www.asu.pl :: Zobacz temat - [Voyager 97'] Problem z wyłączeniem tylnej wycieraczki...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[Voyager 97'] Problem z wyłączeniem tylnej wycieraczki...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dawid997
*
*


Dołączył: Feb 11, 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 18:52    Temat postu: [Voyager 97'] Problem z wyłączeniem tylnej wycieraczki... Odpowiedz z cytatem

Witam. Tak jak napisałem w temacie mój problem polega na nieustannej pracy tylnej wycieraczki, może ktoś z Was spotakał sie już z takim problemem? Otóż po uruchomieniu silnika wycieraczka włącza się, ale zauważyłem, że dzieje się tak tylko gdy nawiew ustawiony jest na przednia szybę; gdy nawiew przełączam na kabinę wszystko wraca do normy... Proszę o pomoc, lub jakieś wskazówki jak mogę poradzić sobie z tym kłopotem. Z góry dziekuję i pozdrawiam.[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jpier
*
*


Dołączył: Jan 29, 2007
Posty: 11

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Miałem podobny problem.
U mnie zawiniła wtyczka. Za panelem z przyciskami jest dość gorąco od nagrzewania. Wtyczka się nadtopiła i zrobiło się przebicie.
Ja zamiast kupować nową wtyczkę zrobiłem obejście zwykłym przewodem.

Pozdrawiam
Jacek P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobnie, dodatkowo jak włącze ogrzewanie tylnej szyby to już padaka do kwadratu, zasuwa jak wściekła!!

Jeszcze tym się nie zajołem ale czekam na ciepłe dni, wszyscy którzy mieli taki problem, twerdzą że jest to sprawka tablicy sterującej pod radiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group