robiles to ok, ja kiedys oklejalem ze szwagrem transita i musielismy potem dokupic dwie dodatkowo Embarassed - jedna sie zalamala w polowie a w drugiej zostaly okragle bable


A dużo piliście ze szwagrem przy oklejaniu Question
_________________
Tees 3,1 V6 BIAŁY
Ludzie! Kochajcie stare baby!!!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...nie za duzo, ale wiesz - te szyby boczne i tylne w transicie to jakbys kurka szyby z marketu oklejal Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam szyby fabrycznie przyciemniane i jedna w drzwiach odsuwanych jest jaśniejsza-myslę, że zrobiono to specjalnie, aby kierowca nie miał problemu z polem widzenia. EsDarek weź to też pod uwagę.
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz oklejalem folia kilka rzeczy. szyby tez np. ostatnio czarna folia tyl akwarium.to wymiar taki jak tyla w pts-fakt,prosta bez zaokraglen. za to folia byla gruba(taka zwykla okelina meblowa) oklejalem na mokro czyli maks wody na szybe,potem ustrojstwem do sciagania wody z szyb wypchalem wode i powietrze a potem suszarka.nie wystapila zadna kropka ani tez pecherzyk:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group