www.asu.pl :: Zobacz temat - Serwisy we Wrocławiu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Serwisy we Wrocławiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sylwek
*
*


Dołączył: Nov 09, 2004
Posty: 20
Skąd: Oława/ Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 09, 2004 18:47    Temat postu: Serwisy we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

No wiadomo że na Buczackiej jest najlepszy serwis amerykanów we Wrocławiu Smile Ale tak w woli ciekawości, co sądzicie o Rakietowej, Brochowskiej, Jakie ceny fachowość, kompetencja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lis 09, 2004 23:07    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Mnie nie wypada komentowac Cool . Powiem tylko ze jak wszedzie : sa lepsze i gorsze Wink . Zalezy jakie kto ma z kim doswiadczenia... Niektorzy chwala jednych a inni tych samych odradzaja wszystkim ( tak jest praktycznie z wszystkimi warsztatami ). Ale rzeczywiscie mozna by zrobic ranking. Piszcie ktory warsztat uwazacie za najlepszy i za co ( jakos uwarunkujcie ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 8:52    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

może zrobimy liste dobrych warsztatów w polsce ?

w Bydgoszczy polecam warsztat na ulicy Chodkiewicza numeru nie pamiętam na przeciwko szkoły pedagogicznej . WSP -
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
sylwek
*
*


Dołączył: Nov 09, 2004
Posty: 20
Skąd: Oława/ Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 12, 2004 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem, zobaczyłem, doświadczyłem, naprawiłem.
Wygląd warsztatu i porządek- Należy ocenić jako dostateczny.
Natomiast muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony. Ludzie uprzejmi, znający się na rzeczy. Jeśli o coś zapytasz wytłumaczą. Tak więc kompetencje należy ocenić wysoko. Nie wiem jak inne warsztaty, ale ten robi dobre wrażenie. Kompletna obsługa, czegoś brakuje telefon i za godzinę jest /nie szkodzi że to akumulator, jeszcze targują dla ciebie Very Happy /
Robiłem przegląd po kupnie windstara i faktycznie to był przegląd porządny. Samochód zdiagnozowany wydaje się bardzo dobrze /jednak czas pokarze/
Ceny powiedziałbym w normie może 10% w górę. Nie zdzierają z kasy, po prostu biorą zapłatę za dobrą, solidną robotę.
Ogólnie nie mam porównania z innymi serwisami amerykańskimi, ale porównując do wcześniejszych, w których byłem z vw, można śmiało polecać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Lis 13, 2004 16:19    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie ze dobrze oceniacie nasz warsztat. Co do wygladu to niestety nie jestesmy wielka firma w ktora "wompowano" kilka milionow Wink ale z czasem napewno bedzie coraz lepiej. Co do cen ... Hmmm....
Naprawde jestesmy drodzy ????? Czy 25 zl z wymiane oleju w silniku czy 55 za wymiane oleju w skrzyni to duzo ??? Confused A do tego przeciesz dla naszych uzytkownikow forum sa jeszcze upusty 10 %. Mysle ze co do cen to nie jest tak zle Cool .... W najblizszym czasie postaram sie napisac kilka przykladowych cen jakie u nas obowiazuja. Wiadomo ze niektore czesci moze mamy minimalnie drozsze a inne tansze. Nie da sie miec wszytkiego tanio ( wszystko zalezy od firmy danej czesci ). Wiec mysle ze jesli chodzi o ceny to plasujemy sie gdzies tam po srodku. Co do kompetencji to ciesze sie ze uwazacie nas za dobrych mechanikow. Czasami zdazaja nam sie bledy ale nie znajdziecie warsztatu ktory czasami bledow nie popelnia. Jednak zawsze uznajemy reklamacje ( naszczescie mamy ich niewiele Very Happy ) i szybko staramy sie usunac usterke. W kazdym razie wszystko robimy najlepiej jak umiemy.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mIRO
Moderator
Moderator


Dołączył: Nov 16, 2004
Posty: 40
Skąd: Wrocław, Katowice

PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 13:31    Temat postu: Re: Re Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
W najblizszym czasie postaram sie napisac kilka przykladowych cen jakie u nas obowiazuja.


Właśnie! To jest BARDZO DOBRY pomysł! Jeśli możesz w jakimś łatwo widocznym miejscu zamieścić cennik najbardziej popularnych usług plus jakieś "extrasy" za coś tam, w stylu podlączenie kompa Snap-On 95zł a dla uzytkowników forum - GRATIS, to byłoby super.

Pozdrawiam,

mIRO
_________________
Granatowy Dodge Intrepid 3.5 '97, 215 KM, automat, niezagazowany
Bordowy Scorpio 2.9 '95, 150 KM, automat, odgazowany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 18:39    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Ok. W poniedzialek lub wtorek zrobie cennik i pomyslimy gdzie go dac. Przez ostatnie dni mialem troche roboty gdyz robilem moje Tempo (wyciek plynu, uszkodzony modul) i nie mialem juz sil na komputer.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Czw Lis 25, 2004 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na Buczacką przyjeżdzam z Wałbrzycha, bo jak pomyśle że mam oddać mojego tauruska komuś w Wałbrzychu to mnie włos się jeży ze strachu.
Proste rzeczy umiem sobie naprawić sam, a bardziej skomplikowane ( skrzynia, elektronika itp. ) to zostawiam fachowcom. Zresztą rok temu robiłem na Buczackiej skrzynię i działa ekstra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lis 25, 2004 19:00    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

I bedzie jeszcze dlugo dzialac Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze tez sie dolaczyc do ludzi zadowolonych z kontaku z warsztatem na Buczackiej, po pierwsze sa normalni. Zanim kupilem Lumine to chodzilem po necie a potem warsztatach, zeby sie czegos dowiedziec. I faktycznie tylko w ASu moglem sie normalnie poczuc, a nie jak jakic natret, ktory zawraca gitare-a tak bylo na Rakietowej, gdzie gadalem z mechanikami (za pierwszym razem potrakowali mnie z gory, ale jak mi robili auto (nagrzewnica) to juz mozna bylo pogadac). Nagrzewnica dziala, jest super, ale burakom juz srubek nie chcialo sie przykrecac!!! Patrze a tam na 3 dziurki, jedna jest pelna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Sro Gru 08, 2004 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że mam tak daleko do Wrocławia, chetnie bym do Was podjechał na diagnostykę i regulację silnika.
Teraz tylko, moge uprzedzic wszystkich na tym forum przed ewentualną wizytą w autoryzowanym serwisie Bosch w Koszalinie. Popełnili drobne przewinienie-nie zauważyli, że w moim samochodzie wcale, zupełnie nie działają hamulce na tylnej osi. Dla dociekliwych polecam dyskusję na forum Pontiacowców http://reklama.home.pl/forum/viewtopic.php?t=185
Tego forum wtedy jeszcze nie znałem Wink
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 19:50    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heh. Ciekawa dyskusja Very Happy . Widac ze mechanik prawdziwy fachowiec a nie oszust ( i takich ludzi sie ceni !!! ). Nic tylko jezdzic do niego i tam serwisowac auto Very Happy a w/w warsztat omijac z daleka .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jestem bardzo zadowolony z ASU, o czym niejednokrotnie na forum wspominałem. A ceny mają dobre, no i najważniejsze, że są upusty. Ostatnio trochę ich pomęczyłem i znaleźli mi amortyzatory nie za 250 zł/szt tylko 170zł. Jeszcze raz dzięki. Info dla Tomka: przyjedź do Wrocławia, przy okazji pozwiedzasz i w góry stąd "rzut kamieniem" i auto ci sprawdzą; same korzyści. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 21:04    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

W gory jest kawalek Smile . 100 km trzeba zrobic Confused , ale przyjechac warto (mamy duzo zabytkow Very Happy ).

Pozdawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Gru 18, 2004 22:43    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group