www.asu.pl :: Zobacz temat - Wielki dylemat ,a może nie ???????????
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wielki dylemat ,a może nie ???????????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jarmund
*
*


Dołączył: Feb 20, 2007
Posty: 49
Skąd: krakĂłw

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 15:36    Temat postu: Wielki dylemat ,a może nie ??????????? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie .jestem nowy na forum.
Mam wielki dylemat ,prosze o pomoc.Mam okazję nabyć Dodga Caravana
3,0 z gazem rocznik 1996 z przebiegiem 176000 tyś km.Jest to auto pewne od poczatku w polsce z,użytkowane przez jednego właściciela.
Skrzynia po remoncie na gwarancji,przekładnia kierownicza wymianiona.
Ogolnie auto super,ale bardzo się wacham ,bo nie wiem co bedzie w dalszym okresie eksploatacji.
Prsze o inforacje na temat ceny,dostępności części,serwisu w porównaniu do aut innych marek europejskich np.opla.
Marzyłem od lat o amerykańskim samochodzie i chciałbym go kupić ,ale wielu znajomych mi to odradza,oczywiście nie maja takiego auta,ale powtarzaja obiegowe opinie , a moze sie mylę ??????
Serdecznie dziękuję za ewentualne odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli bieżesz pod uwagę tylko vany to pakuj się w Caravana bez problemu. Sprawdź przed zakupem jak najwięcej( skrzynia!) i bier go.
Opel sintra to nieudany klon Pontiaca Montany, tzw. Eurovany i renówki i tak mają olbżymie kłopoty z jakością więc nie ma problemu ewentualna awaryjność jest wliczona w koszta Smile Używanych egzemplarzy jest od groma więc i części jest full.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem dodać jeszcze że 3,0 silnik nie jest najszczęśliwszą opcją. Jest to stary silnik zrobiony we współpracy z Mitsubishi łączony z 3 biegową skrzynią. Optymalny temat to 3,3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarmund
*
*


Dołączył: Feb 20, 2007
Posty: 49
Skąd: krakĂłw

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rico_wr napisał:
Zapomniałem dodać jeszcze że 3,0 silnik nie jest najszczęśliwszą opcją. Jest to stary silnik zrobiony we współpracy z Mitsubishi łączony z 3 biegową skrzynią. Optymalny temat to 3,3


dzięki za szybką odpowiedź,aco do silnika co to znaczy stary ,nie dobry brak cześci,awaryjny????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stosunkowo słaby i paliwożerny. 3,3 lepiej jeżdzi a pali tyle samo lub mniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group