www.asu.pl :: Zobacz temat - Klima AEROSTAR
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klima AEROSTAR

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Iwonschen
*
*


Dołączył: Oct 21, 2004
Posty: 7

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 17:26    Temat postu: Klima AEROSTAR Odpowiedz z cytatem

Ja miałam też do czynienia z tzw"fachowcami" kreują sie na jedynych specjalistów w mieście.W moim Aerostarze nie działa klima.
Stwierdzili ,że to chłodnica -wymienili na uzywaną -350 - nadal nie działa ,teraz twierdzą ,że to sprężarka itd. Ale najlepszy jest news ,że mechanik ,który jako pierwszy zajmował się tym autem stwierdził ,że nic nie było wymienione .
Szkoda ,że do Wrocławia jest daleko.
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
*
*


Dołączył:
Posty: 124

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na początek z którego roku masz tego aerostara mój jest z 1995 ale dość zniszczony poprzedni właściciel był IDIOTĄ, napisz jakie masz światła musze z nimi coś zrobić u mnie lipa jak cholera.Napisz coś więcej o klimie może coś poradze a przynajmniej spróbuje. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonschen
*
*


Dołączył: Oct 21, 2004
Posty: 7

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 21:39    Temat postu: KLima AEROSTAR Odpowiedz z cytatem

Witam.Dzięki za reakcję.Ja ma 4L 1991r.XL.,wygląda super jak na tyle latek,fajna wersja ,tylko 2 miesiące mineło zanim znalazła dyfer do niego,bo ma wzmocniony tył.
Klima nadal nie działa , a w warsztatach to goście tylko udają ,że się na tym znają.Nie mają metody na te samochody.
Po rzekomym remoncie chłodnicy zagotował mi się na trasie ,że przez godzine musiał sie chłodzić.Ale to jeszcze nic ,bo cały czas nawiewa gorącym powietrzem(wyobraz sobie jak było latem)-pisałes w innym dziale,że miałeś problemy z chłodzeniem .
Magicy nie wiedzą co z tym zrobic ,niby chcą gabki przy wlotach czyścic,inni cały chcą rozbierac,już trochę mam dość (chyba napisze doktorat z Aerostara hihihi). Światła tez nie są najlepsze , wymieniają je na światła od malucha ,bo podobno pasują,ale raczej kiepska alternatywa.
Czy masz gaz?Jesli tak to jak chodzi?
Reasumując jest to świetne auto pełne niespodzianek.(zob.wiadomosć Aerostar elektryka -nie działają mi kierunkowskazy). Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
*
*


Dołączył:
Posty: 124

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze tak mam gaz ale od niedawna tak ze nie jestem w stanie za dużo powiedzieć jak narazie jest ok. A jeśli chodzi o światła czy masz je przerabiene czy może znasz kogoś kto je przerobi? no i napisz coś więcej o tej klimie ja zajmuje sie montażem tego typu urządzeń tylko że stacjonarnych więc troche na samochodówce sie znam to dość podobne rozwiązania. Skąd jesteś? ja rejon sandomierza nie polecam jeśli chcesz tu podjechać do jakiegoś mechanika jest tak samo jak u ciebie dla nich to czarna magia wogóle nie myślą klepali by tylko to co znane od lat hehehe Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonschen
*
*


Dołączył: Oct 21, 2004
Posty: 7

PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 19:54    Temat postu: aerostar Odpowiedz z cytatem

Witam.Lampy jak kupiłam były juz od malucha, więc nie wiem kto by mógł to robić.Klima jak się okazuje powinna działać bez zastrzeżen ,bo inny gośc sprawdzał i nawet sprężarka działa,tylko coś z elektrycznym podpięciem jest nie tak.Ja już się w tym wszystkim zakręciłam.Gaz mi teraz chodzi bez zastrzeżeń(odpukać).Poprzedniej zimy jak był zimny to mi spadały obroty i gasł. Teraz jest wyregulowny i ktoś mi podpowioedział ,że może to zależeć od ilości płynu w chłodnicy i który potrzebny jest do funkcjonowania(ogrzewania) gazu ( być moze to są bredni co pisze ,bo jestem laikiem jak to kobieta w tych sprawach_,ale pomogło.Mozna go zobaczyć wystawiliśmy na allegro oferta. nr 33588756.zobaczymy jaka będzi reakcja.
Kierunkowskazy juz działają.-przerywacz.
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group