www.asu.pl :: Zobacz temat - problem ciag dalszy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem ciag dalszy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
co8ra
*
*


Dołączył: Feb 12, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 9:00    Temat postu: problem ciag dalszy Odpowiedz z cytatem

witam ponownie po poprzednich problemach ciag dalsz tym razem wiem jakie bledy komp ma ale jedna rzecz mnie zastanawia czy to mozliwe ze na zimnym silniku nie pokazuje mi zadnych bledow w tym czasie nie dziala licznik silnik ma obroty 1500 na bezynie a 2000 na gazie i skrzynia nie zmienia biegow po pewnym czasie czyli jakos po pol godziny wszystko wraca do normy jest mozliwosc szczytania bledow silnik trzyna obroty ok 900rpm skrzynia pieknie chodzi tak samo silnik. Mam takie pytanie czy jest to wszystno mozliwe przez to ze komputer mugl nawalic bo raczej nie wydaje mi sie zeby to byla wina czujnika przepustnicy lub sady lambda o i tez nie wiem dlaczego pokazuje mi caly czas blad odnosnie napiecia sprawdzalem mam caly czas ok 14.4-14.5V PROSZE O POMOC Smile
_________________
Belfast Ponton TS SE 3,8l LPG 92
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group