www.asu.pl :: Zobacz temat - 105 tysiecy i to nie sciema...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

105 tysiecy i to nie sciema...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 20:38    Temat postu: 105 tysiecy i to nie sciema... Odpowiedz z cytatem

dzisiaj wytargalem ze schowka jakis skoroszyt z opisem gm. nie ogladalem go przed zakupem. poza intrukcjami(niemiecki) byly tam calkiem ciekawe papiery. znalazlem otoz cala historie przegldow tego auta od 1994 do 2006:) w tresci m. innymi przebiegi, odczyty lambda i co2, sily hamowania przod/tyl/pomocniczy i ew. uwagi. i wiecie co... to auto ma przejechane naprawde 105tys.km:) do tego lambda=1 ,a co2=0 w kazdym przeglodzie czyli tyle ile mi wyszlo teraz na przegladzie rejestracyjnym:)
jest tez karta gwarancyjna wypisana na imie i nazwisko faceta od ktorego to auto kupilem z data maj 1994:) wiec 1 wlasciciel,serwis gm(rachunki,wymiany itp) ,dobre i oryginalne materialy eksploatacyjne ,normalne drogi i daleko od polskich mechanikow;)
warto bylo sie pol roku czaic na to auto:)
bardzo mily akcent wieczorowa pora:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic ino pogratulować! Very Happy
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no brawo, brawo - wiec jestes w tej samej komfortowej sytuacji co ja - pelna dokumentacja od poczatku. Laughing lacznie z fakturami, kwitami, wydrukami diagnostycznymi itp.

...tez szukalem swojego pol roku, ale chcialem z wersalka i bez paru rzeczy o ktorych wiesz Wink
- poza tym szukalem idealu Cool

...widac kto szuka ten znajdzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja się pochwalę, że mój ponton też ma wszystkie kwity, choć przebieg wynosił 163 tys... ile kasy ten szwab zostawił w serwisie opla to masakra Twisted Evil Teraz to ja zbieram wpisy w książeczce ASU i odpukać jest ich niewiele Smile W lipcu 2 lata stuknie i trzeba by z ciekawości podliczyć koszty eksploatacji...

Żeby było ciekawiej, to był w ogóle pierwszy amerykański samochód, jaki w życiu oglądaliśmy z zamiarem kupna... dzień przed kupnem w ogóle nie przypuszczaliśmy, że będziemy takim cudakiem jeździć Smile Cena nie była zbyt niska ale był tak zadbany i dopieszczony że w zasadzie nie było co się targować... Pamiętam, jak pojechałem do Rafała z nowym nabytkiem i usłyszałem "Proszę pana, doskonały wybór" Smile Ech, łza się w oku kręci...
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to moge tylko pozazdrościć Smile
U mnie nie było żadnych kwitów, jedyne co mogłem uzyskać to słowne odpowiedzi. Auto w sumie wygląda na 220.000 i raczej nie było oszczędzane Wink Ale tak je lubię, bo jak to się mówi "na lakierze się nie jeździ". Chociaż czasami, wolałbym aby był bardziej dabny przez poprzedników.
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to samo...
wszystko wyglądało piyknie w salonie, a potem posypała sie skrzynia i wiele innych dupereli... auko było po dzwonie co widać było dopiero później...
no cóż można sie było domyślić, samochód od 97 w polsce...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group