www.asu.pl :: Zobacz temat - Podświetlenie Windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podświetlenie Windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Dobson
*
*


Dołączył: Oct 02, 2005
Posty: 63
Skąd: MiędzychĂłd

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 23:23    Temat postu: Podświetlenie Windstar Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie dotyczące podświetlenia przycisków tylniej wycieraczki, spryskiwacza tylniej szyby oraz przycisków otwierających tylne okna w Windstarze 95 rok. Czy fabrycznie są one podświetlone czy nie bo umnie one nie świecą? Dzisiaj naprawiłem wszystkie podświetlenia w moim Winnim tzn. licznika i konsoli środkowej, nie wiem tylko co z wyżej wymienionymi przyciskami.
Pozdrawiam-Dobson.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam co prawda winiego ale za to taurusa '96 a to wsumie to samo ino kształt inny...
u mnie wszystkie przyciski są podświetlane.
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie nie sa podswietlane przyciski do szyb na pace... ale moze przeoczylem jakies zaroweczki. reszta sie swieci ladnie. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was jajeczkiem i kurczaczkiem, słowem świątecznie.
W Winim przyciski spryskiwacza tylnej szyby i przycisk uruchamiający tylnią wycieraczkę oraz przyciski do tylnych szyb uchylnych i do opuszczania szyb przednich są podświetlane m a l e n k ą
d i o d k ą
(u mnie zieloną) taką miniaturową, z których wychodzą dwa cieniutkie (prawie jak włos) druciki. Czasami te druciki nie kontaktują i diodki nie świecą lub się zepsuły. U mnie wszystkie ww. przyciski są podświetlone i działają oprócz tego do opuszczania/podnoszenia prawej szyby od strony pasażera.

Przy okazji wszystkim forumowiczom życzę zdrowych, spokojnych Świąt, Smile
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mokrego jaja Wink i smacznego dyngusa Smile

dobrze zapijajcie zeby nie bylo niestrawnosci.

po 1. to nie diodki tylko zaroweczki Wink malutkie jak na choinke.. ale nie ma problemu zeby to na ledy zmienic.

to sa zwykle zarowki z gumkami odpowiedniego koloru.

jak mowisz ze od szyb na pace tez sie maja swiecic to musze je obczaic Smile


a co do przycisku pasazer przod, tez to mialem. do tego padl mi styk w jedna strone. musisz wyciagnac i przeczyscic. te zaroweczki sie nie pala prawie wogole. tj u mnie cos nie stykalo.

budowa tego jest modulowa. jak odkrecisz to mozesz wyciagnac sam przycisk... z bolcami Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Dobson
*
*


Dołączył: Oct 02, 2005
Posty: 63
Skąd: MiędzychĂłd

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 11:35    Temat postu: Podświetlenie Windstar Odpowiedz z cytatem

Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa dla wszystkich !
Dzięki za odpowiedź, będe musiał porozbierac te włączniki i zobaczyc co jest grane. U mnie na konsoli środkowej oprócz podświetleń pokręteł, świeci tylko przycisk od włączania tylniej wycieraczki, za to od spryskiwacza już nie. Guziki do otwierania tylnych szyb także nie świecą. Jeżeli piszecie że żaróweczki wewnątrz są wymienne to całe szczęście bo już myślałem że będe musiał wymienic te przyciski. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja poproszę do działu "sam naprawiam" instrukcje rozbierania tego ustrojstwa tak by nie połamać czego.
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dobson
*
*


Dołączył: Oct 02, 2005
Posty: 63
Skąd: MiędzychĂłd

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy jeszcze się nie bawiłem tymi przyciskami, ale jak już uda mi się je rozebrac i wymienic żaróweczki wewnątrz to odrazu napiszę na forum co i jak. Pozdrawiam-Dobson.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie niestety nie ma podswietlenia przy vent (szybkach na pace) Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group