www.asu.pl :: Zobacz temat - Programowanie kluczyka - Galaxy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Programowanie kluczyka - Galaxy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 13:24    Temat postu: Programowanie kluczyka - Galaxy Odpowiedz z cytatem

znalazlem taki post, moze komus sie przyda albo na przyszlosc dla szukajacych...

piotrkokot
Cytat:
witam nie dziala mi central z pilota baterie zmienilem zna ktos moze procedure wczytywania kluczyka


Tom-Miu

zamknac wszyskie drzwi i okna,
wlozyc klucz w zamek drzwi kierowcy,
w ciagu 5 sek. przekrecic klucz w pozycje ,,otworz'' 3 razy
trzymajac w pozycji otwarte przez 0,5 s,
dioda w drzwiacz kierowcy powinna sie zaswiecic,
w ciagu 15 s nacisnac i przytrzymac przycisk zamykania, nacisnac otwieranie 3 razy i zwolnic przycisk zamykania,
Jezeli procedura sie powiodla dioda w kluczu lub w drzwiach mrugnie 5 razy

Działa ta procedura napewno bo sprawdzałem na galaxy 1998.Chyba że masz uszkodzony pilot.
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...mowisz o fordzie galaxy v8 z '71 czy tym europejskim vanie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 16:38    Temat postu: Re: Programowanie kluczyka - Galaxy Odpowiedz z cytatem

darryd napisał:
Działa ta procedura napewno bo sprawdzałem na galaxy 1998.

Smile
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jak procedura sie nie powiodła? U mnie wyglądało to podobnie tylko się kręciło w stacyjce i trzeba było wyjąć bezpiecznik PRG. Auto sygnalizowało wchodzenie w tryb programowania ale procedura Nie powiodła się. No ale to już wiecie.
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...wiemy, wiemy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gruzin
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 10
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak zaprogramowac pilot do chryslera town &country 2001 r ? szukam wszedzie porcedury i nie moge znalesc. prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciezko takie rzeczy zdobyc bo to tajemnice serwisow i tylko jakis znajomek moze sypnac - ale na razie takiego nie mamy. Crying or Very sad

...chyba zeby Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gruzin
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 10
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko odnosnie pilota . zakupilem kluczyk wraz z pilotem do chryslera grand voyagera . czy jest mozliwosc go wczytania jako drugiego kluczyka zapasowego zeby dział pilot ? czy trzeba jakos go przeprogramowac? pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
grand_01
*
*


Dołączył: Apr 11, 2007
Posty: 15
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takowa instrukcje ale w jezyku angielskim,jesli znajdzie sie chetny na przetlumaczenie to na wolnym czasie moge umiescic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poproszę
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grand_01
*
*


Dołączył: Apr 11, 2007
Posty: 15
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Programowanie dodatkowego pilota do Chrysler,Dodge Voyager,Caravan po 2001r.
Instrukcje dostalem od sprzedajacego na ebayu w USA,wiec oczywiscie po angielsku,jesli ktos potrafi to prosze o przetlumaczenie.


1.Press LOCK button 5 times at 2 second intervals to resynchronize transmitter,attempt to function transmitter,if working as designed discontinue programming.
2.Turn ignition to run position,(allow ignition chimes to stop).
3.Using any orginal(working)transmitter,press the UNLOCK button for 4 to 10 seconds.
4.Within the specified 4 to 10 seconds,continue pressing the UNLOCK button and press the PANIC button for 1 second and release both buttons(AN/DN release either button first).
A chime will sound to indicate that the transmitter programming mode has been entered(allow 3 seconds for chime to sound).
5.Press LOCK and UNLOCK buttons simultaneously for 1 second and release(a short chime will sound AN/DN).
6.Press and release any button on the same transmitter and a chime will sound after successfully programming the transmitter(locks will cycle for AN/DN).
NOTE:(For DR only) A chime will sound on step#6 for the first transmitter programmed,but will sound upon programming the second transmitter.
7.Repeat steps 5 through 6 to program additional transmitters.
Turn ignition to OFF position.Transmitter programming mode will discontinue after 60 seconds(30 seconds for AN/DN and RS).(All transmitter programming must be completed within time specified).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivon
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 19
Skąd: DolnoÅ�lÄ�skie/Bystrzyca KÅ�odzka

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"1. Naciśnij przycisk blokady 5 razy w 2 sekundowych odstępach do zsynchronizowania nadajnika, próba funkcję nadajnika, jeśli działa zgodnie z projektem zaprzestania programowania.\r\nzapłonu 2.Turn na pozycję pracy (pozwala zapłonu dzwonków do przystanku).\r\n3.Using każdy oryginał (roboczych) nadajnika, nacisnąć przycisk UNLOCK dla 4 do 10 sekund.\r\n4.Within określonego 4 do 10 sekund, kontynuować, kliknij przycisk UNLOCK i naciśnij przycisk PANIC przez 1 sekundę i zwolnić oba przyciski (/ DN zwalnia przycisk pierwszy).\r\nDźwięk gongu będzie się wskazywać, że nadajnik w trybie programowania, który został wpisany (3 sekundy pozwala na dźwięk gongu).\r\n5.Press LOCK i UNLOCK jednocześnie przyciski 1 sekundę i prasowa (krótki dzwonek zabrzmi / DN).\r\n6.Press i uwolnienia wszystkich na ten sam przycisk nadajnika i dzwonek zabrzmi po pomyślnie programowania nadajnika (zamki będą cyklu / DN).""UWAGA: (tylko dla DR) dzwonek zabrzmi w kroku 6 na pierwszy zaprogramowany nadajnik, ale realizacja dźwięku na drugi nadajnik.\r\n7.Repeat kroki od 5 do 6 do programu dodatkowe nadajniki.\r\nWłącz zapłon do position.Transmitter OFF tryb programowania będzie przerwać po upływie 60 sekund (30 sekund / DN i RS). (All programowania nadajnika musi być dokonana w terminie określonym)."
1.KLUCZ W STACYJCE-NACIŚNIJ 5 RAZY W 2-SEKUNDOWYCH ODSTĘPACH PRZYCISK BLOKADY-ZSYNCHRONIZOWANIE NADAJNIKA-PRÓBA FUNKCJI NADAJNIKA-JEŚŁI DZIAŁA ZGODNIE Z FUNKJĄ ZAPRZESTAN PROGRAMOWANIA.
2.WRÓĆ NA POZYCJĘ PRACY-GONGI NA POZYCJI ZAPŁON ZASYGNALIZUJĄ PRACĘ -KAŻDY ORYGINALNY SYSTEM CENTRALNY ZASYGNALIZUJE TYM SWOJĄ PRACE-,NACIŚNIJ PRZYCISK UNLOCK 4 DO 10 SEKUND.
3.ZWOLNIJ PRZYCISKI,NASTĘPNIE 4-10 SEKUND NACIŚNIJ UNLOCK I NACIŚNIJ JEDNOCZEŚNIE NA 1 SEK PANIC,NASTĘPNIE ZWOLNIJ OBA PRZYCISKI.
4.DŻWIĘK GONGU BĘDZIE INFORMOWAŁ PRACE NADAJNIKA W TRYBIE PROGRAMOWANIA KODU (OK 3 SEK-DŻWIĘK)
5.przycisnij jednocześnie lock i unlock 1 sekunde,uwolnij jednocześnie przyciski (dżwięk programowania drugiego nadajnika-zamki6.dżwię gongu zabrzmi po zaprogramowaniu pierwszego nadajnika,nastepnie przekręć klucz -wróc w poprzednia pozycje.
6.uwaga -cały cykl programowania powinien zamknąć sie w czasie 30 sek,jeśli model posiada wiecej nadajników to ok.60 sek)po upływie tego czasu tryb programowania ulega zakończeniu ,i od nowa:(....
przyda sie tłumaczonko? u mnie wył alarm niemiłosiernie ...nic nie dało programowanie-padły baterie pilota ...a mam właśnie town&country limited 2002 z całą dokumentacją...i owszem próbowałam tych kodów i czary-mary z przyciskami:)i klapa,wkurzyłam sie i odłączyłam cały modół z pod konsoli ...teraz czekam na chwilkę czasu na zabawę i oczywiście na wenę twórczą...pozdrawiam miłośników amerykanców!zapraszam do dyskusji ...może ktoś ma lepszy patent?...niż czary -mary:)
_________________
IVON
FORD AEROSTAR 1993 B+G
FORD WINDSTAR 1995 B+G
CHRYSLER GRAND VOYAGER 1998 B+G
CHRYSLER TOWN&COUNTRY2002 3.8BLIMITED
:)ALE TYLKO AMERYKAŃCE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ivon
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 19
Skąd: DolnoÅ�lÄ�skie/Bystrzyca KÅ�odzka

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak poprawka:)..........
1.KLUCZ W STACYJCE-NACIŚNIJ 5 RAZY W 2-SEKUNDOWYCH ODSTĘPACH PRZYCISK BLOKADY-ZSYNCHRONIZOWANIE NADAJNIKA-PRÓBA FUNKCJI NADAJNIKA-JEŚŁI DZIAŁA ZGODNIE Z FUNKJĄ ZAPRZESTAN PROGRAMOWANIA.
2.WRÓĆ NA POZYCJĘ PRACY-GONGI NA POZYCJI ZAPŁON ZASYGNALIZUJĄ PRACĘ -KAŻDY ORYGINALNY SYSTEM CENTRALNY ZASYGNALIZUJE TYM SWOJĄ PRACE-,NACIŚNIJ PRZYCISK UNLOCK 4 DO 10 SEKUND.
3.ZWOLNIJ PRZYCISKI,NASTĘPNIE 4-10 SEKUND NACIŚNIJ UNLOCK I NACIŚNIJ JEDNOCZEŚNIE NA 1 SEK PANIC,NASTĘPNIE ZWOLNIJ OBA PRZYCISKI.
4.DŻWIĘK GONGU BĘDZIE INFORMOWAŁ PRACE NADAJNIKA W TRYBIE PROGRAMOWANIA KODU (OK 3 SEK-DŻWIĘK)
5.przycisnij jednocześnie lock i unlock 1 sekunde,uwolnij jednocześnie przyciski (dżwięk programowania drugiego nadajnika-zamki6.dżwię gongu zabrzmi po zaprogramowaniu pierwszego nadajnika,nastepnie przekręć klucz -wróc w poprzednia pozycje.
6.uwaga -cały cykl programowania powinien zamknąć sie w czasie 30 sek,jeśli model posiada wiecej nadajników to ok.60 sek)po upływie tego czasu tryb programowania ulega zakończeniu ,i od nowa:(....
przyda sie tłumaczonko? u mnie wył alarm niemiłosiernie ...nic nie dało programowanie-padły baterie pilota ...a mam właśnie town&country limited 2002 z całą dokumentacją...i owszem próbowałam tych kodów i czary-mary z przyciskami:)i klapa,wkurzyłam sie i odłączyłam cały modół z pod konsoli ...teraz czekam na chwilkę czasu na zabawę i oczywiście na wenę twórczą...pozdrawiam miłośników amerykanców!zapraszam do dyskusji ...może ktoś ma lepszy patent?...niż czary -mary:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group