www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Vision i dwie dupereły
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Vision i dwie dupereły

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 12:46    Temat postu: Chrysler Vision i dwie dupereły Odpowiedz z cytatem

A mianowicie - przy prędkości 130 km/h zaczyna się sygnał dźwiękowy "bim, bim, bim, bim" - no cholera człowieka bierze. (szczególnie jak jadę z dziewczyną :/). Da się to ustrojstwo wyłączyć, nie wyłączając ostrzeżeń przed wyłączonymi światłami/kluczykami w środku?

Pytanie drugie - podobno w Visionach można włączyć automatyczne blokowanie drzwi po przekroczeniu 30 km/h - jak to zrobić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez to swietne urzadzenie ktore ostrzega o przekroczeniu szybkosci w wiekszosci cywilizowanych krajow. pozwala ci to jezdzic bezpieczniej i uniknac placenia mandatow. rozumiem,ze bardzo czesto jezdzisz po niemieckich autobanach? musisz sobie dorobic wylacznik odcinajacy buzer. nie zapomnij jednak i diodzie sygnalizacyjnej jego wylaczenie bo jak wrocisz do kraju to przyda sie wlaczyc.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jeżdżę po autobahnach, tylko z GPS-em, który dokładnie mierzy prędkość. A tak się składa, że mój Vision jest zrobiony zgodnie ze wszelkimi unijnymi normami z tego okresu, między innymi normą zaniżającą o 10% wskazania prędkościomierza. W wyniku tego przy 130 jadę tak naprawdę ok. 115 km/h. Jak chcę przyspieszyć do pełnych 130, zaczyna mi dzyngać.

I mówię, że buzera jako takiego nie chcę odcinać, chyba że jest to inny buzer niż ten mówiący, że światła zostawiłem włączone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie da sie tego rozlaczyc, jest polaczone w jednym elemencie jako system ostrzegawczy. musialbys zrobic obejscie, tylko nie wiem jak bo nie widze elementu.

...a po drugie to i tak dobrze ze nie bimba ze masz nie zapiete pasy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat to mi niepotrzebne, już mam taki odruch, że zapinam nawet żeby przeparkować na sąsiednie miejsce Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie sa pasy automatyczne plus dodatkowe biodrowe ktore zapina sie recznie. jakis kretyn odcial w usa sygnalizator zapiecia wlasnie tych biodrowych a ja nie potrafie zlokalizowac gdzie. to bardzo pomocna rzecz bo oczywiscie kazdy powazny kierowca z wyobraznia zapina pasy nawet jak przeparkowuje, a ja rozpieszczony tym automatem zlapalem sie kilka razy na tym,ze nie zapialem Embarassed . dobrym patentem bylby czujnik rozpoznajacy zajete miejsce i uniemozliwiajacy jazde bez zapietych pasow. sa juz takie wynalazki ale za malo popularne...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie denerwuja takie rzeczy, jest to wymyslone dla glupich amerykanow - aby zmusic ich do zapinania psow - notabene jest to kraj gdzie najbardziej pilnuje sie wolnosci obywaltelskich Wink

- cos takiego esdarku ma moj kolega w infiniti qx45, czujnik jest zabudowany w fotelu, dokladnie tam gdzie sadzasz pupcie Wink

Arrow juz go to zaczyna wk.. Wink ..c, bo jest to tak glupie i czule ze sobie nie moze nigdzie polozyc reklamowki z drobnymi zakupami - w zasadzie wszystko co ma powyzej pol kilo - juz nawet wazylismy kiedys rozne rzeczy zeby to sprawdzic.

...automatyczne pasy-ok, czujnik zmierzchu-ok, bimbanie ze zostawilem kluczyki w stacyjce - ok - ale zobaczcie jak jest denerwujace np bimbanie ze sa otwarte drzwi - bo chce z kims pogadac np.

to sa wymysly dla glupkowatych jankesow a my sie musimy z tym meczyc.

najlepszy przyklad ze najwazniejsza jest swiadomosc i kultura motoryzacyjna - ano to esdarku ze nie zapinasz biodrowek bo automat zapial wiec ja nie musze myslec Wink


...ale sie nawymadrzalem Embarassed Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście mi nie robi żadne bim bim przy 130km/h bo bym oszalał... co do ryglowania drzwi po przekroczeniu prędkości to też jestem ciekaw jak to włączyć Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie sie rygluja przy przejsciu z P na D, R, 1 lub 2 ale tez nie wiem gdzie taki czyjnik jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To napewno nie czujnik,tylko z wybieraka na skrzyni idzie sygnal na cos tam,na wlaczenie swiatel dziennych i inne duperele
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimbać może bo masz jakieś problemy z samochodem. jak skrzynia sie przegrzewa też może bimbać, a co do wyłaczenia automatycznego blokowania drzwi to nie wiem jak jest w Visionach. W voykach do 99 jest to opisane w instrukcji-> dział download Smile strona 15;). Może u Ciebie to zadziała
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie problem z autem. Zawsze punkt przy 130 km/h zaczyna bimbać Smile No nic, poszukam popatrzę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety uaktywnienie ryglowania drzwi w visionie wg instrukcji voyagera nie działa Sad
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak się to robi w Wojtku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group