www.asu.pl :: Zobacz temat - tempo check engine(lpg)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tempo check engine(lpg)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lis 13, 2004 9:45    Temat postu: tempo check engine(lpg) Odpowiedz z cytatem

witam!
od pewnego czasu obserwuje nasilajacy sie problem(zwlaszcza w chlodne lub deszczowe dni).otoz jezdzac na lpg(nie probowalem czy tak ei dzieje na etylinie) na zimnym silniku zapla mi sei na wolnych obrotach lmpka check engine.nie przy starcie ale tak po kilometrze jak sobie np.dojezdzam do swiatel.potem gasnie i niby wszystko gra.dzisiaj zapalila mi sie powtornie po ok 20 km jazdy kiedy na chwile zdjalem noge z gazu!dla ulatwienia dodam,ze auto ma 170tys km przebiegu a na gazie jakies 12 tys.miesac temu wymieniano mi komputerod gazu bo padl:( (ale to wina mechanika od...zawieszenie-malo nie padl wtedy tez komp gl.auta) zastanawiam sie czy problem powoduje jakies zwarcie na stykach(jesli tak to gdzie?)lub moze zabrudzony przeplywomierz(czy inna przepustnica za mieszalnikiem) a moze po prostu wadliwie pracuje instalacja bo np sie dreduktor nie dogrzewa?poradzcie nim zawioze auto i odstawie bo tego nie lubie:)
pozdrawiam!
darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Lis 13, 2004 15:06    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Mi CHECK zapalal sie ostatnio od sondy. Jedyne sensowne wyjscie to podjechac i podlaczyc komputer. Odrazu bedzie wiadomo co jest przyczyna. Tak to mozna szukac igly w stogu siana ( a nie bedziesz przeciasz wymienial wszystkiego pokolei ). Szkoda czasu i szkoda pieniedzy. Jesli dzieje sie to tylko na gazie to ewentualnie moze byc to emulator sondy. Ale nie jestem pewnien. Trudno powiedziec co dokladnie jest przyczyna.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group