www.asu.pl :: Zobacz temat - tablica rozdzielcza i światła Chrysler
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tablica rozdzielcza i światła Chrysler

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
100mek
*
*


Dołączył: Apr 28, 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 16:16    Temat postu: tablica rozdzielcza i światła Chrysler Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich
Od tygodnia jestem szcześliwym posiadaczem Chryslera Grand Caravana 1998 3.0. Autko jest w bardzo dobrym stanie, Przyjechałem nim z niemiec tydzień temu. Jechało się super. Wszystko dzialało, ale postało dwa dni w garażu i przy próbie uruchomienia okazało się, że nie działa deska rozdzielcza. Podjechałem do serwisu w Łodzi. Wymienili mi na używkę (niestety oryginalna - wszystko w milach) i nie działa tempomat. Gdzie można kupić deskę do mojego autka, i czy to wina deski?

Jeszcze jedno, wczoraj pojechałem na przegląd. Autko jeździło wcześniej w niemczech przez osiem lat. Mam aktualny przegląd niemiecki ważny do stycznia 2009. Miły gościu stwierdził, że auto ma w złym kolorze światła pozycyjne (żółte żarówki dwuobwodowe) jako kierunki są ok, ale jako pozycja za żółte. Tył jest ok. Jak sprawdzić czy światła mam przerobione - na kloszu są takie oznaczenia: SAE HR AIPP295NS CC SVIVANA DOT HBS - nie wiem czy dobrze spisałem?
Jak jest z przepisami drogowymi w Unii można a w Polsce nie?
Gdzie można przerobić światełka koło Łodzi, ile to może kosztować i czy to konieczne?
Pozdrawiam Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 1:09    Temat postu: Re: tablica rozdzielcza i światła Chrysler Odpowiedz z cytatem

100mek napisał:
Mam aktualny przegląd niemiecki ważny do stycznia 2009. Miły gościu stwierdził, że auto ma w złym kolorze światła pozycyjne (żółte żarówki dwuobwodowe) jako kierunki są ok, ale jako pozycja za żółte.


Pojedź do innego diagnosty. Kiedys miałem problem z przeglądem żuka (sic!) - pan diagnosta stwierdził, ze takiego żuka co nim przyjechałem nikt nigdy nie wyprodukował albo ze samowolnie dokonałem przeróbek (tak jaby ktoś chciał żuka tuningować) Smile Pojechałem do innego pana diagnosty i miałem problem z głowy Smile

Co do deski - dziwne...
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group