www.asu.pl :: Zobacz temat - padł mi automat
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

padł mi automat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cobra
*
*


Dołączył: Mar 29, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 17:32    Temat postu: padł mi automat Odpowiedz z cytatem

Cool Mam Chryslera Saratoge 3.0 automat. od października 2006 i spisuje się znakomicie lecz jest w benzynie, więc postanowiłem rozejżeć się za drugą w gazie i znalazłem kupiłem naprawde bogatą wersje za małe pieniądze z padniętą skrzynią biegów automatyczną i zarzyganym silnikiem.

Opis skrzyni
Przód auta stoi teraz w górze i działa wsteczny i D do przodu lecz dopiero przy 4-5 tyś. obrotów, jak koła stały na ziemi to nie mniał siły ujechać nawet centymetra, czasem udało mi się ujechać pare centymetrów na wstecznym ale dopiero po rozgrzaniu silnika.
W skrzyni nic nie zgrzyta więc podejrzewam że to może być elektryka albo sprzęgło ale nie jestem mechanikiem, Prosze o pomoc co może być nie tak żeby spróbować samemu naprawić.

Jak by niedało się naprawić to jak wyjąć samom skrzynie bez silnika i klimy, silnik jest zawieszony na 2 poduszkach poziom oleju jest przy maksimóm
Prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grand
*
*


Dołączył: Apr 24, 2006
Posty: 24
Skąd: warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 23:16    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

koła musisz zdjąc wyjąć pólośki i odkrecić skrzynie .... potem ja dac do naprawy nie podejmuj sie sam tej czynności
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos tu niedawno dal namiar na dobrego goscia od skrzyn aut.z okolic poznania,poszukaj na forum w tematach o skrzyni lub namiarach na warsztaty.Facet moze przyjechac wyciagnac skrzynie,bierze ja do siebie i spowrotem przywozi,podobno uczciwy i o wiele tanszy od serwisow
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cobra
*
*


Dołączył: Mar 29, 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Sochaczewie 60 km od Warszawy więc ściąganie gościa z Poznania jest nieopłacalnebo to niecałe 300km w jedną stronę

Proszę o namiary takich osób z okolic Warszawy tanich, którzy dojeżdzają do klienta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z okolic warszawy tanich - cos tu nie gra - te slowa nie ida w parze - przynajmniej z mojego doswiadczenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie jak to facet przyjeżdza i wymontowywuje skrzynie u klienta? A co on przywozi ze sobą podnośnik żeby unieść samochód do góry, podnośnik pod skrzynie i reszte dupereli żeby wymontowac skrzynie?

W okolicach WaWy to za samo wymontowanie skrzyni, rozebranie, złożenie i wmontowanie do samochodu to min 2000 zł netto.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 23:12    Temat postu: Re: padł mi automat Odpowiedz z cytatem

cobra napisał:
Cool ... lecz jest w benzynie, więc postanowiłem rozejżeć się za drugą w gazie i znalazłem kupiłem naprawde bogatą wersje za małe pieniądze z padniętą skrzynią biegów automatyczną i zarzyganym silnikiem.



nie jarze za bardzo, kupujesz jakis zajechany samochod bo jest w gazie??

chcesz jezdzic taniej to sobie gaz zaloz, chyba ze cie zle zrozumialem.

na czesci drugi kupiles z zajechana skrzynia i zarzyganym silnikem??

remont silnika i skrzyni zeby taniej jezdzic? nie kumaty chyba jestem
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu macie namiar na temat i goscia http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3129 ,
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałem ten watek i dalej nie wyobrażam sobie montażu skrzyni u klienta na podwórku.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra,a kto twierdzi,ze na podworku,moze byc w garazu z kanalem u dobrego sasiada Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mariuszek
*
*


Dołączył: Feb 13, 2007
Posty: 96
Skąd: Płońsk...

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie jak David Hasselhoff w Nieustraszonym swoim Pontiacem wjeżdżał prosto na naczepę tira i tam naprawiali mu auto...
Może tu jest tak samo... amerykański styl Wink
_________________
CHRYSLER VOYAGER 3.3L 96
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie tak na powaznie jakby to miało niby wygladać? A jeśli nie mam kanału ani sąsiada z kanałem to co wtedy? Poza tym wymontowanie skrzyni w kanale jest dość karkołomne.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lutek34-ale z ciebie malkontent,juz wielu z uslug tego faceta kozystalo i sa zadowoleni,kazdy problem da sie rozwiazac tylko trzeba chciec a nie szukac dziury w calym.A kto ci powiedzial ze skrzynie wyciaga sie tylko dolem Rolling Eyes
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedi napewno wielu ludzi korzystało z jego usług ja w to nie wątpie, ale chodzi mi o demontaż skrzyni na podjezdze do garażu u klienta czy nawet samym garażu, czy są tutaj tacy ludzie którzy przechodzili przez coś takiego?? jak ty byś wymontował skrzynie nie dołem, bez demontażu silnika?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra powiem Ci - podnosi autko, pod skrzynie mała żaba , rozkręca wszystko co potrzeba , opuszcza skrzynie i na żabie wyjeżdza skrzynia - teraz naprawia ewentualnie jak ma taka u siebie naprawioną to ją montuje - odwrotność demontażu i po bólu (3-4 godz.) Naprawde przeżyłem to nic takiego Laughing i to wszystko na podwórku (było ciepło)Koszt 2600 pln. z dojazdem
PZDR. ADAMKO.
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy po raz pierwszy wyciągałem skrzynię, też mi wystarczyła "żaba" i dwa koziołki. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że należy odkręcić konwerter od wieńca. Moje szczęście ,że nic nie uszkodziłem. I o dziwo naprawiając skrzynie z książką w ręku, udało mi się tak, że przez osiem lat nie miałem z nią kłopotu. Ale się zaczeły, gdy z braku czasu i wyznawanej filozofii, że każdy powinien robić to na czym się zna, oddałem samochód w ręce " mechanika ".
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale on jest mechanikiem pracował w niemczech 2 czy 3 lata potem gdzies w poznaniu przy skrzyniach
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group