www.asu.pl :: Zobacz temat - tempo/topaz'88 chromy:)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tempo/topaz'88 chromy:)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 16:18    Temat postu: tempo/topaz'88 chromy:) Odpowiedz z cytatem

chetnie wymienie moje czarne klamki wewnetrzne,listwe na bagazniku i tylnych swiatlach i inne elementy na chromowe:) moje sa w stanie idealnym ale jakos tak chrom mnie bardziej cieszy:) moze ktos ma tanio do sprzedania te elementy.podobno tez byly zewnetrzne klamki z obwodkami metalizowanymi-chetnie przyjme:)przygarne tez podlokietnik srodkowy w kolorze szarym(mam schowek-mysle,ze da sei zastapic podlokietnikiem:)injteresuje mnie tez elektryka do szyb,fotele z bardziej wypasionych wersji(topaz).nawiaze tez kontakt z kims kto ma tempo/topaz do sprzedania na czesci:)
pozdrawiam!
darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 17:02    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heheheh. Ja juz podmienilem podlokietnik szary z Topaza ( pasuje bez problemu zamiast schowka ). Klamki tez juz mam chromowane w srodku. Nie slyszalem nic o klamkach zewnetrznych z obwoluta. Niestety chromy z tylnej maski nie ocalaly w wypadku TOPAZA ( mialbym je na sprzedasz bo u siebie mam juz ). Z szybami jest najwiekszy problem. Sam osobiscie jeszcze nie widzialem elektrycznych szyb wiec jak sa to bedzie ciezko je zdobyc. Fotele moze i by sie znalazly z TOPAZA Very Happy (musze zobaczyc wjakim sa stanie. Ktos mial Tempo za 1000 do sprzedania. Jak przypomne sobie kto to dam znac. Wiem gdzie stoi jeden opuszczony Tempo w kolorze kremowym (88-89). Ale nie wiem czy gosc chce sprzedac. Z tego co wiem to stoi bez kolektora wydechowego. Moze by oddal za grosze....

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lis 15, 2004 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam goscia z wrocka co ma tempo 2 generacji(a takie nas interesi)na czesci za jakies 1200 zl(mysle,ze za 1000 odda) ma rozbita szybe i zwalony rozrusznik-reszta podobno gut.auto jest metalic kakao i niestety ma jasno bezowy(brazowy) srodek niezle utrzymany i wlasnie z podlokietnikiem i lepszymi niz moje siedzeniami(kroj-nie stan bo moje sa idealne)napalam sei na fotele od xr albo topowego topaza:) chcialbym tez do tylu pasy 3 punktowe(robili takie!) ale musza byc szare/siwe/myszowate/popielate:)pomysl o forumowiczu jak ktos podjedzie tempem ze srebrnymi klamkami:)wiesz wiekszosc teraz sei napala na carne bo to niby taie sportowe:P znam takich co se w drugiej generacji grill w tempo/topaz wymieniali na trzecia(fuj!!)ja bym chetnie przyjal grill z topaza:)juz nie wspomne o znaczku lincolna w klape(jak merc)musze kiedys porobic fotki jak umyje tempaka bo chromu mu ostatnio przybylo w srodku i na zenatarz:) jeszcze jakies chromowane kolpaki by sie przydaly i nakladki na nadkola(jak cos wiesz/masz to daj znac)
pozdrawiam!
darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 18:15    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Dokladnie to ten na Rakietowej Very Happy. Z kad wiesz ze jest do sprzedania i sprzedaje go Pan U. Myslalem ze to klient chce sprzedac a stoi bo poprostu bez kolektora nie pojedzie Very Happy. I jestem ciekaw dlaczego stoi praktycznie na ulicy ( w koncu go gowniarze rozkradna i nic z niego nie zostanie ). Esderek mam grill od Topaza, fotele sa polamane. Kanapa cala brudna, wiec raczej odpadaja. Auto dachowalo w polu i z siedzen nic nie zostalo. Nakladek na nadkola nie mam i kolpakow tez nie Crying or Very sad ( sam bym chcial Very Happy ). Pasy byly 3 punktowe bo mam u siebie Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group