www.asu.pl :: Zobacz temat - skrzynia szarpie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

skrzynia szarpie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Sro Lis 03, 2004 23:22    Temat postu: skrzynia szarpie Odpowiedz z cytatem

Pojawiło mi się szarpanie przy przełaczaniu z P na pozostałe pozycje.
W momencie włanczania biegu wyrażnie szarpie autem. ale dzieje sie tak tylko przy zimnym silniku. wystarszy że przejadę 2-3 kilometry i wszystko jest OK. Mogę zaparkować wyłaczyć silnik, uruchomić go ponownie i jest OK. Ale po kilku godzinach jak wystygnie znowu przy starcie szarpnie , i znowu troszke się zagrzeje i OK.
Mam Winstara z 95 roku.
Boje się jeżdzić żeby się nie rozkraczył.
Gdybym miał wybulić na remont skrzyni było by mi przykro, więc chcę szybko zadziałać a nie czekać aż padnie poważnie.
PROSZĘ RADZCIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
humi - jacek
*
*


Dołączył:
Posty: 64
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nio umnie szarpie ale na odwrót więcej na ciepłym niż na zimnym Sad u mnie padłą płyta główna w skrzyni Sad(

Co do twojego przypadku poczekaj aż odpisze ASU Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Lis 05, 2004 8:40    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

miałem podobnie odpalam zimnego zapinam bieg i szarpnięcie a raczej kopnięcie - teraz robie inaczej odpalam - czekam ze 3-4 sec. i dopiero zapinam bieg .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Lis 05, 2004 17:00    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Bilans ma racje. Przyczyna moga byc zbyt wysokie obroty silnika w momencie odpalenia na zimnym. Poczekaj z 3 sekundy i zobacz wtedy...Przyczyna moze byc tez poduszka ( na zimnym jest wieksze szarpniecie zawsze i poduszka sie poddaje ). To samo dzieje sie przy wrzucaniu na R ?? W kazdym razie przyczyna sa obroty silnika na zimnym lub poduszka. Watpie rzeby to byla skrzynia. Wtedy byloby predzej na odwrot jak u humi-jacka . Moja propozycja jest taka. Sprawdz najpierw poduszki.Jesli one beda dobre to napisz mi ile obrotow jest na zimnym silniku i ile na cieplym.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group