www.asu.pl :: Zobacz temat - wskaźnik paliwa chyrsler neon
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wskaźnik paliwa chyrsler neon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
proper
*
*


Dołączył: Oct 06, 2004
Posty: 110
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 18:25    Temat postu: wskaźnik paliwa chyrsler neon Odpowiedz z cytatem

cos mi nawalił wskaznik jak odpale to przez chwile pokazuje dobry stan a za jakis czas opada na rezerwe dzieje sie tak bez względu nas to ile jest paliwa. Może ktos z was juz cos takiego przerabiał??? gdzie szukać przy pływaku czy przy zegarach??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Lis 14, 2004 23:25    Temat postu: wskaznik paliwa Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Jak przez moment pokazuje dobrze to wydaje mi sie ze predzej cos przy zegarach. Jak jest co przy pompie to wskazuje albo max. albo zero ( albo przeklamuje ). Chociasz wszystko jest mozliwe ....

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dariQ
*
*


Dołączył: Nov 22, 2004
Posty: 45
Skąd: LHR

PostWysłany: Pon Lis 22, 2004 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naciera sie drobniutki pyłek na rezystorze od wskaznika przy pompie ( niewdzięczna robota) włąsnie jesyem po czyszczeniu pompy i wymianie filtra paliwa wskaznik działa poprawnie mam za to inny problem post na tym foryum wyżej lub niżej nieweim jak wyszło Wink

pozdrawiam ( nareszczie znalazłem użytkownika w necie od tego egzotyka)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
proper
*
*


Dołączył: Oct 06, 2004
Posty: 110
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Gru 17, 2004 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma juz problemu , bo sie "samo naprawiło" wczesniej autko duzo stało i moze dla tego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Gru 17, 2004 21:07    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heh. Zeby zawsze sie tak samo naprawialo Very Happy . Pewnie plywak sie zawiesil lub gdzies styku nie bylo dobrego.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group