www.asu.pl :: Zobacz temat - A604 - Naprawa w asu i nie do konca rozwiazany problem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

A604 - Naprawa w asu i nie do konca rozwiazany problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
torped
*
*


Dołączył: Jan 11, 2007
Posty: 324
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 21:46    Temat postu: A604 - Naprawa w asu i nie do konca rozwiazany problem Odpowiedz z cytatem

Pisze tutaj bo jestem z Warszawy. Jesli czyta to ktos z Warsztatu na buczackiej, to napewno bedzie kojarzyc Voyagera i dwoje mlodych ludzi (kobieta i mezczyzna) z warszawy, ktorzy w przed dzien sylwestra dotoczyli sie z Lesnej w trybie awaryjnym Smile Ale do rzeczy. Wymienilismy SolenoidPack, bo tak wykazal blad, wymienilismy trzy sztukli Wink i ten trzeci okazal sie OK. Ja tez nie mialem zadnych zastrzezen, przynajmniej na poczatku. Do warszawy dojechalismy szczesliwie, bez niespodzianek. Nastepnego dnia, pojawil sie wyciek z pod elektrozaworow. Nie duzy, ale kapie, w szczegulnosci na zimnym silniku. Jednak nie to jest najwiekszym problemem. Najwiekszy mankament to taki, ze skrzynia szarpie przy reduskji z II na I, to znaczy podczas zwalniania, tuz przed zatrzymaniem wzrastaja obroty na ok. 1200-1500 by spasc do wolnych po calkowitym zatrzymaniu auta, powoduje to czasem szarpniecia. Poza tym, mam dziwne wrazenie, ze LockUp zapina sie na III biegu. Zarowno na D jak na na pozycji 3 po wrzuceniu przez skrzynie III biegu czuc wyrazne zwolnienie obrotow, jakby wrzucal kolejny bieg. W pozycji D na biegu IV taki objaw nie wystepuje, w wydaje mi sie, ze wczesniej bylo odwrotnie. I teraz nie wiem, czy to od elektrozaworow, czy cos innego sie spieprzylo. Oczywiscie nie mam pretensji ani nic takiego, wrecz przeciwnie, serdecznie dziekuje za okazanie zrozumienie i pomoc, bo dzieki asu moglem spokojnie wrocic do domu, a mialem dobre 400KM i zaklepanego juz sylwestra Smile Mam kolege w USA, ktory powiedzial, ze przywiezie mi stamtd SolenoidPack nowy, tylko mam pytanie. Mam trzy numery katalogowe i nie wiem, ktory do mnie pasuje, moze Wy mi podpowiecie:
MOPAR #05140429AA lub Borg Warner Part # 92420B lub Mopar part number 5015646AC

Z gory dziekuje i powiedzcie mi jeszcze czego przyczyna moga byc moje objawy. I nie mowie tutaj o wycieku, bo to zapewne uszczelka (mam nadzieje)

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
torped
*
*


Dołączył: Jan 11, 2007
Posty: 324
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy naprawde nikt mi nie potrafi odpowiedziec?? Please, bo nie wiem co mam robic, wracac do Wroclawia na reklamacje czy jakos inaczej sobie poradzic. Please !@!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje zadzwonic do asu-napewno ci pomoga ale rafal ma mase roboty czasami przez kilka dni nie czyta forum.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Lut 10, 2007 18:49    Temat postu: jestem Odpowiedz z cytatem

Problem raczej napewno jest z tym selenoidem bo on byl uzywany a nie bylo czasu na sciagniecie nowego. Selenoidow sa 2 rodzaje. Musisz zadzownic do Chryslera i podac im Vin to powiedza jaki wystepuje selenoid Pack. Jak bedziesz we wroclawiu to zajedz do nas to napewno jakos zalatwimy sprawe (mowilismy ze sa uzywane i nie bylo pewnosci ile pochadza, ale dobrze ze przynajmniej na sylwestra zdazyliscie). Oczywiscie przyjmiemy stary z powrotem i zwrocimy pieniadze (nie ma z tym problemu). Sytuacja była awaryjna i nie dalo sie tego inaczej zrobic....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group